0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (6,859 puan) tarafından
Hatunlar 4 no bez cırtlı kullniyoruz ama külot bez daha  mı kullanışlı?  Hani daha 5 ayligiz zor olurmu?

14 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Külot bez vala hic yoktan bebiste rahat olur 
(6,859 puan) tarafından
Zor mu cnm acaba
(22,070 puan) tarafından
Yok vala ne zoru olacak kiz oburunde kolay hemen geciriyon giydriiyon
(6,859 puan) tarafından
O zmn 1 paket alıp deneyeyim ilk bnde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum ben kilot bez kullandım ama zor yaa
(6,859 puan) tarafından
Vala hiç denemedm int. Toplu alıyorum şimdi elimde patlamadan dedim
tarafından
Denemelik al belki sana kolay gelebilir canım
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm marketten bı alayım sonra beğenirsem toplu verrm
tarafından
Mantıklısı da o ben prima kullanıyorum sleppy kilot bez aldırdım birkere ama zor geldi
0 oy
(48,821 puan) tarafından
kilot bezi sevemedim ben zor oluyor diger bez daha rahat
(6,859 puan) tarafından
Vala hiç denemedm int. Toplu alıyorum şimdi elimde patlamadan dedim
(48,821 puan) tarafından
küçük paket alip deneyebilirsin ozdilekte indirimde diye biz büyük paket aldik giydirirken kizim istemiyodu bende arkadasima verdim kalanları o cok memnun
(6,859 puan) tarafından
Anladm cnm bnde bı paket alıp deneyeyim bncede
(48,821 puan) tarafından
ya ciste neysede büyük tuvalette sevmedim ben bide her defasında pijamasini cikarmak gerekiyo giydirirken
(6,859 puan) tarafından
Hee  aynen cnm ya
0 oy
tarafından
Külotlu bez kışın guxel olmuyor elbileri çıkart giydir  zahmetlii 
(6,859 puan) tarafından
Cırt daha iyi o zmn
0 oy
(10,097 puan) tarafından
Ayakta duran cocukta daha rahat külot bez direk yukari cekiyorsun yatan cocukta zor oluyor. Ve karindaki bariyerler hep iz yapiyor. Bide altini komple soyman gerekiyor :)
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben 4. Ayından beri külot kullaniyorum cok memnunum
(6,859 puan) tarafından
Bı deneyecegm bende
0 oy
(510 puan) tarafından
Kilot bez kışın zor ya hava soguk kilotlu çorap giydiriyorum mesela her seferinde hepsini giy çıkar bayağı zor oluyor hem çocuk bunalıyor hem ben eşim yanlışlıkla bi kere almıştı açmış bulundum bitirene kadar çok zor oldu yaza iyi kilot bez kışın çırt bez 
(6,859 puan) tarafından
Aynen mantıklı
0 oy
(758 puan) tarafından
inan ilk defa kulot aldim pisman oldum bitmesini bekliyorum .. o kulodu giydirmek icin cocugun pantolununu cikariyorum deliriyorum resmen 
(6,859 puan) tarafından
Hadi yaa
0 oy
tarafından
Ben ilk 6 ay normal bez kullanmayı düşünüyorum daha sonra hareketlendiği zaman külot bez kullanıcam 
(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm sagolsin
0 oy
(27,454 puan) tarafından

Anam bide tüm üstünü çıkar giydir çok zor olu külot bez bende cırtli bez

(6,859 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(2,260 puan) tarafından

Ben Sleepy kilot bez kullanıyorum kızım 11 aylik oldu. Eğer ki hareketli bir bebeğin varsa çok rahat edersin. Benim kızım çırtlı bezi bağlatana kadar ölüyordum :D bende kilot bez alip denedim iyi ki de almışım dedim. Hem bebek içinde daha rahat eder diye düşünüyorum.

(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm sagolsin
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Kilot bez sıkıntılı ya habire kıyafetlerini çıkarman lazım 
(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm sagolsin
0 oy
(10 puan) tarafından
Canm benm oğlum cok hareketlendi cırtlı bezi bağlamak işkence oluyor elimden kaçıyor yakalayana kadsr bi yere işiyor filan derken külot bez giydirmesi cok rahat oldu.tüm markaları denedim ama sızdırma ve lastik izi sorunu yaşadım.mecburen tekrar cırtlıya devam ediyorum.bemce şans ver külot beze memnun kalırsan devam et.minies ve prima öneririm içlerinde.sleepy de aşırı lastik izi oluyor.molfixte kötü koku ve sozdırma oldu
(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm sagolsin
0 oy
tarafından
Kilot bez daha zor geldi bana bi altini degistirecek oluyon altinda ne varsa komple cikmadi lazim onjn icin tercihim cirt cirttan yana
(6,859 puan) tarafından
Vala bennhep komple altını çıkarıyorum:) 5 aylık daha ne bilim daha kolayına gelio

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 175 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 271 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 220 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 336 göst.
26 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,518 cevap

34,987 kullanıcı

...