0 oy
1,275 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar hesabım var ama ordan yazmak istemedim yeni açtım o yüzden çünkü buradakiler linç işini çok yapıyor aranızdan biriyim bende 

Şimdiden zaten linçleyecekler yazmasın 

İlişki sırasında kızım uyuyordu normalde zaten çok uysal bir kız sessizce kalkmış bize bakıyordu çok utandım ne yapacağımı bilemedim o an günahı var mı kızımda olumsuz etki yaratır mı bu durum 11 buçuk aylık 

31 Cevaplar

0 oy
(7,605 puan) tarafından
Çocuklar boş kaset gibi herşeyi kaydedermis
(1 puan) tarafından
Çok çok üzgünüm kendime çok kızdım ama o an ne yapacağımı bilemedim
(7,605 puan) tarafından
Ama daha küçük
(1 puan) tarafından
Eşimde bir şey olmaz bidaha dikkat edelim dedi ama kendime kızdım :((
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hiç anlamamıştır ana daha dikkatli olunmalı  
(1 puan) tarafından
Yok bu saatten sonra aynı odada yatırmayı düşünüyorum doğduğundan beri bizimle uyuyor
0 oy
tarafından
Allah'tan çok büyük değil unutur ama bilmiyorum ya kötü bir durum sen stres yapma hissetmesin sakin hiç yaşanmamış gibi davran oyunlar oynat unutsun
(1 puan) tarafından
Akşam yaşanmış bir olay canm zaten duş aldım emzirdim geri uyudu
tarafından
O zaman o onu unutur hiç etkilemez merak etme
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Kötü olmuş canım ya ama linç edecek bişey yok herkesin başına gelebilir 
(1 puan) tarafından
Bir anlık oldu zaten hiç ses etmeden kalkmış
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Benimde oglum 1 defa gördü farkli odalardaydik aslinda ama aniden kapıyı açtı. Tam goremedi toparlandık bende cok kötü hissettim :( kapımız da kitlenmiyor 
(5,232 puan) tarafından
Evet 4 yaşında.
tarafından
Kötü olmuş neyse ki görmemiş
(5,232 puan) tarafından
Yapcak bisey yok canim ayri odalardaydık sessizce kalkıp geldi hemen toparlandık karanlıktı ama cocuklar büyüyünce insan yakalanıyor illaki. Dikkat ediyoruz ama yinede istemeden de olsa oluyor
tarafından
En iyisi siz odaya kilit yaptırın
(5,232 puan) tarafından
Cocuklarin yeni uykuya daldığı dakikalarda olsa uyanmazlar ama esime dinletemedim zamanlama yanlıştı. Bi dahaki sefere cok dikkat edecegim
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Kız anlanaz ki hap kadar bebek ne bilecek
(1 puan) tarafından
İnsan ister istemez kendine kızıyor canm ya
(1,185 puan) tarafından
Öyle kuzum tqbi ama çokta takma kafana daha dikkatli olursun eminim her annenin başına gelmiştir
0 oy
(4,146 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ayyy kötü olmuş ya ben 4 6 yaş çocuk eğitim sertifikası alırken ordaki hocamız bu konuda sohbet ederdi o zaman ben bekardım daha evli olanlar bu konuda lütfen dikkatli olsun bakın çocukların aklı her şeyi kayıt ediyor yanlarında çok çok dikkat edin daha önce bi danışanı demiş çocukları bu duruma şahit olmuş heralde aksam olunca diyormuş hadi yatağın içinde ne zaman oynayacaksınız yaramazlık yapacaksınız diye öyle anlamışlar ve psikolojide görmese bile duyduğu sesler çocugun bilinçaltında olumsuz şeylere ilerde öfke bozukluğuna vs neden olurmuş diye okumuştum hiç Bi zaman çocugun oldugu odada bu işe kalkışmadım daha canım sana da tavsiyem çocuğun oldugu odada yapmayın ağlarsa zaten duyar gidersin hemen 
(1 puan) tarafından
Bilmiyordum daha küçük olunca bundan sonra olmaz zaten kendime çok kızdım
(4,146 puan) tarafından
Kızma canım olan olmuş Bi kere şükür ki daha küçük en azından bundan sonra dediğim şekilde onun oldugu odada olmamaya dikkat edersin olur biter
(1 puan) tarafından
Çok dikkat edicem sağolun
0 oy
(153 puan) tarafından
Bu kadar büyütülecek bir durum yok. Siz 3 yaşından öncesi için ne hatırlıyorsunuz? Hatırlamıyorsunuz değil mi o da hatırlamayacak. Ne yaptığınızın bile farkında değil. Henüz bunları algılayacak zihinsel olgunluğu yok.
