0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (793 puan) tarafından
Bizemi den geldi bilmiyorum rotayi 3 doz yaptrdik nimenrix 2 doz oda 3 dozdu param yok desim 2 doz yaptilar 2 dozda beksero yapildi smdi 20 aylik  bekseronun 3.dozu varmis    rapel yaziyo kagitta doktoeu aradim 550 tl dedi siz ne kadara yaptrdiniz bn hepsini bisekilde yaptrdim smdi  yine hamileyim  yazik gunah degilmi ya parasi olmayann cocuguna   biseymi olsun  bu kadar ucuk fiyat olurmu

4 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ck haklısın canım biz vardı yaptırdık da herkesin bütçesi okadar yok ev kirası ödeyen biri nasıl yaptırsın devletin el atmasi lazım
(793 puan) tarafından
Tabi cnm    dua ediyorum herkez yaptrsin diye   suan bnmde yok ilk zamanlar oyiydi evim kira  simdi  tasinmam lazim yine hamileyim esim isten cikarildi tekrar grdi ordada isler kotu 1 haftadr evde  hersey oladar zorki
(4,961 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım cimere yaz bende yazcam herkes yazsa ses çıkarsa çaresine bakarlar mecburen
(793 puan) tarafından
Yazdim cnm 1000 tl vermis gelen cevap bu okadar cokki  nasil bitsin o
(4,961 puan) tarafından
Ah ah go.tleri kuruda ne anlar onlar
(793 puan) tarafından
Aynen oyle
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Yaşından sonra tek dozmuş durumumuz gayet iyi ama doktorumuz öyle önerdi
(793 puan) tarafından
Tek doz yapiliyormu  menenjit eskiden oluyordu ama doktorum suriyeliler yuzunden  2 cesit oldu demisti ozaman  elinde kagitlari gostermisti
(530 puan) tarafından
Hiç duymadım öyle canım ilk isim pazartesi doktorumuzu aramak soracagim bakalım
(793 puan) tarafından
Sor canm
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm biz nimerix  1doz bbexoro 3 doz olacak. 3. Pekiştirme. Şart değil ama öneriliyor.fiyatlari çok yüksek. Allah herkese yardım etsin
(793 puan) tarafından
Amin cnm hamileyim  dua ediyorum herkez yaptirabilsin diye   kimsenin bebegine buyuzden    bisey olmasin
(671 puan) tarafından
Aynen cnm .
0 oy
(855 puan) tarafından
Bende yaptırdım bütün özel aşıları Rabbim olmayana yardım etsin 500 den aşağı değil 
(793 puan) tarafından
Yani olmayan napsin bn bisekilde ilk bebegiminkileri yaptirdim insallah karnimdakininde yaptiririm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.
0 oy
5 cevap 81 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 160 göst.
31 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...