0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kızlar ben eltim ile konuşmuyorum hamile diye biliyorduk meğerse dış gebelik miş Bana da arkadaşım söyledi Onunla her zaman konuşuyor kocası fazla değer vermiyor karısına dış gebelik olduğunu öğrenmiş şimdi kocası götürmüyor Muş hastaneye eltimde Biraz çatlak çok yalanı var ama bu konuda yalan söyleyeceğini inanmıyorum Sizce Ben kaynanamı arayıp söylesem mi eltimi zehirler diye çünkü dış gebelik anneyi zehirliyor diye biliyorum fikirlerinizi Bekliyorum kızlar

8 Cevaplar

0 oy
(2,104 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ayyy kizlar vallaha ben bu kadina dahada uzulmem ya kaynanami aradim kapidaydi 2 eltimle oturuyodu eve cikinca ara beni dedm aradi smdi konustuk yalanmis butun millete yalan yanlis seyler soylemis bebegi varms dis gebelik deglmis cinsiyetide kizmis ay vallah8 ben anlamiom bu yalanlarla eline ne geciyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşver kız sanane ondan madem konuşmuyorsun 
(2,104 puan) tarafından
Kiz ama zehirledigni blmiolar cok cahil aile esimde benden sonra cogu seyi ogrendi
tarafından
Boşver derim bn sen bilin cnm
(2,104 puan) tarafından
Kiz 2 cocugu var gunah bse olursa
tarafından
E sen zaten söylemeye karar vermiş sjn. Ne soruyosun daha
0 oy
(118,486 puan) tarafından
Kiz o kadin kafadan kontakmi kocasi goturmuyosa kendi gitsin
(2,104 puan) tarafından
Kiz o benm gbi degl kmse sevmio onu kocasi bile sevmio uzun yol soforu cok yalan soyluo hakkimda yalanlar soyledi aklna gelcek herturlu yalan ama bu saglk konusu heleki bebek onu zehirler
(118,486 puan) tarafından
Ara kaynanani sen iyilik yap at bursanin denizine zehirlenmesin
(2,104 puan) tarafından
Cunku Allah gostermesin kiz 2 cocugu var bse olur o cocuklara gunah baska arkadasim olumlerden dondu
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kayinvalideni niye arıyorsun? Eltini ara ne kadar konuşmuyor olsanda geçmiş olsun de ne yapması gerektiğini söyle bence böylesi daha iyi yedi düvele duyurmak manasız 
(2,104 puan) tarafından
Yavrum altli ustlu oturuyolar kadina demisler buyuksehire hastaneye gtmesi gerektigini kocasi goturmuyomus ben onu arasamda yani gtmesi gerektigini soylerm ama kaynanam ogluna soyler goturur
(8,082 puan) tarafından
Eşi niye öyle yapıyor ki geri,zekali mi o
(2,104 puan) tarafından
Iste bunlarin ailesinin akli hala koy akli karilarina deger vermez annelerinin sozunden cikmazlar esimi ben cok degstrdm hemde baya degstrdm esimde mesaide onada smdi diemiom kaynanami aradim kapida eltilermin yanindaydi  dedm eve cikinca beni ara die
0 oy
(276 puan) tarafından
Cnm soyle tabiki sonucta cocuklari varmis sevaba girersin benimde ilk gebeligim dis gebelikti doktor hemen hastaneye yatırdı 2 gun gözetim altinda tuttu o iki gunde yemedigim serum igne kalmadi sifirlanana kadar kan verdim 2 gunde atlattim sukur sen ihmal etme götür dis gebelik kötü ben ne cektim agrisindan
(2,104 puan) tarafından
Ayyy kizlar vallaha ben bu kadina dahada uzulmem ya kaynanami aradim kapidaydi 2 eltimle oturuyodu eve cikinca ara beni dedm aradi smdi konustuk yalanmis butun millete yalan yanlis seyler soylemis bebegi varms dis gebelik deglmis cinsiyetide kizmis ay vallah8 ben anlamiom bu yalanlarla eline ne geciyo
(276 puan) tarafından
Hadi cnm Allah islah eylesin cnm yarin birgun basina bisey gelir dogru olur o zmnda siz yalan diye inanmazsiniz Allah akil fikir versin yalan kötü bisey
(2,104 puan) tarafından
Amin aynen valla artk hayatta inanmamk8
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Tek çözüm dr gitmesi o arkadaşına söyle eltine desin
(2,104 puan) tarafından
(14,081 puan) tarafından
Pes ya daha ne denilir bilemedim
0 oy
(880 puan) tarafından
Her şer de bi hayır vardır belki de senin araman gerekiyordur
(2,104 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 332 göst.
7 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 204 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...