0 oy
1,555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kizlar kaynananiza soylemeyi isteyipte soyleyemediginiz ne var ?

benimki lutfen azcik evinde otur yaww hep bizdesin

39 Cevaplar

0 oy
(9,652 puan) tarafından

:)) herkesin dedikodusunu yapıp herkesi yargılamayı bırak bak ne anlatıyorum başına geliyo demeyi çooookkk isterdim

-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay o canan karatayin batsin :))

tarafından
canan karatayi seviomu
tarafından
Hastasi :( mercimekli sarma sardigini biliyorum princ yasak diye..
tarafından
aaa inanmiyorimm mercimekli dolmami sardi ahahah:D
0 oy
(2,564 puan) tarafından

Allah için iki dakika süs konusma 

tarafından
ahahahaahahah
(2,564 puan) tarafından
Çok konuşuyor ya üstüm basımdan çocuğuma bildirdiğine kadar
tarafından
valla benimkide oylee her syee karisiyor
0 oy
(661 puan) tarafından

Cok sey varda susmayi yeğliyoruz belki ileride dokeriz icimize attigimiz seyleri 

0 oy
(13 puan) tarafından

arkamdan konuşma  artık yeteeerrrrrrr demek isterdiimm

0 oy
(1,456 puan) tarafından

Çok dengesiz bir insansin. Senin ne önünden gidilir ne arkandan. Yanar döner şey.  :)))

(397 puan) tarafından
Agzina saglik :):)
(1,456 puan) tarafından
Ah keşke birde yüzüne söyleyebilsem  :))
0 oy
tarafından

En basta yasanilan sıkıntılardan sonra kıymetimi çok iyi anladin el üstünde tutmaya dewam et annecim:):):)

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Benimkide bu kadar merakli olma :D ben gerci sotlemk istediklerimi soyluyorum arada kafam atnca :D

0 oy
(523 puan) tarafından

Sende nefret ediyorum sakin dogumuma doğumdan sonra da evime asla gelme demek istiyorum .

(397 puan) tarafından
:):):) ozmn de kim tutar seni
0 oy
(397 puan) tarafından

Susma hakkimi kullaniyorumm.  :):):)

0 oy
(278 puan) tarafından

Ben hicbiseyi soyliyemem cok cekingenim hatta oz anneme bile diyemem evimiz ayri zaten ayda senede bi gelir geldigi zamanda kalmiybbiraz oturyo geri gidyo bende yanliz sikilyom annem ankarada oturyo zaten onu getitirecem bbakalm yanimda dursun doguma kadar diye 

0 oy
(51 puan) tarafından

Benden az beklentilerin olsun sen ne yapiyonki karsilik alasin demek isterdim 

0 oy
(278 puan) tarafından

Cok sukur bbenm kaynanamdan sikayetim yokta ben utangacim sorun orda hicbiseyi konusamiyorum suan hamileyim esim sehir disinda calisyo gelip bende kalyoda ben bisi soyliyemiyom öz annemi getitirecem yoksa pesimde pervane hamilesin doguma az kaldi otur is yapma filan diye bende rahatsizim o is iapinca oturamiyom kiziyo oglogluna sikayet edyo bu karin llaf dinlemiyo diye :) valla cani sagolsun cok memnunum ben 

0 oy
(137 puan) tarafından

Ben hep diyorum kendisine biz iki eltiyiz en ufak biseyi dahi olsa bize buyurmaz ya sen yaşlısın şöyle biz yapalım kalkıp durma elalem ne der gelinler oturuyo kaynana iş yapıyor der diyorum ama yok hiç söylemez kalkar kendi yapar bide en kızdığım cocuklarna kesin cenenizi ben sizin annenizim diyemez çok pasif 

0 oy
(71 puan) tarafından

Çok yapmacık olma derim ve bir türlü ısınamıyorum sana derdim bana iyi davranıyo ama bana yapmacık geliyo birde yeter kocamdan aldığınız paralar derdimmmm bu içimde kaldı keşke söyleye bilsem ama nerdeee

0 oy
(905 puan) tarafından

Bazen ıyi bazen he heylerin  üstünde oluyo   ve kizlarinin  sözünü dinleme   olan sana oluyo

0 oy
(71 puan) tarafından

Aslında söylemek isteyip soyleyemedigim hiç birşey yok.Birkac yıl önce konu konuyu açtı ve ben icimde ne varsa döktüm samimiyetle . Iyi de oldu o gün bugün rahatım icimde birşey kalmadı:))

0 oy
(493 puan) tarafından

İyiki hayatimizdasin RABBİM omrunu uzun etsin senin gibi anlayisli bir kaynanam oldugu icin cok sansliyim derdim:))  arada kirici sozleri oluyor ama alindigimi gorunce hemen ozurdiliyor gonlumu aliyor o kadarda olur kendi oz annemle bile cogu zaman ters dusuyorum 

0 oy
(55 puan) tarafından

Kaynanama Allah rahmet eylrsin  hic görmedim. Ama uvey kaynama bir cif lafım var":sen kendini ne kadar iyi göstersen de meıeu olduğunu bize yuttursanda icindeki yılanı göre biliyorum canım. Ama o yilan bır gun burulum kendini ısırıcak. Arkamca az konus onsuzda hepsi bana geliyor"))))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 278 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 751 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu
+1 oy
64 cevap 687 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 750 göst.