0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar birincisi her gun burda kaynanaya neler soyleniyor ve cok az kisi o esinin annesidir diyir geneli elesitiryor bunu hepimiz biliyoruz ki kaynanalar ortada cok az kisininki var iyi olan bugun niyeyse kaynana koruma.gunu oldu ve ben bilerek yapmadigimi soyledim ama hep.elestiri aldim  insanlar neler cekiyor kaynanalarindan bence onlarada hak verin kavga eden kaynanasini kovan kizan illa o dereceye getirmistir ya vala aynisini annem kaynanalik yapsa uyaririm ki yeri geldi mi annemi uyarmisligimda olmustur 

Gelelim.magnete esim gordu cok guzel olmuslar dedi canm dedim annemin fotografini koydum bir sey demedin ona dedim ben yanlsi anlarsin niye anneminki yok derdin dedim niye oyle dusuneyim her gun sen o mutfaktasin ve herkesin annesi kendine dedi ben simdi ekndi anemin fotosunu tasiyorum yanimda diye senin anneninkinide mi tasiamam lazim dedi cikarmissin gayette guzel dedi sonucta gertirip benim gardorobuma yapistirmamissin dedi her gun o mutfaktasin ve tablo yapip odaya asmamissin kucuk guzel bir fotograf olmus dedi simdi dersiniz annenle ilgili boyle iyi dusunmus sen onu  annesine neler dedin diye dimi kizlar esim annensinin nasil oldugunu biliyor canm biz ne yaptiysak cimriliginden huylarindan vazgecmedi bende ablalarimda degisitemedik idare et alttan al dedi cunku ortada bunu o da biliyor

8 Cevaplar

0 oy
(2,252 puan) tarafından
Çok haklısın canım. Iyi olsalar biz durduk yere mesafe koymayız. Bu arada eşine helal olsun
tarafından
Aynen canim esim biliyor idare et diyor
(2,252 puan) tarafından
Önemli olan o canim. Benim eşim de biliyor neyin ne olduğunu o yüzden pek karismaz onlara karşı tavrma ben de onun için elimden geleni yaparim
tarafından
Aynen oyle canm idare et diyor da edilecek gibi degil kapimi faln dinliyor ya
-Reklam-
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Eşinin kıymetini bil 
tarafından
Vala biliyom canm ben onun icin annesinin adini da koydum hic belli etmem derim cok severwk koydum diyorum
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım eşini ayakta alkışlıyorum helal olsun valla 
tarafından
Cok sagol canm bende cok sevindim vala dusuncesine
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Diğer yere yazmadım ama eşin sana destek olmuş madem sorun yok. Ki bence annen haklı. Ben sadece nerden yaptırdın demek için yazdım merakım var da. Neler yaşıyor insan ben de kaynanayı kovdum ve yaptırmayı düşünmüyorum bir yandan haklısın bir yandan haksız ne yaşadığını bilemem 
tarafından
Aynen canım ya vala annemse bensw hakliyim iste
0 oy
(6,817 puan) tarafından
Evett bazen kaynanayi savunanlar cok oluyor amaa bilselerki 5 dakika konustuktan sonra insanin huzurunu kaciriyolar bize denk gelen kaynanalardan onlara denk gelmemis ki anlasinlar
tarafından
Insallah da gelmez canm ne diyelim benimki cok iyiydi wsimle sevgiliykende cok severdik birbirimizi hamile kaldim kiskandi esimi benden cocuk  oldu cocuguma kiziuor bana guluyor diye
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ay takma kaynana görmemişler burnumdan getirdi benim de kaynanam , kıskanç fesat iki yüzlü her türlü dalavere var birde namaz kılıyor 

Kalbimin ahını asla ödeyemez.

Esinde haklı takma kimseyi 
tarafından
Aynen oyle cann da benim ki yine birazcik iyi kotulerini gordum burda asla elestirmedim sadecw uzuldum Allah yardim etsin ne diyim basina gelmeyen bilmez
0 oy
tarafından
Fikrimizi sormustun bizde söyledik canım kasıtlı yapmamissin zaten kimse seni bu konuda yargilayamaz eşinde doğru demiş benim babamın resmi var buzdolabımda eşim hadi benim babamida dolaba yapistir demedi demezde yaşadıklarını sen biliyorsun sadece 
tarafından
Aynen oyle canm yok vala bazilari asiri tepki verdi cidden hani burda goruyorlar kaynanalar nasil yani kim asar inan kayinpederimle kizimininki bile yapistiririm dolabima ama o kadini gormek istemiyorum kiz olacak diye oturup aglayan biri
0 oy
tarafından
Esinin kıymetini bil canim bende kaynananla koyderdim cunku şerlerinden koyuyoruz laf sokmalarin imzalarından bende öyle şeyler cok yapmak istiyirum ama sırf onun fotosundanda yapmak zorundayım diye istemiyorum keske butun kaynanalar esin gibi dusunse
tarafından
Vala yok kayananam hic bir sey diyemez bakar oyle ama sonra kizlarina der anasinin fotosunu yapistirmis benim ki yok diye kizlarisa esime tabi  en siniride o zaten gerekirse o geldiginde kaldiririm yani kucuk bir sey bu

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 2,768 göst.
5 Eylül 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 205 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 292 göst.
0 oy
5 cevap 707 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu

378,947 soru

11,343,078 cevap

34,809 kullanıcı

...