0 oy
1,984 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim kardeşi annesi ne isterse alıyor hatta istemeden alır eve bişe alır kaynanamgile faln da alır bn karışmam bugün benim annem de ip almış yetmemiş aramış bulamamış bulabileceği yerde bı yerde olur orda her türlü şey bulunur bı mağaza vardı yolumuzun ustuydu eşime dedim ugrayalim mi diye tmm dedi gittik bu arada ip parasını da bigun sonra versem olur mu babn evde deil dedi babam tamm demiştim eşime dedim ki 10 lira varsa verir misin dedim bana bağırdı çağırdı ben ip alamam falan dedi bnde sinirlendim küstüm annesine kardeşine ne isterse alıyor bı 10 TL için benle kavga etti eve geldik konuşmadım niye böyle davranıyosun dedi bnde sen benim aileme değer vermiyosun dedim sonra yanımdan uzaklaşıp yatak odasına gitti konuşmuyo yemeğe çağırdım gelmedi bn k

Kaynanamgile indima Kaynanmda oğlum niye gelmedi dedi bnde uykusu varmış dedim neyse yemek yedim yukardan bişe indirmek için yukarı çıktım kaynanm da geldi oğlum yemek yesin  diye kapıya gelmis içeri geldi oğlum nerde dedi bnde yatıyor dedim uykusu var dedim yatak odasına geçti eşim bni tersleyince senle konuşmuyorum falan diyince kaynanmda bana kızdı  oğlumla niye kavga ettiniz diye sen her zamna alttan al faln dedi bnde eşimle konuşayım sen in anne bn gönlünü alım dedim neyse o gitti eşim de benle konuşmuyo şimdi haklı olan benim annesine kardeşine para veriyor istediklerini hatta istemediklerini alıyor bn 10 lira  isteyince kavga ediyor geçen abim uzaktan geldi ona da gotirmemisti gormeye yorgunum uykusuzum dedi aylardır abimi görmüyordum kaynanm bı geldi biz bunu konuşurken kızım çağırıyor kahvaltıya hazırlanın gidelim deyince hemen tamam demişti haksız mıyım sinirlenmekte

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ay sabriniza hayranım boyle kadınlarin kaynanası neden trip atiyom der kocası küsüp odada oturur bu saf im hala haksizmiyim diye soruyor bacimmm haklısın haklı konusmazsa konusamasin hasbam
tarafından
Ne yapacağımı bilmiyorum artık
tarafından
Ay bir iki trip atar barışır korma
tarafından
Barismasin isterse
-Reklam-
+1 oy
(20 puan) tarafından
Bi 10 lira verememis yaa yuhhh
tarafından
Kaynanm istese verirdi
(20 puan) tarafından
Sende suc g.tunu kaldrmissin bide gonlunu alrm diosun sn haklsn snn trip atman grekrken beyfendi atiyor
tarafından
Bnde suç her seyi alttan aldım hata yapmışım
0 oy
tarafından
İşin zor baci çekilmez tavırlar 
tarafından
Haksız mıyım ama annesi ne istese yapıyor ne istese alıyor bı 10 TL istedim diye benle kavga ediyor
tarafından
Haklısın
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Ah şu erkekler ahhhhh

tarafından
Haksız mıyım ama annesi ne istese yapıyor ne istese alıyor bı 10 TL istedim diye benle kavga ediyor
0 oy
tarafından
Senin kaynanan herseye burnunu sokmasin yazik yani. Resmen bulmuslar bir garip seni eziyolar. 10 tl nedir ya ayip ayip verirsin geri almaua utanirsin
tarafından
Hamileyim 6 aylık olmak üzere liseemezunuyum işte yok ki
tarafından
E canim iste esin boyle bir adam, kaynanan boyle biri neden cocuk dusundun ki, biraz calissaydin. En azindan 10 tl istemek zorunda kalmasaydin
tarafından
Evlenir evlenmez hamile kaldım cnm ilk haftadan
tarafından
E canim o daha kotu. Ne diyim Allah gecim versin. Gorucu usulu mu evlendin tanimadin mi
tarafından
Görücü usulü cnm 1 buçuk sene nişanlıydim ama nisanliyken annesiyle böyle değildi
0 oy
tarafından
Sen onun neden gönlünü almaya çalışıyorsun 

