0 oy
404 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,274 puan) tarafından
benim hiç hoşuma gitmedi çok ince aldığıma pişman oldum

8 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
Berbat müşamba gıbi kullandım her kakasını yaptıgın da dışına çıktı bimin bezini kullanıyorum çok memnunum hem kaliteli hemde fiyatı uygun
(4,274 puan) tarafından
Bi ara onuda kullandım gerçekten pamuk gibiymiş diyorum geri dönüş yaparım yada canbebe kullanırım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Almadım ama alanlardan kotu olduğunu duymuştum BİM'in bezini beğeniyorum ben 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
O hangi marketin bezi
(9,626 puan) tarafından
Binle A101in değil ama genelde çoğu markette olan bi bez molfix prima gibi heryerde bulunabilen bi bez ama yurtdışında varmıdır bilmiyorum
Yok kiz ne gezer aklima kazidim turkiyeye gidince almam
(9,626 puan) tarafından
Gerçi burda da almış başını gidiyo fiyatlar ama ben evy baby kullanıyorum en uygunu o ve çok memnunum prima da kullandım molfixte sleepyde kullandım ama memnun kalmadım aylardır evy baby kullanıyorum 8 aydır tek 1 kere pişik oldu oda ilk doğduğu zamanlarda oldu yazın doğmuştu muhtemelen sıcaktan pişik oldu eğer yurtdışına kargosu varsa denemeni tavsiye ederim..ne zaman geleceksin buraya
Haziranda gitcem yaa ama esime bagli marttada 10gunluk falan git diyoda bilmiyom pandemiden ucuslar kapanirmi falan
(9,626 puan) tarafından
Inşallah hayırlısı olur çünkü buranın sagi solu pek belli olmuyo her an herşeyi yapabilirler
0 oy
(245 puan) tarafından
Ablam kullanıyor memnun 
0 oy
tarafından

Ince bez daha iyi kiz bacaklari rahat eder

0 oy
(160 puan) tarafından
Bide bebek cişini yapinca cok pis kokuyo
0 oy
(162 puan) tarafından

Bende sadece önlem bezden memnum kaldım pudra kokusu hiç kaybolmuyo sızdırma da yaşamadık bebekten bebeğe değişiyor sanırım bütün bezleri tek tek denedik bizde pişik sorunumuzdan dolayı :)

0 oy
tarafından
Kullanmadım ama çevremden hiç iyi yorumlar duymadm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 342 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Annembanadoymaz (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 384 göst.
30 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
3 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,980 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 182 göst.
2 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Forbidden_ (1,152 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...