0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Anneler oglusuma dış buğdayı yapmak istiyorum ama öyle büyük konseptli filan değil benim amacım bir Kur'an okunsun gediği yapılsın istiyorum size sorum şu dış bugdayinda neler yapılır ne gibi hiç bilgim yok a çok hatırlarım annem yapardı ablamlara ama küçüktüm

Pasta çörek v.s hazırlayın diyorum kuran okunsun diyorum hedik yeriz bir masa hazırlarım bütçeme göre yeni evim bebeğim için bir Kur'an okunsun diyorum öyle gösterişli şeyleri sevmem İslam'a göre diş bugdayinda neler olur 

Ben sunlaei yapmak isterim 

SİGARA BÖREĞİ PATATESLİ

KISIR 

DOLMA 

İÇECEKLER 

DİS BUĞDAYI

KADAYIFLI MUHALLEBİ 

EKSTRA SEYLER OLUR SUAN AKLİMA BUNLAR GELDİ BİRDE PASTA DÜŞÜNÜYORUM OZAMAN TATLIYI CİKARTİRİM BİR DİS SEKLİNDE PASTA DİYORUM BEBEGİME 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Not 12 kişilik bir davet bu çok kalabalık değil site olduğu için şikayet gele bilir akraba yani 

BİRDE VURİS HALEN VAR OMUN İCİN COK KALABALIK İSTEMİYORUM
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdiden teşekkürler ederim cevaplayan herkese
0 oy
(4,089 puan) tarafından
İslama göre diş buğdayı diye bişey yok o yüzden herhangi bi kural sınır da yok menün yeterli masanı hazaırlarsın Mevlüt okuyan birini çağırırsın kuranı Mevlüt’ü okur ikramlarını da yaparsın oldu bitti
tarafından
Teşekkür ederim canım hani abartılıyor şuan ben öyle demek istedim çünkü öyle olmasın diyorum gösteriş günah benim için Kur'an okunsun yeni evim bebeğim için ilk bebeğim bu arada
(4,089 puan) tarafından
Bnce gayet iyi  ne abartı en de eksik

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 106 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ollaluna (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 353 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ollaluna (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
0 oy