0 oy
893 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından

Ama size fark ettirmedi..

Aranız zatn bozuk tabi :( 

Neyse sizden gizli aldı platforma girdi ve sizin kaynana kayınbaba eş kayın görümce ile ilgili bütün paylaşımları cevapları okudu ve bunu boşanmak için hakime sundu :O 

Ne yapardınız ?

Malum Google geçmişte kalıyor burdaki herşey silmedigin sürece ;) 

41 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Pişman olacağım yada herkesin yüzüne demedigim şey burda demem gizli kullanmam kullanmaları da yanlış altından kalkamayacagi şey yapıp konuşmaması lazım bı insanın malesef korkuyor ise 
(1,793 puan) tarafından
Aynen de öyle canm neler yazılıyor neler :)
(12,777 puan) tarafından
Oooo neler neler kocasından gizli kullanıp neler diyen var malesef  eşleri görse ne der acaba bazıları öyle şeyler diyip yapiyo ki  işte birazda kısıtlamadan dolayı oluyo bunlar eşler kisitladigi için girme gereği duyuyorlar ama özel alan diye bı şey olması lazım karı koca birbirine saygı göstermesi lazım yoksa hep böyle gizli iş ve kendini kanitlama çevresinden onay ve ilgi görme isteği olusur
(1,793 puan) tarafından
Azos bnmde eşim böyle konuştuğumu bilmez platformu bilir ama ben ne onun hakkında ne ailesi hakkında kötü rencide edici bişey hiç yazmadm yaşamadım da şükür ki ❤️ ama yazanlar dediğin gibi kısıtlamalardan ötürü birileriyle dertleşmek istiyor bazen ;)
(12,777 puan) tarafından
Onlar da kendilerince haklı çevresine diyemiyor çok bunaliyo boşver öyle bı eşin var ise hiç o tarz muhabbete girme olur da öğrenir ise bakar ki normal sohbet bı şey demez
(1,793 puan) tarafından
Aynen benimki fenanin da fenası ☺️ kıskanç kim bilir karşındakinin bayan olduğunu der çiğ çiğ yer beni :) boyle bebekler için falan bilgi alıyorum öğreniyorum bunu bilsin yeter;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hicbisey yapmam kıvıracak bir durum yok çünkü :D 
(1,793 puan) tarafından
Ne güzel olanlar düşünsün ;)
0 oy
(347 puan) tarafından
ama gizli deyilki delil sayılacak bişey de yok sıkıntı yok
(1,793 puan) tarafından
Oh rahatım diyorsun ;)
0 oy
tarafından

:D:D:Danamin ak sütü gibi ter temiz Google geçmişim eşinden gizli saklı girinler düşünsün bunu :D

(1,793 puan) tarafından
Ahahha ☺️ düşünsun tabi :D bende düşüneyim:D
tarafından
Ay sende mi kız sanki ne yapıyorz Allah'ını seversen öyle gizlenmesi gerek bir yer değil ki
(1,793 puan) tarafından
Cnm eşim fazlasıyla kıskanç burda böyle bayanda olsa canm cicim kuzumlu konuştuğumu görsün çiğ çiğ yer beni ne biliyorsun onun bayan olduğunu diye :D
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Ayyyyy çok kotuuuuu Allahtan o kadar büyük bir şey yazmıyorum :Dddd
(1,793 puan) tarafından
Ahahah :) bende bnwde :D
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sıkıntı yok istediği kadar bakabilir, kafam rahat :)
(1,793 puan) tarafından
Valla iyisin Cnm ;)
0 oy
(806 puan) tarafından
Yüzüne söylemediğim şeyi arkasından da söylemediğim için insanların... Çok da umrumda olmaz öyle bir sorunda olmaz zaten tlfnuma da dokunan bir eş hiç olmadı sıkıntı yok yani canım ☺️
(1,793 puan) tarafından
Oh oh :) ne güzel
0 oy
(3,898 puan) tarafından

Boşanılcak bişey yazmıyorum buraya :D

(1,793 puan) tarafından
En güzeli ;)
0 oy
(119,460 puan) tarafından

benimki burayı biliyo ailesi hakkında iftira atmadım yalan bişi yazmafım o yuzden çokta tın çokta fifiiii 8-)

(1,793 puan) tarafından
Senin durumun bariz ortada zaten Cnm sende sıkıntı yok o kaynanaya ne etsen az ;)
0 oy
tarafından

Buraya girdiğimden haberi var 

Kaynanam ve gorumcemin yüzüne söyleyemedigim şeylerde buraya yazmam 

Yani benim arkamdan planlı iş cevirmis diye ben onu hakime şikayet ederim:D

(1,793 puan) tarafından
Aahhh bu Esralar varyaaaa:) seviliyorsun adaş
tarafından
Sende seviliyorsun kuzum biraz fenayiz ama olur o kadarcik ☺️☺️
(1,793 puan) tarafından
Yani olmalı da canm ;)
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Hiç geç kalmasın o zaman buyursun ☺️

