0 oy
1,983 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Aldığımız altınları getir aldığımız telefonu bırak sen dedenin evinde aynı odada kızılbaş gibi yatıyordunuz bizim lüks hayatımız sana fazla geldi dedi. Bu kavga ise evimi ayırmak istediğim için çıktı. Eşim evde yok kayınbabamla kaynanam çocuklarımla beni kapının önüne koyacakti. Gururumu çocuklarım için ayağımın altına aldım ayağına kapandım gidecek yerim annem yok annem olsa çalışırdım oda çocuklarıma bakardı. Bilezikler benim mihrimdi. Elimden zorla almaya kalktı 

45 Cevaplar

0 oy
(168 puan) tarafından
Daha neler ya nasil laflar oyle yazık yazık annelik böyle mi yapılır ALLAH islah etsin.ALLAH yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Eşin nerde sen bu durumdayken hicmi kimsen yoktu yaaa
0 oy
(416 puan) tarafından
Antalyada oturuyorsan gel bana bacim.. istedigin kadar kal. Allah o kaynananin cezasini versin. 
0 oy
(462 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun allah ıslah etsin o kaynananı. Ayrı ev ihtimali yok mu hiç
0 oy
tarafından
Keşke  öyle yapmasaydin çocukları da bıraksaydın asla bakmaz kimse çocuğuna  bakamaz  sen çıkıp gitseydin bakalım kendi nasil  gelip alıyordu seni 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tüh canım ya o artık seni iyice ezer keşke en azından bugünlük gitseydin kocan sizi geri getirirdi ama bu kadın seni hep kovar çünkü biliyor gidemeyeceksin.. sen evi  ayırmak için kocanı ikna et o kendi annesi babası ile konuşsun sen muhatap olma
(5,406 puan) tarafından
O altınlarını da götür kendi adına bankaya koy kimse alamaz
0 oy
tarafından
Nasıl bir laf o oyle çok ayıp senin adına üzüldüm Allah yardımcın olsun 
0 oy
(15,187 puan) tarafından
Allah o kadının vicdanını almış.pislik insanla uğraşması çok zor. Bugün evlatlarınız için kalmışsınız mecbur ama ilk fırsatta o insanlardan uzaklaşmaya bakın. Yoksa ömrü billah içinizden çıkmaz bunlar.. aynı şeyi benim annem babam da yaşamış. Babamla birlikte koymuşlar hatta. Ama baksan babam hala b.klarını yer. O derece. Ana baba işte atamıyor. Ama siz kurtulursunuz inşallah. 
0 oy
tarafından
Ve sen bütün bunları videoya alıp eşine gösteremedin.. eşin sana inanır mi bilmem. Ailesine karşı gelir mi ..  
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Esin n diyo bu duruma 
0 oy
tarafından
Altinlarini da alip gitseydin ordan cnm bi siginma evine . Kendine bi hayat kurardin
0 oy
(1,037 puan) tarafından

Allahim yardimcin olsun arkadasim o kaynanayi  da Allah bildiği gibi yapsın :( 

0 oy
tarafından
Kızılbaşların b.kunu yesin ahlaksız orspu
0 oy
tarafından
Kızılbaşın bokunu yesiiinnn kaynanan
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşin nerde  anası  çocuklarıyla karısını kovuyor o ortalık da yok o kadının ayaklarına kapanacağına ya eşini arasaydin yada yanına gitseydin canım  şimdi  kaynanan seni  her  fırsat  ezicek  ewden  kovacak
0 oy
(47 puan) tarafından
Bence burada dogrunolan hiç birşey yok Kızılbaş nedir ya beğenmedin madem niye aldın mihir istenir mi altı ay denmis söz tutulmamis niye çocuk yapılır.cok garip gerçekten... Allah yardım etsin....
0 oy
tarafından
Altınlarınla eşya alırdın keşke çıksaydın o evden canım
0 oy
(366 puan) tarafından
Niye ayağına kapandın canım gerekirse rezillik çıkarsaydın seni evden kovmuş sonuçta suçlu o 

O kim oluyor da seni evden kovuyor alsaydın altınlarını çocuklarını çıksaydın evden gerekirse devlete sığınsaydın senin boyun eğmeyeceğini bilselerdi deli deliyi görünce çomağını saklamış senin susmayacağını işte o zaman anlarlardı. Kocan da yanında olmayacaksa eğer bırakıp gitseydin. Şimdi daha seni hep ezmeye calışır lar caresizliğini kullanırlar. Bir yandan da düşünüyorum o anki durum caresizlik çok zor çok bilirim Allah yardımcın olsun ya çok üzüldüm
0 oy
(152 puan) tarafından
Canım bak altınlar varmış ıyi kötü bi ev tutamazmisin çocuklarınla kendine bu kadın onları gerçekten alıp seni bi sekilde koyar kapıya gibime geliyo  hazır elinde paranda varken sen ondan önce davran altınlarınıza al polise haber ver yardimci olurlar sana 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Ayagina neden kapaniyosun Kadına ölsende benim evim çıkmam deseydin kocam gelene kadar madem gidemiyodun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,470 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 857 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 869 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aleynayagmrrr (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,782 göst.