0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından

Merhabalar.

Bebegimin başına sürekli bir şey geliyor çocuğum sürekli elimden düşecek gibi oluyor.az önce fotoğraf çekiyim dedim az daha telefon çocuğun yüzüne düşüyordu.bunlar sadece iki örnek.Yilbasinda bebeğimin fotoğrafini paylaştığımdan beri başımıza bir şeyler gelecek gibi oluyor.bu beni çok korkutmaya başladı.nazar için ve Allah korusun diye dua bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.Artik ne dusuncegimi şaşırdım ama tek bildiğim çok korkmaya başladığim

7 Cevaplar

0 oy
(11 puan) tarafından
Evham yaptıkça daha kötüsü gelir sürekli felak nas sürelerini oku eve kuran ac süre ac netten dinlet
(19 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Vesvese oluyordur bı sadaka ver bol bol dua oku 
(19 puan) tarafından
ilk fırsatta sadaka verecem.tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Nazar degeceginden korkarak koymuşsun resmini.  Bende paylaştım saniyesine sildim :D

Her bebeğin başına gelen şeyler.  Yine de kem gözden korusun Rabbim

(19 puan) tarafından
Aynen öyle zaten 6.ayda ilk defa paylaştım onu da korkarak yaptım ondan olabilir :))
0 oy
(119,532 puan) tarafından
Bibsadaka ver bol oku
0 oy
tarafından
İnanma böle şeylere şeytanın oyunu vesve o öle şeyler normal hayatta olmaz rabbim koruyor bebeğini sakarlikla alakalı olabilir bu tür şeylere inanma rabbim ne eylerse güzel eyler herşeyin Allah'tan geldiğini aklından çıkarma nazar haktır ve Felak Ayetel Kürsi ihlâsı şerif oku bakara suresi dinle bol bol okuyabiliyor san oku hayatında vesveye yer verme Canım sağlıkla sihatle büyüt inşallah❤️❤️❤️❤️❤️korku yok hamd ed Allah'a tek korku ya Resulullah
(19 puan) tarafından
Aminn çok teşekkür ederim :)
0 oy
(63 puan) tarafından
Nazardan oluyordur sen surekli ustune felak nas oku geçer Allahın izniyle fazla da üstüne düşme. 
0 oy
(598 puan) tarafından
Nazar duasını oku Ayetel Kürsi nas felak ihlas oku bebeğinin üzerine üfle 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
41 cevap 1,012 göst.
0 oy
2 cevap 62 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy