0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Ve hemen harcamanız gerekiyor 

Miktarın limiti Yok ne yapmak isterdiniz:D

Ben direk herkesi silerim:D

Akrabalar peşimi bırakmaz 

Kocayla da bir seri katil tutarım işini bitiririm (ciddiye almayın)

Parayı parayla satın alırım 

Bildiğiniz savmalarim yani :D

30 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kız sevo para bizi bulsun da o zaman buluruz yapacak şeyleri ama olsaydı da 1 günde fit ederdim yemin ederim gotumdeki dona kadar pırlanta Bülent Ersoy misali :D:P:D

(12,264 puan) tarafından
Hahahhaha aysoooo kız bulsun bizi bu para artık yaaa;)) tak etti canıma ☺️☺️
(1,043 puan) tarafından
İşte para da Nazife gibi embesillerde oluyor*****l kocası aldattı diye dedektife 50 bin veren kadının aklına sıçayım aklıma gelince bak yine sinirlendim o paraya 10 bilezik yapar koluma takardim
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Binalar alırım araba alırım camiye büyük yardım yaparım fakirlerin ihtiyacını gideririm bu kadar 
+2 oy
(7,183 puan) tarafından
Naparim milleti öldürcegime herkese birer malikane birer jeep alirim onlardan kurtulur devamında da kendime saraylar en üst model arabalar alırım  :) külçe külçe altınlar yatlar katlar :)) bir de çocuğu olmayan herkese tüp bebek masrafı.... Bir de parayla sağlığına kavuşacak bebeklerin tüm ilaç masrafları ... Ne bilem anam boş boş konuşuyoruz :) 
+1 oy
tarafından
Var ya bugün aklımdan geçti loto falan kazansam yada ne bileyim yükklü miktarda param olsa ilk napardım diye..öncelik başımı sokacak ev..8 senedir kiradayım her ay bunalıma giriyoruz..istanbulda araba şart oluyor..geri kalırsa da eşime dükkan açardık.hazır hazır nereye kadar bir şekilde devam edicez
+1 oy
tarafından
Eda askimin ailesi ve bnm ailemle birlikte 1 haftaligina hawaii ye tatile giderdim 
(22,070 puan) tarafından
:SDF hahahaahahahahaha ay koptum kanka yorumun olam sev beni hahaha:D
tarafından
Bn sensiz norurum oralarda :)))
(22,070 puan) tarafından
:DDDD sende az degilsin ha:DDDD
tarafından
Huyum kurusun :)))
(12,264 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hossss gelmişsiniz gençler ;)) iyi mi böyle. Nee
Habersiniz yavvvvvv;)
+1 oy
(622 puan) tarafından
Hiç düşünmeden yapacağım şey dünyadaki bütün yoksul aç açıkta olan insanlara yardım ederdim sonra yetiştirme yurdunda ki çocuklara oyuncak giyim sevicekleri şeyleri yapardım sonra huzur evlerin deki yaşlıları ziyaret ederdim onlara bolca hediye tatlı kuruyemiş alırdım yaşlılar tatlıyı kuruyemişi çok severler sonra hayvanlara yardım ederdim daha sonra Mekke'ye Medine'ye giderdim oraları her yeri gezerdim peygamber efendimizin   ( s.a.v.)hayali bile imkansız geliyor ama onun kabrini ziyaret ederdim sonra Konya'ya giderdim Mevlana'nın şehrini gezerdim zaten bütün param bitmiş olurdu hayatıma hiç olmadığım kadar mutlu bi şekil de devam ederdim böyle yani.

Hayal edip yazmak bile güzel geldi inşaallah gerçek olur bir gün 
+1 oy
(3,750 puan) tarafından
Bi bina alırdım içini oyuncak yatak yiyecek doldurdum dışarıda ailesiz olanlara yardım etmiş olurdum 

Sonra kendime Bi ev araba 

Aileme de aynı şekilde 

Kalanı ilede dükkan açardım 
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Eksiklerimi giderdim ama hayal işte :ermm:

0 oy
(449 puan) tarafından
Param olsa okul açarım eşimle birlikte yürütürüm. 
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Kendime ev araba yeter :):angel::angel:

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Cook eksigim var alcagim seyler onlari hallederdim
0 oy
(119,218 puan) tarafından
Ben direk kuyumcuya kosarim ☺️☺️☺️
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hemen harcamam gerekiyorsa ev araba alırım tüm sulaledekki kirada oturanlara

Sonra vaktim kaldıysa ****** barınağı 

Çocuk eskrheme kurumu

Ve bazi değerli vakıflara bağış yaparm
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Önce ev alır sonra kocaya araba sonra bir sürü çikokata:))) 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Cocuklara hemen ev alir borclari oder araba alir yatirim yapardim bide dugun yapardim gelinlik giyerdim ama hayaller hayatlar 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Bi kısmı ile oğluma bez alırım stok yaparım, kalan kısmı ile sokakta kalan hayvanlara mama alırım. ❤️ 
0 oy
tarafından
Bol bol altın alırım sonrada araba ev Allah ne verdiyse :))
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Kendime altın alırım birde çocuk esirgmeye bağışlarım ❤️
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Kocamı alrmtfm blmiorm ama kızımı alıp çok uzaklara gider birdaha da dönmememk üzere hayatım i yaşardım
0 oy
tarafından
Kendime ev araba alırım sonra kollarımı altın ile doldururum sonra da para bitince altınları satıp tüp bebek tedavisi görürüm en ama en iyi doktorun yanına gidip 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 881 göst.
+1 oy
25 cevap 726 göst.
0 oy
7 cevap 396 göst.

378,904 soru

11,341,417 cevap

34,808 kullanıcı

...