(1 puan) tarafından
Haklısınız ama anne yüreği işte ilerde olumsuz etki yaratır diye korktum açıkçası
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ayni odada mi yatiyo canim yoksa yuruyup mu gelmis 
(1 puan) tarafından
Doğduğundan beri aynı odada yatıyoruz canm daha önce bir arkadaşımın kızı 3 aylıkken boğazında kusmuk kalarak öldü o bende bir travma olarak kaldı asla ayrı yatiramiyorum
(1,022 puan) tarafından
Ya bizde ilk 11 ay ayni odadaydik ama cok afedersin bi isimiz oldugunda baska odaya gecerdik asla kizimla ayni odada bisey olmazdi. Sende oyle yap cunku cit sesine uyaniyolar algilari cok acik
(1 puan) tarafından
Bundan sonra daha dikkatli olucam canm sağol
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Uyusa bile aynı odada yapmayın inşallah bilinç altında kalmaz 
(1 puan) tarafından
İnş daha çok küçük ama tedirginim
0 oy
(48,498 puan) tarafından
iste çocuk yaninda yapmamak lazim umarim unutur 
(1 puan) tarafından
Benim salakligim birdaha olmaz inşallah unutur
(48,498 puan) tarafından
kizim baza da uyuyor sadece. biz bazayi unuttuk. bebekken de hic yapmadık yaninda insan utaniyo zaten dikkst edin sizde ayaklandiginda daha zor oluyo kapiyi kapatıp arkasina minder falan koyuyoruz biz benim kiz deliksiz uyumaz kalkip geliyo acaba kadar toplaniyoruz
(1 puan) tarafından
Daha dikkatli olucaz bu saatten sonra
0 oy
(935 puan) tarafından
Kız küçücük bebek daha ne anlasin:D 
(1 puan) tarafından
İnsan ister istemez tedirgin oluyor ya Allah'ım kimseye yaşatmasın
(935 puan) tarafından
Amin canım, korkma ya bişey olmaz, ha büyük olsa aklı erse 4-5 gibi olsa neyse ama minnacık kız daha ☺️
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Insallah gördüğünü taklit etmez ama hatırlamaz da rahat ol hareketlerinde dikkat et çocuğun 
(1 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(13,803 puan) tarafından
Siz o işi yaparken çocukla ayni odada miydiniz. Uyuyor olsa bile ses duyar zaten. Tamam gördüklerini unatacaktir ama bence ciddi şekilde etki eder. Bir daha yaninda yapmayin. 
(1 puan) tarafından
İnşallah kötü sonuçlar karşımıza çıkmaz bidaha asla
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Keşke başka yerde yapsaydınız çocuklar kaydeder
(1 puan) tarafından
Daha küçük ama inşallah korktuğum başıma gelmez çok pişmanım
(7,444 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,683 puan) tarafından
Bilinçaltina kaydediyorlar. ****** olan odada bile ilişkiye girilmemesi gerekiyor değil ki cocugun yanında. Uyku da olsa bile sesler ve hareketleri bile beyin kapar. İlişki esnasında mutlaka başka odada olun.
(1 puan) tarafından
Bundan sonra daha dikkatli olucaz
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Benimde ödüm kopuyor valla. Travma olmasın diye kapıyı kitlemiyorum. Ama odasının kapısına yetişebiliyor kapıya zilli birşey astim. O açtığı an biz hemen toparlanıyoruz. Zaten kapıyı açınca 10 saniye de geliyor. 
0 oy
(703 puan) tarafından
Ne olursa olsun uzerinize bir carsaf alin  ne sekilde olursa olsun...  Benm oglumda cok kalkar biz misafir odasina geciyoruz cunki ilk baktigi yer yatak odasi oluyir ayak sesinden zaman kazanip toparlaniyoruz
0 oy
tarafından
Valla ben çok küçükken dayımla yengemin odasına dalmistim bebekleriyle hala unutamıyorum gördüklerimi seninki bebek daha bişi olmaz
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Odasını ayırma vakti gelmiş sanki annesi 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,835 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.
0 oy
0 cevap 48 göst.
0 oy
4 cevap 158 göst.
20 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milana (0 puan) tarafından soruldu

378,327 soru

11,323,797 cevap

34,775 kullanıcı

...