0 oy
2,006 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim kardeşi annesi ne isterse alıyor hatta istemeden alır eve bişe alır kaynanamgile faln da alır bn karışmam bugün benim annem de ip almış yetmemiş aramış bulamamış bulabileceği yerde bı yerde olur orda her türlü şey bulunur bı mağaza vardı yolumuzun ustuydu eşime dedim ugrayalim mi diye tmm dedi gittik bu arada ip parasını da bigun sonra versem olur mu babn evde deil dedi babam tamm demiştim eşime dedim ki 10 lira varsa verir misin dedim bana bağırdı çağırdı ben ip alamam falan dedi bnde sinirlendim küstüm annesine kardeşine ne isterse alıyor bı 10 TL için benle kavga etti eve geldik konuşmadım niye böyle davranıyosun dedi bnde sen benim aileme değer vermiyosun dedim sonra yanımdan uzaklaşıp yatak odasına gitti konuşmuyo yemeğe çağırdım gelmedi bn k

Kaynanamgile indima Kaynanmda oğlum niye gelmedi dedi bnde uykusu varmış dedim neyse yemek yedim yukardan bişe indirmek için yukarı çıktım kaynanm da geldi oğlum yemek yesin  diye kapıya gelmis içeri geldi oğlum nerde dedi bnde yatıyor dedim uykusu var dedim yatak odasına geçti eşim bni tersleyince senle konuşmuyorum falan diyince kaynanmda bana kızdı  oğlumla niye kavga ettiniz diye sen her zamna alttan al faln dedi bnde eşimle konuşayım sen in anne bn gönlünü alım dedim neyse o gitti eşim de benle konuşmuyo şimdi haklı olan benim annesine kardeşine para veriyor istediklerini hatta istemediklerini alıyor bn 10 lira  isteyince kavga ediyor geçen abim uzaktan geldi ona da gotirmemisti gormeye yorgunum uykusuzum dedi aylardır abimi görmüyordum kaynanm bı geldi biz bunu konuşurken kızım çağırıyor kahvaltıya hazırlanın gidelim deyince hemen tamam demişti haksız mıyım sinirlenmekte

28 Cevaplar

0 oy
(7,196 puan) tarafından
Kaynanan oğlunu kundağa sarsın emzirsin ona ne ve kavga da ederim tripte atarim tripte yerim.  Kocanda kadınlık hormonu baskın herhalde davranışlarına bakacak olursak... Bencil şey on lira için huzurunu bozan , karısının ailesini yok sayan insanlardan nefret ediyorum
tarafından
Annesine kardeşine verir Kardeşinin her türlü ihtiyacını karşılar ama karısı 10 lira isteyince kötü olur bu arada geçen hafta görümcem eşiyle kavga edip kaynanmin evine geldi karıyla koca arasına girilmez dedi ama bizim aramıza çok ii giriyor
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kız sen deli misin asıl senin küsmen gerekirken elini ayağını öpmediğin kalmış sonra bu adam sana hiç değer verir mi vermez tabi haklı adam yapıyo yapıyo sen suçu yükleniyosun çok iyi yere kapak atmış kocan. 
tarafından
Yok cnm bnden bu kadar artık özür bile dilese umrumda değil yanına gitmiyorum gitmem de o haksız çünkü
(3,213 puan) tarafından
Valla sende kabahat herkesi tepene çıkartmışsın altta eziliyosun.
tarafından
Hep alttan alan bn oldum ama hata yapmışım
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Anası ile başbaşa birak 

Abimi gormeyecem ben he 

Onlar hep bir arada olacak ama ben ailemden ayrı kalacam he 

Yakarım ortalığı 

Akıllı ol ezdirme kendini haklarını savun 
tarafından
Bn de eşime karşı mesafeli davranacak özür dilemem dilerse de kolay kolay affetmem bundan sonra böyle hala kuş bana bnde ona küstüm gitmme yanına
(1,320 puan) tarafından
Gitme , taviz verdikçe daha beterini yapıyorlar
Önce annesinin eteğinden kurtulsun kocan
tarafından
Yok gitmem kaynanm oğlunu hep sen haklısın sen herkezden iyisin hiç kimse senin gibi olamaz falan diye büyütmüş eşim kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor
0 oy
(247 puan) tarafından
Ben olsam ne yemege cagirir nede konusurdum tavrini koymazsan seni o Adam daha Adam yerine koymaz davanin arkasinda dur
tarafından
Yok cnm ne yerse yesin bnde küstüm ona haklı olan bnm sonucta konuşmuyorum şimdi gelse de kolay affetmem
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Sen de yanina gidip de kaldırma daha gotunu boşver yemezse yemesin onun karnini da mi sen düşüneceksin. O seni düşünüyor mu ki sen düşünesin. Hem kaynanana noluyor. Kocamla aramdaki şey ona ne yani ister küserim ister barışırım bu kimsenin karışabileceği birşey degil
tarafından
Yok bıraktım girmeyi bnde ona küsüm kendi bilir bn haklıyım haksız olan o kolay da affetmem bn getirdim onu bu hale hep alttan aldım ama hata yapmışım
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Kocanla kavgalı iken niye kaynanaa iniyorsun otur evinde kaynanan gelip haksız old soyledifinde anne sen karışma karı koca arasına size gelince herşey alan bana 10 TL veremiyor alttan ala ala başıma çıktı k bakma diyeceksin kocanda Trio yapar ise yapsın insan aşağıda yesin çekilmez kocan var Allah sabır versin biran önce bebeği büyütüp ise gör ayaklarin üstünde dur minnet etme 

Görümcenden için karı koca arasına girilmez demiştin bixim niye aramıza giriyorsun biz karı koca degilmiyiz girme aramıza de 
tarafından
Kaynanam yemeğe çağırmıştı bnde eşim uyuyir dedim o konuda da haklisin kaynanama defalarca karıyla koca arasına girilmez dedim bn geçen hafta görümcem eşiyle kavga edip kaynanmin evine geldi karıyla koca arasına girilmez dedi ama bizim aramıza çok ii giriyor çocuk doğsun iş bulup çalışırım kimseye minnet eylemem
(12,777 puan) tarafından
Çağırdı ise gelemem oğlun da uyuyo anne siz yeyinde karışınca da lafı sokmaz isen o çok karışır kocan totosunuda çok kaldırma hata sende
tarafından
Hatalı olan bnm bn  kabul ediyorum ama bn bilmiyordum hata yaptığımı yeni Yeni öğreniyorum
(12,777 puan) tarafından
Hatasız kul olmaz bundan sonra kendine değer ver kuser ise kussun
tarafından
Umrumda değil artık

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 634 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 393 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Defneay789 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy