0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar 1 yaşında kızım ilk bir kaç ay sleppy kullandık ondan sonra BİM'in bezine geçmiştim bu ay kampanyalı paketten alamadım hep bitmiş baby turco ve önlem düşünüyorum siz hangi bezi kullanıyorsunuz

8 Cevaplar

+1 oy
(3,896 puan) tarafından
En iyisi bimin bezi :D
(81 puan) tarafından
:D bende kullanıyorum ama fırsat paketi alamadım bu ay
tarafından
Bim hem bezi bozdu hem de fiyatı uçtu gitti baby turco ondan daha kaliteli hemde daha uygın6
-Reklam-
0 oy
(516 puan) tarafından
Ben turco kullanıyorum gayet guzel,pisik,taşırma vs yasamadim,fiyatu da uygun
tarafından
Adet ve fiyati ne acaba bende dusunuyorm bimdeki bezden kullanıyoruz ama 5 numara son baska beze gecicezde
(14,166 puan) tarafından
Ay evet bizde de var aynı sorun 5 numara son 6 yok bez değiştireceğiz bilgi verir misiniz
tarafından
6 numara 20 adet var içinde kampanya oluyor sürekli kendi sitesinde 4 paket bez 4 paket ıslak mendil 95 TL şuan 6 numara da 100 tane bez 109 TL öyle de kampanya var
tarafından
Guzelmis
(516 puan) tarafından
Ben dort numara kulot bez aliyorum otiz tane 20 tl
0 oy
tarafından
önlem güzel  degil canm ben beğenmiyorum  cisi cok değişik kokutuyor ve kaçırıyor 
0 oy
(561 puan) tarafından
Canim a101 in soffio diye bezi var oda cok güzel ben geçen denk geldim herzman olmuyor ama arada bir oluyormus normalde 30lu paketi 22 tl olan bezi 90 adet yapip 50 tl yazmislardi hemencik aldim bebegin pisik olmuyorsa bence cok ekonomik tabi kalitesi biraz düşüyor ama sonucta tuvaletini yapiyor çocuk giydigi bisey olmadigi icin kullanip atiyorsun okadar marka aramaya gerek yok diye dusunuyorum
(81 puan) tarafından
Kuzum onu kullandım ama kaçırdı hep
0 oy
(1,807 puan) tarafından
Bana deme bunudan önlem botanik olandan göndermişler 4 adet kullandim cok kaliteli bi bez ama pahali önlemin normal olani var uygun fiyatli o nasildir bilmem
(81 puan) tarafından
Sağol canım bir bakayım
0 oy
tarafından
Baby turco çok güzel kendi İnternet sitesinden alırsan çok uyguna geliyor 4 paket bez 4 paket 90 lı ıslak mendil 95 TL şuan ramazan kampanyası 100 TL üzeri kargo ücretsiz oda kendine 2 paket ped al 103 TL oluyor kargo verme kapıda öde :) reklam yaptım azcık ama olsun 
(81 puan) tarafından
Çok sağol canım bakayım :))
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Canım ben daha  yeni  aldım  önlem  4 beden  180 adet  95 TL  kullandım alerji falan yapmadı  ama  çok  parfüm kokusu  war  bu bitince  daha alirmiyim bilmiyorum kokusundan  dolayı taşma falan da yapmadı  bu arada 
(81 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Bende yeni anne olucam Allah kısmet ederse şimdiden diyorum bez mi stoklasam ama bi arkadasim dedi ki her bez her bebeğe olmuyor bazısında pişik yapıyor falan dedi deneye deneye bulacaksın doğru bezi dedi, sizce bu doğru mu 
(14,166 puan) tarafından
Evet canım doğru demiş

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 409 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aytencelik (4,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 387 göst.
30 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
3 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,648 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,138 cevap

35,992 kullanıcı

...