0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

image

İslerimin %80ini bitirmisken bi bardak meyve suyu molasi verdim☺siz napıyonuz bakem?

21 Cevaplar

0 oy
(44,714 puan) tarafından
Mutfağı mi toparladım cirpilacaklari cirptim bı ev supurcem sadece bugün bir bardak çay için kalkcam hemen afiyet olsun sanada canim
(1,785 puan) tarafından
sagol kuzum sanada afiyet olsun bugun benim isim cok yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mehlikoşu yıkadım uyutuyorum biraz depresyondayım moralim bozuk kalkıp evi temizlicem 
(1,785 puan) tarafından
noldu kiz neye moralin bozuldu??
tarafından
Kocam bey 3 gün şehir dışına gidecek ya bu hafta içi normalde yazın gidecekti bizde gideriz dedik ama öne alınmış ben gidemiyorum soğuk hiç evde tek kalmadım bakalım kaynanama soylicez inşallah gelir
0 oy
tarafından
Oturuyoz bebisine cnm afiyet olsun 
(1,785 puan) tarafından
sagol canim benim☺
0 oy
(765 puan) tarafından
Hem yaprak dökümü izliyom hemde netten spiralimmi kaymış diye bakıyorum moralim çok bozuk
0 oy
tarafından

Afiyet olsun canım  bende işlerimi bitirdim oğlumu doyurdum uyuttum iki tane kargom var onları bekliyorum sonra namaz kilicam inşallah <3

0 oy
(260 puan) tarafından
Kızımı alıp anneme gidiyorum.d
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Afiyet olsun gülüm :) elacim uykuya dalmisken hangi işten başlasam diye düşünüyorum :D
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kahvaltı yaptm temizlik yok bugün kuran okuyacağım 
0 oy
tarafından

Balkonu yıkadım çamaşır serdim banyoyu iyice domestos yaptım kızları doyurdum giydirdim şimdi oturdum eşim geceye gidecek uyanmasını bekliyorum evi süpürmek için o uyurken makinayı açamıyorum malesef.. O uyanınca süpürüp silcem böyle işler kalınca oturmak moralimi bozuyor :ermm:

0 oy
(236 puan) tarafından

image

bebis uyudu bende dondurma yicem <3:D
0 oy
tarafından
Kızımı uyutuyorum 

Mutfak toplanacak 

çamaşırlar yerine koyulacak

Yeni çamaşır yıkatılacak 

Kızım iyice emeklemeye başladı artık her gün ev süpürülüp silinecek halılar silinecek 
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canm bende evi dip köşe temizledim pırıl pırıl oldu
0 oy
(2,853 puan) tarafından

Çalışıyorum ambulansta popişim dondu:D

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende kızımı uyutmaya çalışıyorum 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Valla tamm 3 gundr basim agriyor evde disari cikinca geciyor ama anlamadim neden boyle oldu hic bir is yapasim yok modum cok dusuk
0 oy
(3,921 puan) tarafından

ATV yi izliyorm işler btti :) kızı salliyom hemde:angel:

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Zeyenbimi uyutcm nasip olursa

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kargo beklemece 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Afiyet olsun bende kahvaltı yapıyorum 
0 oy
tarafından

Çocuklarla güneşlenmece.:))) dama çıktım çamaşır seriyordum dedim onlar da oynasın bari cardakta

image

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 498 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 430 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 369 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 343 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu

380,251 soru

11,384,682 cevap

34,884 kullanıcı

...