0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık kızım var nasıl oldu bilmiyorum ilaç kullanıyorum ama hamile kaldım tekrar dan. daha kızım 7 aylık benim gibi daha emzirirken hamile kalan varmı ne gibi avantajları ne gibi dezavantajları bar yazarmisiniz lutfen

13 Cevaplar

0 oy
(317 puan) tarafından
Dezavantajları =uykusuzluk 
(1 puan) tarafından
Vala zaten benimki uyumuyo bitane daha nasıl olur bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Kontrol hapımı kullaniyosun hangisini cnm 
(1 puan) tarafından
Cesarette kullanıyodum canjm
0 oy
tarafından
2.gebelipim hiç bir şekilde olumsuz etkilemedi. Emzirmeye devam ediyorum hala 
(1 puan) tarafından
Anladım canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah birde bakalım nasıl geçicek senin bebiş nekadarlikti  hamile kaldin
tarafından
7 aylık falandı galiba şuan 12 aylık
(1 puan) tarafından
Oy maşallah :)
tarafından
Doktora danış sende bir sıkıntı olmadığı sürece emzirmeye devam et bence hiç bişey olmaz.sağsalim kucağına alırsın inşallah
(1 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah sağ salim bi şekilde:) sorcam inşallah herşeyi
0 oy
tarafından
İkisi bir arada büyük sen kötü yanını düşünme rabbim nasip etmiş rıkı ile bereketi ile gelir hayırlı olsun canım kötü yanı derken maddi olarak ve daha çok yorulursun bu canım
(1 puan) tarafından
Anladım canım allah razı olsun :) inşallah en güzel yanı beraber buyucekler inşallah arkadaş gibi
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Birlikde buyurlere :))))bende bu ay korkuyorumm
(1 puan) tarafından
Vala ben daha doktora gitmedim ama test öyle gösteriyo bakalım gidicem inşallah
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kızım 6 buçuk aylıkken bende hamile olduğumu öğrendim. 26 haftalığım şimdi. Avantajları beraber büyürler yorgunluk bir olur en azından diye düşünüyorum (inşallah düşündüğüm gibi olur ) dezavantajları yorgunluk uykusuzluk falan olur
(3,136 puan) tarafından
İki ay kondomla korundum ama sonra korunmayı bıraktım eşim izin vermedi. İsteyerek oldu bi nevi
(1 puan) tarafından
Anladım canım peki ilkinde mi oldu yani ilk aydan mi hamile kaldın
(3,136 puan) tarafından
Korunmayı bıraktıktan hemen sonra olmadı canım. 3.aya kadar korunduk sonra bıraktım 6.ayda hamile kaldığımı öğrendim.
(1 puan) tarafından
Anladım canım nasip kader rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(3,136 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah
0 oy
(880 puan) tarafından
Canim hiç korkma suan 10 günlük bebeğim var iki yaşında oğlum var tamam oğlum büyük ama keşke daha erken hamile kalsaydim planlı bir gebelik değildi ama şuan daha erken olabilir bunu söylemek için ama çok mutluyum tabiki çok zor bazen iplerin koptuğu noktaya geliyorum oğluma haksızlık yapmış gibiyim çok simardigi zaman çok kızıyorum ama bu ongunde sabretmeyi deniyorum şuana kadar felaket zor diyemem oğlum daha çiş bile demiyor hani derler ya keşke bezi biraktirsaydin diye ama ben bununda bı zorluğunu görmedim henüz önce bebeğimi değiştiriyorum sonra büyüğü önce bebeğimi doyuruyorum sonra büyüğü böyle böyle düzene sokmaya çalışıyorum hata yemegimi bile kendim yapıyorum temziligi filan yani demek istediğim korkma herşeye yetisiriz evelallah a:)
tarafından
Maşallah subhanallah helal olsun sana.. Hayırlı olsun her iki  evladında :)
(1 puan) tarafından
Ayy maşallah seninki 2 yaş olmuş maşallah inşallah rabbim yardımcı olur encok arkadaş olucaklar o çok önemli bişi bense diyorum yazık kızıma kıyamıyorum süt veriyorum şimdi hamileyim süt vermek olurmu bilmiyorum bide ağırlık olcak üstümde hep bi halsizlik bide kzııma yetemezsem düşüncesi var ama inşallah rabbim yardim edecek
0 oy
tarafından
Doktorunlada goruserek bir sikinti olusturmadigi sirece emzirmeye devam edebilirsin canim cogu anne gebeyken emzirmeye devam ediyor ama bazı doktorlar emzirmesin çok fazla vitamin ve minarel kaybına sebep olmasından kaynaklı anne rahmindeki bebeğin gelişmediğini ve gebeliğin düşükle sonlandığını yahut erken doğuma düşük doğum kilosuna ve bir çok rahatsızlığında olabilecegi ön gorusunde 

