0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar kaç derecede yıkamak geref beyaz zibinlari diğer kıyafetleriyle mi yikasam içlerinde koyu renklerde var renkleri karışır mi ki

11 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kakali kıyafetleri önce elinde yikayacaksin. Sonra atarsın diğerleriyle birlikte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önce elinle yika.somra makinaya at.zaten makinada temizlenmez lekeleri kalır 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç kakalanmadı :D elinde önce çitiliyorlar beyaz sabunla genelde
(5,406 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler ben.de  deneyeceğim
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim canım aloeveralı olan kullanıyorum bu arada
(1,794 puan) tarafından
Canım 6 numaraya hangi bezle baslicaksin deneyince haber verir misin bende 5 deyim ama cirtlisi yokmuş 6 numarada
(25,224 puan) tarafından
Cnm baby me nin kalıbı biraz kücük o yüzden şuan 5 teyiz 6 olsa 6 alıcaktım ama şuan evy baby ye geçiyorum onun 5 ini aldım çünkü kalıbı ve boyu baby me ye göre büyük.
(1,794 puan) tarafından
Hm anladım ya benim elimdeki bez en az bir ay götürür beni o bitince geçerim heralde 6 ya çünkü biraz sıkmaya basladi
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Once beyaz sabunla elimde yikayip hemen makineye atiyordum oyle cikiyo bekletirsen cikmiyo. Koyu renkli olanlari ayri yika bence
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Önce elimle musluk altında beyaz sabun ile citiliyorum sonra sabunlu olarak makineye atıyorum benim bebek çok fazla kustugu için 1 saat 60 derecede Ariel ile yıkayıp sonra bebek deterjanı ile tekrar 1 saat 40 dereceye atıyorum 

Bebek deterjanı güzel aritmiyor sanki 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Beyaz olanları kaynatıyorum anca öyle çıkıyor lekesi sonra diğerleriyle atıyorum 
(2,443 puan) tarafından
Neyle kaynatıyorsun canım
(2,264 puan) tarafından
Biraz domestos biraz granül matik koyuyorum tanecereye su dolduruyorum zıbınları basıyorum içine yarım saat kadar kaynatıyorum
(2,443 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın :)
(2,264 puan) tarafından
Sende canım :)
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Yapar yapmaz o kısmı yıkarsan geçiyor, bekletirsen geçmez 
0 oy
tarafından
Ben direk makineye atıyorum tertemiz oluyor 
tarafından
Nasil oluyo kiz o benim diger cocuklarda elde yikamadihim icin mahvoldu simdi bunda once elimde yikiyom sonra makina yeni almis gibi oluyor
tarafından
Valla bilmiyorum canim ben hiç elimde yikayio makineye atmadım hep direk atarim
tarafından
İshal oldugu zaman elde yıkayınca bile çizilen çizilen zor cikiyo iyi valla yoksa bende diger kiyafetleri direk atiyorum
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Kendin citileee elindi.sonra sicak suya deterjan dok 4 saat felan dursun.sonra yika .gul gibi oluyorr.ben oglum 11 aylik makiyeye atamam kendim yikarim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Önce beyaz sabunla hemen elimde yıkıyorum sonra makinaya atıyorum
0 oy
tarafından
Önce pisini alirim leğene domestos ve aspirin dikerim onları içine yatıririm bir gün bekler zaten bembeyaz oluyir sonrq makinaya atarim miss

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 591 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 461 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.