0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (2,389 puan) tarafından

Ya kızlar Prima aldı başını gidiyo. Malum asgari ücret ile çalışıyor eşim. Hatta bizimki İşkur lu oldugundan 2.145 lira alıyo. Oğlum ilaç da kullaniyo. Yani anlayacağınız maddi durum iyi degil.

Yenidoğan da genellikle hangi bez pişik yapmıyor? 

Karşı komşum da 15 gün önce doğum yaptı sleepy kullanmış bebek pisikten durmiyor dedi..

Prima ve sleepy den başka hangi bezler iyi?

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben soktan babyland aliyorum 2 seferdir çok memnunum sleepy çok kalin geldi molfix de evy baby aşırı pisik yaptı cok memnunum
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Babyme bezini kullaniom  canimm gayyet iyi memnumda canım 85 tl galiba fiyatida
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Turco baby kullanıyorum canım hem fiyat olarak uygun hemde kızıma pişik yapmadı 
0 oy
tarafından
40 günlük bebeğim var sleppy kullanıyorum hiç yanmadi daha benim bebeğim. Islak mendilden yanıyor bence bebekler, ben doğduğundan beri pamuklu suyla siliyorum ıslak mendil degdirmiyorum yanikta olmadii
0 oy
tarafından
Bende Molfix ciyim 2 senedir kullanıyorum
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben ilk 1 ay a101 bezini kullandın sürekli değiştiği için hicbirsey olmadı canım sonra sleppi aldık  çokta memnunum bebekten bebeğe değişiyor tabi
0 oy
tarafından
Baby turco kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(12,990 puan) tarafından
Doğduğu günden beri sleepy kullanıyoruz pisik yapmadı 

Ilk 4 ay ıslak mendil hiç kullanmadık belki ıslak mendil yapmıştır 
0 oy
(15,948 puan) tarafından
Kuzum onun bebeğine pişik yaptı diye senin bebeğine de pişik yapacak diye bir şey yok ki. Ben kızıma prima da kullandım sleppey de kullandım bimin bezini de kullandım. Şimdi molfix kullanıyorum. Sadece primadsn memnun kalmadım. Diğerleri iyiydi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canım denemr olarak al ilkbim bezi al deme baktın pişik yapmiyo devam et eğer pişik yaparsa mesela Molfix al 30-40 li al deneyerek gör her bebeğin teni bir değil bana sleepy kötü gelir sana Molfix bilemezsin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sleepy natural kullanıyorum pişik falan olmadı.Komsun doğduğunda farklı şimdi farklı kullanıyorsa zaten pişik yapar ve bezi altında fazla tutup,ıslak mendille sıkıyorsa oda pişik yapar.Ben hep sleepy natural bezini hemde ıslak mendilini kullanıyorum farklı ıslak mendil kullanınca pişik yapiyor
0 oy
tarafından
Ben molfix kullanıyom çok memnunum
0 oy
(609 puan) tarafından
Burada bir komşum var bebege ilk ne bez kullanırsan öyle devam ettir o zaman pişik olmaz demişti 

Can bebe de iyiymiş o zamanında hep onu kullanmış 

Hatta eşime de dedim alalım can bebe beni dinlemedi pahalı o prima evet rabbim yardımcımız  olsun 
tarafından
Geçen sene nin postu canım. Nerden buldun :)))
(609 puan) tarafından
Ay ne bilim kız yenilerde gördüm bu postu bende önce yazmışlar sanırım karşıma çıktı
tarafından
Ahahaha yok yok. Eski postlar arada hortluyo böyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde ElaLii (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 291 göst.
25 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fundakırğıl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 735 göst.
27 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meryem255 (10 puan) tarafından soruldu

379,371 soru

11,356,120 cevap

34,832 kullanıcı

...