Sen onun poposunu kaldırdıkça kendini haklı zannediyo . O sana küstüyse sende küs.  Suçlu degilsinki
tarafından
Aynn küstüm konuşmuyorum bn haklıyım sonuçta
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Siz cidden çekiyo musunuz ya bunları anası ayrı oğlu ayrı tövbe ya
tarafından
Hiç deme kaynanm alt katta görümcem komşum eşimin sülalesiyle aynı mahalledeyim sen düşün
0 oy
tarafından
Haklı olan sensin yerinde olsam alttan falan almazdım öyle yapa yapa bı tarafı kalkmış eşinin bu kadar ezdirme kendini 
tarafından
Hep bn alttan alıyordum almicam artık
0 oy
tarafından
Oğlum oğlum gtünde dolaşıp nazlayan anası varken senin hükmün geçmez o evde 
tarafından
Kaynanamın kızı da var o böyle bişe yaşasa kaynanm böyle tepki verir miydi
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Sen niye gönlünü alıyorsun bırak konuşmazsa konuşmasın hem suçlu hem güçlü
tarafından
İşte cnm Kendi kızı geçen hafta eşiyle kavga edip kaynanmin evine geldi karıyla koca arasına girilmez dedi ama bizim aramıza çok ii giriyor
(1,451 puan) tarafından
Eee o kızı cnm dermi kızı haksızsada bile sen haksızsın kızım kocanın gönlünü al diye
tarafından
O kızı Bnde başka anne babanın kızıyım
(1,451 puan) tarafından
Yok cnm sen el kızısın hep haksızsındır onlar bilir herşeyi
tarafından
Aynn öyle cnm
0 oy
tarafından
Kaynanan yatak odasına kadar gelmişken oğlunun yanına yatıverseymiş ya üzülmesin diye 7 yaşında çocuk ya tövbe tövbe ya. Bacım sen bunlara fazlasıyla yüz vermişsin söyliyim sana. Bana 10 liranın lafını eden kocayla 1 hafta konuşmam. 
tarafından
Şuan çok moralim bozuk yüz verme konusunda haklısın çok yüz verdim yakında yatar yanına
0 oy
(5,406 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Seninn geçen de bir postun vardı asker abini görmeye götürmedi diye ağlamıştın simdi de 10 lira ne ki ??? Para mi ?? Çocuğa veriyoruz sen hala o benimle konuşmuyor gönlünü alacam diyorsun sinirlerim zıplıyor :woot: kocam habersiz birine 1 lira versin hele gözünü oyarım. Sen bu adama çok yüz vermişsin böyle alışmış dik durup bir çizgi de tavrını koymalısın. Hiç değerin yok farkında mısın? 

tarafından
Konusmucam artık hep kendi haklı gibi davrnıyor
0 oy
(31 puan) tarafından
Kocan acaba neyin tavrını yapiyor benim koca boyle laf edecek yeminle attigi tribin alasını atarım o kaynana ne *** oluyor kusersiniz yada tartisirsiniz ona mi kalmış 
tarafından
Yani geçen gorumcem eşiyle kavga Edip geldi karıyla koca arasına girilmez dedi ama bizim aramıza çok ii giriyor
0 oy
tarafından
Valla haklısın 
tarafından
Haklı olmak hiç biseyi değiştirmiyor cnm
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ne saçmalamışlar ama hiç tahammül edemediğim hareketler bende olsa olay çıkardı 
tarafından
Bende susuyorum napim çıldıracam bı gün o olacak
0 oy
(4,933 puan) tarafından
Vallahi kusura bakma burda tek suçlu sensin. 10 tl nedir ya sen nasıl kendini böyle ezik bir duruma getirmişsin cok yüz verip susmussun ne bekliyordun ki 
tarafından
Napim cnm Bnde konuşmuyorum o bana nasıl davranıyosa bnde öyle davranicam yanına gitmicem konusmucam sonucta haklı olan bnm
0 oy
(6,814 puan) tarafından
Valla bizde bi 20 lira icin tartismistik ilacim yokki sana vereyim
tarafından
Cnm olmasa tmm dicem ama annesine kardeşine veriyor bn karısıyim bı bana vermiyo bi 10 TL ya
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bu kaynanalar nasıl işliyorlar sa oğullarını analarının agzının içine bakıyorlar
tarafından
Bilmiyorum cnm bn çocuğunu karnımda taşıyorum o kadar değerim yok
0 oy
tarafından
Bide gidip gönlünü almaya mı çalıştın? Kayınvaliden oğlum oğlum diye geziniyor sen neden sana laf demesine müsaade ediyorsun? Onun oğlu evladı peki sen nesin? Sende bi ana baba evladısın ezdirme kendini. Sen kendini el üstünde tutmazsan kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez böyle 10 TL'lik bile değerin olmaz.
tarafından
Haklısın cnm ne diyim suç bnm haklida olsam haksız mişim gibi davrandım bu güne kadar hata bnde her şeyi alttan almamak gerekiyormus
tarafından
Bi anda düzeltemezsin belki bu durumu ama yavaş yavaş başla kendini saydırmaya
tarafından
Cnm Bazen Bnde bilmiyorum ne yapacağımı
tarafından
Ben sana diyim canım kocanı düşünmeden önce kendini düşün herzman önceliği kendine ver.
0 oy
(381 puan) tarafından
Pardon da aranızdaki sorun kaynananı ne ilgilendiriyor ister düzeltirim ister düzeltmem o ne ne yani 
tarafından
İşte geçen gorumcem eşiyle kavga edip kaynanmin evine geldi karıyla koca arasına girilmez dedi ama bizim aramıza çok ii giriyor
(381 puan) tarafından
Sende söyle de anne sorunumuzu biz cözeriz evlilikte olur İKİ KİŞİ arasında olur ve çözülür de ayrıc*****ptal kocana d yüz verme 10 lira için kırıyorsa sen niye alttan alıyon ki
tarafından
Yok cnm bundan sonra hiç alttan almicam çok yüz buldu bnden
(381 puan) tarafından
Bencede canım yüz bulmuş emin ol

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 631 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 391 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Defneay789 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy