0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar. Doğumum pandemiye geldi. Haliyle bebek mevlid-i falan yapamadim kuzum 8 aylık 3 dis çıkardı. Diş buğdayı yapmak istiyorum. Tabii kalabalık değil annem kayınvalidem ve ben olucak ama yine de bir masa süslemek pastası falan özenmek istiyorum fotoğraf cekilir hatıra kalır diye yanlış.mi.dusunuyirum.

Sizler neler yaptınız :)

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yarin yegenimin dogum gunu valla biz gitcez ☺
(46 puan) tarafından
Işte insan özeniyor. Bende heveslendim bakalım:))
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kendi kendinize olacaksanız bir sorunolmaz sonuçta bı ani kaliyor 
(46 puan) tarafından
Dimi sonuçta bu durum.ne zamana kadar sürecek bilmiyoruz en azindan hatırası kalir
0 oy
(4,988 puan) tarafından

Ben oğlumu sünnet ettirdim mevlidini okutacağım hafta vaka sayısı 18 oldu hala da yapamadım senesi geliyor :'( 

Ikinci oğluma hamileyim

(46 puan) tarafından
Artık ikisini bir inşallah.. şaka bi yana işte erteledikce imkansızlaşıyor gibi hissediyorum
0 oy
tarafından
Ben yapmadım yapacaktım sonra düşündüm ne gereği var dedim
tarafından
Bişey demiyorum zaten saygı duyuyorum bende. Bak bende geçen gün kızımın ilk yaş gününü kutladım doğduğu günden beri hayalini kurdum yattım kaldım doğum günü düşündüm gayet normal heves etmen. Ben kendim için söyledim zaten doğum günü vs her ay resimi var birde o olmasın dedim
(46 puan) tarafından
Valla bende her ay resim çekiyorum süsleyip süsleyip zaten normal.zamanlarda cekiyorum tabi ama . Bi dedim.yapmayayim sonra düşündüm. Ne olucak yap yapma çocuk şuan anlamayacak. Ama işte bunlar biraz da biz annelerin kendi avuntuları.
tarafından
İnsan heves ediyor özellikle ilk çocuk olunca :) bende ilk önce yapayım dedim sonra biraz düşündüm bence gerekli olmadığına karar verdim dopum gününe odaklandım çok şükür oda gönlümce oldu :)
(46 puan) tarafından
Işte şimdi şey korkusu var bende ya doğum gününe ortalık daha kötü olursa :D
tarafından
Kendi aranızda yaparsınız eşin sen ve çocuğun kimse olmaz. Süslersin pasta kesersin resim çekersin olur biter kimsenin olması şart değil. Öenmli olan resimi olması zaten benim annemgil yoktu üzüldüm ama sonuçta bebeğimin resmini çektim hatırası kalacak
0 oy
(20 puan) tarafından

Ben yaptim netten balon sus aldim 30 lira fln tuttu bide pasta oldu bitti 

kendi aramzda annemgillen 

image

Hatira sonucta
(46 puan) tarafından
Ayy çok güzel işte bende böyle yapicam maşallah
(20 puan) tarafından
Yap cnm ilerde bakarsin ani olarak kalir
(46 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
tarafından
Annemlere ayrı kayınvalidemlere ayrı yaptım kalabalık olmamak için
(46 puan) tarafından
Toplam 3 kişiyiz :)
tarafından
Bişey olmaz kız
0 oy
tarafından
Ben yaptım ama sosyal mesafe koydum aralarına benim biraz baby shower gibi oluyordu kuzenim geleneksel yap bu konsept olmaz dedi buğday haşladık meyve çerez lokum falan aldım02 defa alışveriş yaptım 10 kişiyi geçirme evde şikayert olursa ceza yersiniz 
tarafından
Doğumum erken olmuştu benim o zamandan hediyelik sosyete  şeker kurabiyeliklerimi falan almıştım ama kısmet olmamıltı etiket bastırdım a.... Dişi çıktı onları yapıştırsım aynaların vardı üzerine cupkek truff koydum masayı süsledim çerez lokum hediyelik şeker Hediyelikler limonata çikolatalarını kurabiye koydum ışıklarla falan süsledim gelen hediyeleride masanın önüne koydum
(46 puan) tarafından
Bende magnet bastırdım Umayın ilk incileri diye :)
tarafından
İnci gibi dişleri olsun denirmiş bende sonradan öğrendim duymuş olsaydım bende o tarz bir şey yazıdırırdım hatta ben taş falan yapıştırdım diişin üzerine sonra annemle teyzem çıkarttırdı kız çocuğumu süsleme bu kadar diye :)
(46 puan) tarafından
Gülüşüyle omrumuze ömür katan Ayşe Umayın o guluslerinde  artık incileri var yazıyor tam olarak ahsap inci süslemeli:)
tarafından
İnci gibi dişleri olsun inşallah içinize sindirsin Allah yazıya bayıldımm:)
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Siz ve aileleriniz pandemiye ayak uyduruyorsanız olur canım, Allah bağışlasın evladını 
(46 puan) tarafından
Vallahi en son çarşıya markete bile.martta gittim :) Mayısta doğum yaptım. Bir tek hastaneye gidip gelirken çıkıyorum. Oda arabayla hastaneye hemen eve
(46 puan) tarafından
Au görmemişim onu Amiin rabbim cümlemizin evladını bagislasin.
(2,078 puan) tarafından
İyi canım kazasız belasız geçer inşallah, amin kuzum
0 oy
(496 puan) tarafından
Bende oğluma süs falan sipariş verdım yapıcam inşallah
(46 puan) tarafından
Ben kartonlar aldım kendim keseyim.masanjn önüne yazı diye ama becerirsem
(496 puan) tarafından
Ben hepsını sıparış verdım canım uğraşamam dıye pankart balon tabak bardak çatal kaşık masa ortusu diş resimli bıde dişli kürdan uyguna geldi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 106 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ollaluna (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu