0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
6 buçuk aylık oğlum 1 buçuk aydır telefonla mama yiyor yani şarkı nini dua fark etmez ilgisini çekecek bişey ile yiyor bugün bitirmeyi düşündüm yok yapamadım yemiyor oyuncak kitap kendim şarkı söylüyorum eşimle dans dahi ettik karşısında yemiyor ağlıyor ağzını yumdu napabilirim acaba başka ne önerirsiniz başına gelen varmı ac aç uyudu şuan bu arada sadece biberonda böyle kaşıkla yerken sorun yok biberon tutmuyor biberonda değiştirdim çeşit çeşit olmuyor 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Daha çok küçük nasıl alıştırırsan öyle gider. Verme alışır unutur. Şuan dikkatini çekiyor ama daha anlamiyor cnm. 
(3,055 puan) tarafından
Ay dün gece saat 8 den beri mama yemedi demin 2 dkka açtım sesini duydu biberonu ağzına verdim kapattım kendim konusa konusa az da olsa yedirdim inşallah böyle böyle alışır başka napabilirimki yemiyor
-Reklam-
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
3 gün mücadele eder sonra unutur daha çok küçük keşke alıştırmasaydınız 
(3,055 puan) tarafından
Dün gece 8 den beri ilk defa şimdi yedi mama önce açtım ağzına verdim biberonu sonra kapattım kendim konuştum öyle azıcık yedi ama belli doymadı başka napabilirimki
(12,861 puan) tarafından
Camdan bakıt hem konuş hem yedir canım elbet unutucak ve yemeye devam edicek
+1 oy
(14,040 puan) tarafından
2 3 gün direnir canım ama pes etme karnı aç diye sen açma Video falan sabırlı ol 
(3,055 puan) tarafından
Dün 8 den beri daha yeni az yedi canım mama kendim konusa konusa azıcık yedirebildim önce açtım ama biberonu ağzına verdikten sonra kapadım başka ne yöntem yapabilirim
(14,040 puan) tarafından
Canim ben şöyle yediriyorum mesela sevdiği bir oyuncağı yukarıya kaldırıyorm oda kafasını yukarıya kaldırınca sokuyorum ağzına :D ya da mesela sevdiği bir içecek koyuyorum biberona onu ağzına yaklastiriyorum oda ağzını açıyor o an sokuyorum ağzına yani belki yöntemlerim çok doğru olmayabilir ama napayım şekilden şekile giriyorum yedirirken
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence unutturmaya calistir benim kizim 3.5 yasinda elinden dusmuyo simdiden 
(3,055 puan) tarafından
Yaa çok küçükler ya valla deniyorum canm dünden beri ilk defa demin az mama yedi biberonu verdikten sonra kapadım kendim konuştum ama pek etkili olmadı az yedi
(2,009 puan) tarafından
Az yesin alisir zamanla cnm boyle yapmazsan kotu ben elinden aliyim hemen basliyo aglamaya
0 oy
tarafından
Arkadaslara katiliyorum canim unutturmaya çalış şuan kaşıkla verirken sorun yok diyorsun ama ilerde onada alışır sorun çıkar biseler izleyerek yenilen yemek zaten doyurucu olmazmış sabret 2 3 güne alışır 
(3,055 puan) tarafından
İnşallah canım ya alışsın da tek yemiyor kilo verecek diye açtım atak zamanları alıştı gitti öyle

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 472 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 438 göst.
18 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sorucukk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 100 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimben58 (28 puan) tarafından soruldu

381,784 soru

11,429,789 cevap

34,989 kullanıcı

...