0 oy
439 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından

Saçlarımı kestirdim sonunda ama üzücü ya elim gitmedi nedense? Saçlarımı eşime kestirdim biraz pişmanlık var ama alısırım gibi hadi hayırlısı. :) 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye esin kuaformu ?
(25 puan) tarafından
Yok hayır kendi kesmek istedi kırmak istemedim bende.
tarafından
İyi cesaret ☺️
(25 puan) tarafından
Kazıtan var bak aşağıya :D
-Reklam-
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Kendim istemistim bende kes diye ama istedigimden kisa kesince kizmistim :) cok rahat etmistim ama :))
0 oy
(47 puan) tarafından
Valla pandemiden dolayı kuaföre gitmeyi göze alamadım makineyle kesti saçımı çokta güzel oldu şükür )))))
0 oy
(1,337 puan) tarafından

Bnde eşime kestirdim nasıl modeli iyimi silcem hemen biraz uzun ama olsun :D

(665 puan) tarafından
Gercekten kazittinmi? ((
(1,337 puan) tarafından
Ewt canım
(4,749 puan) tarafından
Bende görmek istiyommmmm
(1,337 puan) tarafından
Cok yakışıklıyım ama aşık olma :)
(4,749 puan) tarafından
Hahahah bakayım ona göre karar veririm ❤️
0 oy
tarafından
Ben bı sinirle kendim kestim deli garı gibi oldu :D utancimdan kuaföre de gidemiyom :) 
(25 puan) tarafından
Ahaha sinirlenme sebebini merak ettim seni buna iten sebeb neydi peki bir hısım ile :D
tarafından
Hatırlamıyorum kocaya kizmisimdir kesin :D bı taraf bı taraf kısa orta ayrı bı telden caliyior :D
(25 puan) tarafından
Yeni kestin sanırım cok fazla kesmemişsindir diye umuyorum :D
tarafından
Boyun hizasında :)))
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Abuuu vallaha iyi cesaret ha :))
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben kesdirdim izin vermem kimse kesin dedi bende kesdirdim.sonrada kuafore gizlice duzeltdim .akli davrandim ben:))
0 oy
tarafından

Asla kesdirmem ben lapunzen gibi dolanıyorum meydanda belime kadar saçlarım

0 oy
(2,064 puan) tarafından
Benimde eşim kesiyor makineyle Dümdüz istediğim boy keser 
0 oy
tarafından
Bende nisan gibi 3e vurdurdum esim benden cok uzuldu birdaha asla yapmayalim dedi. Ama kizim cok huysuz du ve sacim belimdeydi tarayamiyordum bile pisman olmadim hic gecen askim yeniden kessek mi dedim aklindan bile gecirme dedi
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben ucundan kes diyom onu bile kesmiyor uzun saç cok seviyor 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Kesti ama çok güzel oldu :) 
0 oy
tarafından
Bende kestirmiştim güzel kesmişti ama yine de pişman oldum belime kadardı kestirmesem şimdi daha da uzun olacaktı 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben kestiriyorum eşim çok özeniyo keserken hep YouTube den vidyolar izliyor saç üstüne
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Ben kapalıyım normalde ama yine de omuzuma kadar kestim.  Çok pişmanım zor toplanıyor ya . 
0 oy
(16,215 puan) tarafından

Ben. Saçlarım kalçami bile geçiyordu. Bi ara banyo yaptım ucundan kesecektim eşim ben kesecem dedi. Bende elimle gösterdim buraya kadar kes diye. Kesti bakıyorum bakıyorum saç yok yarısından fazlasını kesti görünce şok oldum. Şoktan ağlayamadım bile:'(

0 oy
(1,137 puan) tarafından
Saçlarım çok uzundu kapaliyim bu arada popoma kadar uzundu artık zorlanıyordum saçlarımdan eşime kestirdim omzumakadar kesti tabi saç dökülme olayı da var sonra saçlarım çok dökülüyor diye supuruyorum da sülük gibi yapışıyor elle toplanmalı ancak her neyse çocuğun elleri hep kıl doluyor geziyor evde sonuçta eşim dedi daha da kisaltalim boynuma kadar bilemedin kulağıma kadar sen git bütün saçlarımı hepten kazı  :D üstelik orta kısmını biraz uzun bıraktı dalga geçiyor benimle hep saçımı böyle yaptırmak istemisimdir diye şuan eşinle aynı saça sahibiz erkek erkeğe takiliyoZ :Dddddd

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 344 göst.
7 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 838 göst.
0 oy
35 cevap 519 göst.
+1 oy
2 cevap 153 göst.
6 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu

382,995 soru

11,464,472 cevap

35,061 kullanıcı

...