Birde gebelikten kaynaklı salınan hormonların emen bebeğe de zarar verebileceği görüşünde olanlarda varki şahsen bunu yaşadım büyük kızım emerken ikinciye gebe kaldım ve emzirdikçe ortada hiç bir şey yok ken kızım hastalanmaya başladı ateşlendi istifar falan ediyordu sonra şüphelenip test yaptım ve hamile olduğunu öğrendim öylemizle sütten kesmiştim ama benim kizim in o zaman ikinci yasına çok az kalmıştı senin bebeğin daha çok minnak 
(1,438 puan) tarafından
Benim annemde ben kucuken hami kalmis ve ben emiyormusum.ve zehirlenmisim.cok kotu hasta olmusum .doktor izin vermemis emmeme
tarafından
Aynı benim kizimda öyle oldu canım bende hemen kestim vermedim süt
(1 puan) tarafından
Yaa kıyamam yaa benim kız tok ta olsa sütü arayan bi kız o yüzden nasıl olur bilmiyorum kıyamıyorum ina
(1 puan) tarafından
Dediğin gibi doktora gözükmem laızm.canjm inşallah Hayırlısı yla eşim vefattan dolayı memlekette geldin gidicem inşallah
tarafından
Inşallah canım benim alacak riski varsa emzirirsin yoksa yapacak bir şey yok canım karnında ko de senin evaldin ikisinide bir düşünmek lazım artık
0 oy
(242 puan) tarafından
sezeryan mi oldunuz
(1 puan) tarafından
Yok canım normal doğum yaptim
0 oy
(964 puan) tarafından
Kizin akilliysa zorlanmazsın canım değilse zorlanirsin biraz sonra cok daha güzel olur ama yaşıt gibi arkadaşa bile ihtiyaçları olmaz  :)
(1 puan) tarafından
Dimi arkadaş gibi olurlar o çok iyi olucak ama benim kız zor uykusu hiç olmayan bi çocuk bana çok bağlı heryerde ariyo beni elimden dusmuyo o yüzden hamilelik zor geçicek gibi
(964 puan) tarafından
Allah büyüktür verdiyse sana onu yardiminida verir verir canım Allah kolaylık versin
(1 puan) tarafından
Inşallah haklisin canısı hayırlısıyla gelsin bebişler inşallah :)
0 oy
(9 puan) tarafından
Bende seninle aynı seyi yasadım canım kızım 19  aylık be bende ilac kullandıgım halde hamile kalmısım 6 haftalık hamileyim Rabbim nasip etti yardımcımızda olur insallah
(9 puan) tarafından
Amin cumlemizinkini insallahRabbim yardım eder insallah canını sıkma moralini bozma canım benim ilk kızım 3 aylıkken emmeyi bıraktı benim emzirme sıkıntım yok kac haftalık hamilesin canım ihmal etme  doktora gorun kese ve kalp atısına baksınlar
(1 puan) tarafından
Vala daha hastaneye gitmedim eşim memlekete gitti amcası vefat etti diye gelse gidicem inşallah allah razı olsun canım cümlemizinkini inşallah;)  dediğin gibi rabbin yardim eder inşallah
(9 puan) tarafından
Aynen gülüm insallah❤️
(1 puan) tarafından
Inşallah canım allah razı olsun :) ❤
(9 puan) tarafından
Sendende
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Allah büyük cnm korkma nasil hapla kaldın anlamadım valla
(1 puan) tarafından
Vala kaldım nasıl oldu bende anlamadım nasip işte hiç bişi engel değil vala
0 oy
(370 puan) tarafından
Kızım 9 aylık 3 aylık hamileyim bakalım neler bekliyor bizi
(1 puan) tarafından
Ayy maşallah sağlıcakla al inşallah bebişi kucağına canım isteyerek mi oldu yoksa
(370 puan) tarafından
Yok canım ya biraz sürpriz oldu
(1 puan) tarafından
Olsun sağlıcakla gelsin bebisin inşallah canım:))
(370 puan) tarafından
Amin inşallah canım sende sağ salim kucağına alırsın inşallah:)
(1 puan) tarafından
Inşallah canım sağolasın :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde lmrv (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 560 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Rozakayalp (55 puan) tarafından soruldu

379,735 soru

11,367,793 cevap

34,849 kullanıcı

...