Çok şükür öyle şeylerim yok
(1,793 puan) tarafından
Ohhh hodri meydan diyorsun ;)
(1,396 puan) tarafından
Aynen canım :)
0 oy
tarafından
Burayı biliyor ki:) 

kaynana görümce postlarına hiç yazmam asla onların dedikodusunu yapmam bana göre değil 
(1,793 puan) tarafından
çok sevdiğim bir isim ❤️ adıyla gelsin Adıyla yaşasın insaAllah ❤️ sağlıkla huzurla ❣️❤️
tarafından
Sağol kuzucum eşim çok istedi ikinci bir isimde sen koy dedi düşünüyorum hala

Amin inşallah canım ❤❤
(1,793 puan) tarafından
Asya Sare
Asya Mina
Asya Dila
❤️
Bende düşünmustm Asya ama eşim istemedi annemin adını koydum:D
tarafından
Asya dila güzelmiş bak❤düşünebilirim

Kiz Daha güzel ya işte:)))
(1,793 puan) tarafından
Aynen valla Ayşe Hafsa ❣️ koydum Cnm annem Ayşe anam anam diye seviyorum valla eşimde kaynana diyor şakasına :D
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Hiç  sıkıntı yok  ben ailevi  birsey  paylaşmıyorum  :D:D

(1,793 puan) tarafından
Senden rahatı yok :)
(5,949 puan) tarafından
Aynen  öyle  zaten  de gizli  girmiyorum  eşim  biliyor  burayı  yorum  yaptığımı  falan  hatta  sen neler  soruyorsun  bile  diyor  :))))
(1,793 puan) tarafından
Yok anam benimki beni çiğ çiğ yer :))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bayan sohbetileri hariç kaynanaya post açtıysam aynısını ona da dediğim için hiçbir sorun olmaz. Zaten platformda takıldığını biliyor. 
(1,793 puan) tarafından
Ne güzel Cnm rahatsin ;)
0 oy
tarafından
Çok şükür o ihtimali düşündüğüm için o kadar derine inmiyorum birde kaynanam gillerle öyle büyük sorunlarımız olmadi yazdıklarım bildiği şeyler ama bazen eşimle ilgili yazıyorum bunları bilse kızar vallaha
(1,793 puan) tarafından
Aman aman duymasın bilmesin inşallah Cnm ❤️
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından

Kendi ismimle girmiyorum ki + giremez totoşu yemez platformun ismini bilmiyor göstermiyorum siteyi biliyor ama ismi öğrenemedi :D

(1,793 puan) tarafından
Ama öğrenme çabası var gibi ':D
tarafından
Yani merak ediyor hatta diyor ki babalar sitesi yokmu bende oraya giriyim :D
(1,793 puan) tarafından
Aman aman öyle bir site olmasının aslaaaaa :)))
tarafından
O sitede neler neler çıkar google amcadan baktım öyle bir site bulamadım :D
(1,793 puan) tarafından
Aahha olursa iş kötü olur valla ☺️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla benim esim burayı biliyor oyuzden oyle bir ihtimal yok canim sakladım bısı olmadı icin beni boşamaz :) 
(1,793 puan) tarafından
Rabbim göstermesin öyle bir durum da zatenn ;)
(4,061 puan) tarafından
Aynen canim benim esim sokaga cıkmaz ogleden sonra ise gitmez oyuzden tel elimde oluyo elbet soruyor bazen hatta guldum seylerı anlatıyorum oda guluyor :)
(1,793 puan) tarafından
Ne güzel Cnm benimki kiskanc sevmiyor böyle yerleri;) gereksiz kıskançlık ama ;)
(4,061 puan) tarafından
Aynen cok gereksiz kıskanclık :)
0 oy
tarafından
Ona gore yazsin burdakilerde canım görüyorum valla baya saydiriyorlar :) 
(1,793 puan) tarafından
Hemde nasilllll :))
0 oy
tarafından
Kizlar hep bu konudan bahsediyorsunuzda ben google gecmisime bakiyorum hic yok yani googleden nereye girerssm o cikiyor yani tabiki bosar anami aglatir tirsmiyir degilim valla hele bu gunlerde tanidik varmkdir diye icim icimi yiyor
(1,793 puan) tarafından
Cnm benm eşim geçmişe bakti geçen bı yere girmek için yanımdaydi misal örnek veriyorum senin adın çıktı ensarbebek diye bu ne dedi direkt bende gebe sayfası dedim gecisrdim ama ne kadar inanırsa artık :)
tarafından
Aaaaa :) ama bende cikmiyor ben goremezsem esim hic goremez anlamiyor cok telefondan
0 oy
tarafından

Benim eşim burayı da biliyor anası hakkında yazdıklarımı düşündüklerimi de biliyor sorun yok :D

(1,793 puan) tarafından
Rahat olanlardansnnn ;)

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 883 göst.
0 oy
30 cevap 599 göst.
0 oy
26 cevap 280 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (976 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 731 göst.