0 oy
200 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

kumtel fırın davlumbaz ve ocak set kullanıp memnun kalan var mı? fiyati baya uygun geldi kötü bişey de olsun istemiyoruz, nişanlı kaynım bana danıştı da bende size sorayım dedim :) 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz benim ankastre bozuldu eşim de onu akalım dedi biraz idare ederiz borçlar azalınca düzgün aliriz falan neyse bende var ocagi çok güzel çok iyi pisiriyor ama fırını biraz dandik gibi ya ben sevmedim her gün kavga ediyorum gitti ne aldı diye. 
tarafından
hadi yaa fırın benı de şüpheye düşürdü ocak patlar falan diye yorum gelmış en iyisi kaynıma diyim de bıraz daha araştırsın
tarafından
Ocagi güzel fırını çok sıkıntı yemekleri iyi pisiriyor da hamur isini kurutuyor gibi. Öyle çok kullanılacak bir şey değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaş almisti davlumu gitti bazı kaldı :D hhahahaah
tarafından
o kadar mı kötü :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kuzenim aldı bin tl di o zaman memnunlar
tarafından
patlar falan diye yorum gelmış kız bılemedım :) görünüşü de güzel tabi işlev önemli
(5,406 puan) tarafından
Onlar baya memnunlar garantili ya niye patlasin Allah muhafaza =)
0 oy
tarafından
Kumtelin cam ocağı diğer camlara göre daha çabuk patliyo cogu patlayan ocakta kumtel bi daha düşün derim
tarafından
kendım simens kullanıyorum, bekarken babamalrda kumtel kullanıyorduk bişeyini görmedim. patlar derken ocak nasıl patlarkı :)
tarafından
Cam sonuçta mesela cam ocakta közleme işlemi yapamıyosun,4 ocak birden çalışınca çok ısınıyo patlıyo yani paramparça oluyo camlrı şikayet var sitesin den bak istersen ben profilo nün kullanıyorum cam ocak benimkide kazanla melemen yapıyoruz 4 saat pişiyor yani rahat bisey olmadı şükür 3 yıllık
tarafından
amann hiç bilmiyordum   bilelim de  ona göre davranalım, teşekkürler
0 oy
tarafından
Ben ankastre seti hiç kullanmadım ama önceden kumtelin fırınını kullandım hiçte memnun kalmadım ne kek pişiyordu doğru düzgün ne hamur işi bundan dolayı kesinlikle kumtel markasını önermem
tarafından
yorum için teşekkürler
0 oy
tarafından
Annem kullanıyor ben kullanıyorum gayet memnunuz
tarafından
anladım teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
7 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 417 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
8 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...