0 oy
1,078 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

22+6dayım hamile olduğumu öğrendiğimden beri taze incir aşeriyorum ama hala çıkmadığı için yiyemedim sürekli rüyamda falan görüyorum bebeğe bi sakıncası olur mu acaba :(

29 Cevaplar

0 oy
(187 puan) tarafından
7. Ayima girdim allaha şükür hic asermedim kimisi sizin gibj rüyasında falan gorurmus bir manava falan sorsun esiniz belki bulunur bebege bir sakıncası olmaz yanlis anlama ne fakir kadınlar var hiçbir istediğini alip bulamayan ama bebeklerinw birswh olmuyor oyle kötü dusunmeyin hisbirswy olmaz
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Aşeriyorum.net bir bak canim googleden belki bulablirain orada ben kisin erigi oradan siparis etmistim
0 oy
(454 puan) tarafından
Oy kuzum cikti ya pazarda var incir sen bir arat ..bende incir asermisdim bir arkadasim sana incir yolluyacagim elmadan buyuk demisdi cok incir yedim ama gozun hrp o inciri aradi ama yollamadi hep ruyamda yefim melekler yedirdi
0 oy
(786 puan) tarafından
Canimm bndr bir kac seye aserdim ve yemedim biseyde olmadi
0 oy
(628 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım bugün onun için pazara gittik. Söylemeyeyim 3 meyveye aşerdim bir inciri bulamadım diğerlerini bulduğumuza sevindim
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ay kıyamam ya aşeriyorum.com var oraya bi bakin canm 
0 oy
(501 puan) tarafından
Nerede yasiyorsun canm.izmirde bugun gordum ben markette
0 oy
(539 puan) tarafından
Canım daha geçen hafta pazardan aldım var yani kilosu 8 liraydı 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim sabret bikac hagtaya kadar tezgahlarda olacak. Bizim komsunun bahcesince agaci  var bende onu takip ediyorum :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 333 göst.
0 oy
13 cevap 149 göst.
0 oy
29 cevap 944 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
3 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (1,134 puan) tarafından soruldu

382,739 soru

11,458,006 cevap

35,041 kullanıcı

...