0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar kafam çok karıştı 9 ve 11 .aylarda bexsero aşısını yaptırdım bunun pekiştirme dozu yapiliyor mu bilginiz var mı ? Birde nimenrix marka var bu sanırım b tıp menenjitten koruyor bunu kaçıncı ayda yaptırdınız kaç ay vaktimiz oluyor doktor cok karışık anlattı bildiğimi de unuttum 

3 Cevaplar

0 oy
(46 puan) tarafından
12. Aydan sonra istediğiniz zaman
(25 puan) tarafından
Bexsero ve nimenrix içinde aynı şekilde değil mi çocuğu çok etkiledi bu aşı biraz ara vermek istiyorum da sağol bu arada cevabın için
(46 puan) tarafından
Bizim doktor pekiştirme aşısı yaptırmadan da olur demişti. Bizde yarın Bexsero ilk dozunu olucaz. Ama evet ağır bir aşıymış. Nimenrix zaten tek doz yeterli. Bexsero pekiştirme aşısını da 12. Aydan sonra istediğiniz zaman yaptirabilirsiniz. 12. Ay zaten rutin aşı takvimindeki aşıları var 18. Ayda öyle o arada yaptırın bence
(25 puan) tarafından
Tamam canım sağol aynen en iyisi bı kaç ayda olsa kaydırmak çocuk için iyi olucak
(46 puan) tarafından
Nasıl.geçti Bexsero bizi neler bekliyor
(25 puan) tarafından
Bizimki berbat geçti ateş sürekli ağlama ilk vurulduğunda emmeyi falan da bıraktı yani öyle mızmızlandi oğlum hâlâ sağarak veriyorum insAllah sen yaşamazsın korkutma yinede kendini her çocuk bir değil sonuçta diğer asılarda hiç ateş falan bile yaşamadık bugüne kadar ama bu asıda huyu değişti
-Reklam-
0 oy
(46 puan) tarafından
Bize 8. Ve 10. Ay Bexsero 13. Ay Nimenrix dedi doktorumuz 
(25 puan) tarafından
Bexsero iki doz o halde
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Biz sadece bexsero yaptırdık 5, 7 bide 9 ayda var onu da bu ay yaptıracaz doktorumuz bu şekilde söyledi 
(1,472 puan) tarafından
Biraz ağır bi aşı doğru vurmadan öbce bile calpol vermelerinin sebebi ciddi yan etkilerinin olması zaten bence doktorun dediği süre zarfında yap kurtul en azından çocukta tam aklı ermeden kurtulur calpol le bi şekilde atlatırsınız
(25 puan) tarafından
Valla veriyorum üstelik aralıklı çocuk ne ayağını kıpırdatiyo ne de normal duruyo agliyo sürekli sırf bu yüzden 9 aylıkken emmeyi bile bıraktı ya yine geçen ayda sıkıntı yasatinca korkuyorum
(1,472 puan) tarafından
Baya etki göstermiş sizde canım Allah yardımcın olsun valla bilemedim dediğin gibi bu kadar kötü oluyosa ara ver
(25 puan) tarafından
Aynen valla canım sağol en iyisi doktorla tane tane sorup konuşayım nereye kadar ertelenebilir bı tam öğreneyim sağol bu arada sende
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım en mantıklısı o sende sağol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 161 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 512 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,643 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı

...