0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından

Bugun butun evi dip kose cam dolap girmeyi dusunyom vocugu uyutip kayinlarimi ise yollim sonra ama ev isin puf noktolari varsa bana soyleyebilirsiniz:);)   kizlar birde su emojilerim arada oluyor arada olmuyir nedennn bilen bana soylesin litfennn:)<3

6 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben de mutfak dolaplarına girisecem eşim ise gidecek şimdi o gidince başlayacam hazır kızım da uyuyorken:D

(80 puan) tarafından
O zamn ikimizede kolay gelsin bilerek 9 emojiyi koyuyon dmiii:) yine olmadiii yaaa
(3,107 puan) tarafından
Yorumda ☺️ bu emojiyi kullanabilirsin klavyende vardır :D ama posta yazarken yukarda emojiler var onlara basıp koyabilirsin :D
(80 puan) tarafından
oldumu giiiii
(80 puan) tarafından
Olmadi yine ☺
(3,107 puan) tarafından
Yorumda gülücük olarak ☺️ bu oluyo sadece :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız yat uyu :D:sleeping:

(80 puan) tarafından
Yatamam yatamam:) kiz o emojiyi nasil koyuyonuz
0 oy
tarafından

Puf nokta. Uyuuuuuu:D Bak ne fenayim kendim yapamiyom diye hickimse yapmasin lan temuzlikk

0 oy
tarafından
Günaydınlar temizlik yapacakların arasına bende katılayım oğlum şimdi ebaya giricek bende o ara mutfağa girerim bugün dip, köşe temizlik yapıcam
0 oy
tarafından
Günaydın kuzum bnde annnemgile gelidm eşim gece gidiyo diye kardeşimle temizlerim burayı evde temizdi İnşallah bıraktığım gibidir
(349 puan) tarafından
Bn hepinizden önve davranmışım. Dün halılarımı sildim, dolapları kapıları silidim,tuvalet ve banyo kaldı sadeceee
tarafından
Kız bnm ev temiz dünden işleri bitirmiştim bı de hamile olunca yatasim geliyo çocuk olana kadar yatim sonra yatamm diyorum
(80 puan) tarafından
Gunaydinnn daha bitmedi benim isler ☺
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Şimdiden kolay gelsin bayanlar :))
(80 puan) tarafından
Saol canim sanada kolay gelsin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 575 göst.
26 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 457 göst.
23 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 306 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 298 göst.
10 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu

379,716 soru

11,366,717 cevap

34,848 kullanıcı

...