0 oy
509 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (564 puan) tarafından

image

image

kızlar bu makinelerden kullanan var mı önereceğiniz başka markalarda olur maksimum 2000 TL olsun 

14 Cevaplar

+2 oy
(44,603 puan) tarafından
Kizz ne gerek bu kadar para veriyon yoğur yoğur legende gec çok gerekli gelmiyo bana
(564 puan) tarafından
Ekmeğimi kendim yapıyorum canım ekşi mayalı uzun uzun yoğurunca çok güzel oluyor o da çok yoruyor aklıma bunlar geldi bakalım araştırıyorum hala :)
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Elde yoğurmak gibisi yok hemde bedava :D

Şaka bi yana da benim yok bacım adamdan 6 aydır tart kalıbı istiyorum almıyor bunun için 60 sene yalvarmam lazım ☺️☺️

tarafından
Alttaki kıyma da çekiyormuş vaay o daha kullanışlı sanki.
(564 puan) tarafından
Ahahahah valla bende ekmek yapmak için istiyorum bakalım şimdilik araştırıyorum hala :)
tarafından
Valla durumun varsa büyük kolaylık hepsi canım kazanı  büyük olan al ekmek içinse.
(564 puan) tarafından
Tamam canım bakayım o zaman kazan kapasitelerine
+2 oy
tarafından
Şu zamanda kimsenin evinde olucagini sanmıyorum millet un bulduğuna seviniyor.
(564 puan) tarafından
Orası da doğru canım bende hemen almıcam zaten ekmeğimi kendim yapıyorum çok yoruyor 3 4 günde bir şimdilik bakınıyorum bakalım
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım bak şimdi Bi milyoncuya gidiyorsun orta boy Bi leğen alıyorsun her rengi mevcut  koyuyorsun içine malzemeyi pata küte yumrukla girişip yoğurmaya başlıyorsun 2000 tl de cebinde kalıyo :D 
(16,491 puan) tarafından
Sana benden ++++
(564 puan) tarafından
Yaaa öyle yapıyorum şuan ama 3 4 günde bir 2 kilo ekmek yoğurunca yoruluyorum baya :)))
(25,224 puan) tarafından
Aboo niye o kadar ekmek yapıyon kız
(564 puan) tarafından
Ekmeksiz doyamıyoruz ailecek yaa :)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bende bundan var canım çok memnunum 

image

Geçen ekstra kıyma makinası da üzerine konulan görmüştüm ona da bakabilirsin bence

image

Bundan canım 

(564 puan) tarafından
Bakayım canım çok teşekkürler :)
(12,513 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  elimle yoguruyorum ben  ona okdar  para  vermem o yüzden  hangisi  iyi  bilemiyorum 
(564 puan) tarafından
Bende elimle yoğuruyorum canım da ekşi mayalı ekmek yapıyorum uzun uzun yoğurunca çok güzel oluyor o da çok yoruyor o yüzden alıcam inşallah
(5,949 puan) tarafından
İnsallh  canım  masterchef de kullanılanlar  iyi  gibi  ondan  alabilirsin
(564 puan) tarafından
Teşekkürler canım bakayım bi :)
0 oy
(855 puan) tarafından
Ne gerek var ki pastane işletmiyorsan hergün mü hamur yoruyın kız:) 
(564 puan) tarafından
Ekmek yapıyorum canım ekşi mayalı uzun uzun yoğurunca çok güzel oluyor o da beni yoruyor baya :)
(855 puan) tarafından
Anladım canım durumun varsa al tabi:)
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Valla bunlar iyi hoş hayatı kolaylastiriyor ama o kıyma çektikten sonraki bulaşığı, hamur yoğurduktan sonraki bulasigi yine sen yikayacaksin :D

(564 puan) tarafından
Ahahahah orası da doğru valla :)
0 oy
tarafından

image

şöyle bişey var bendede 
(564 puan) tarafından
Bu baya pahalı diye biliyorum canım yinede teşekkürler ama bütçe 1000-2000 maksimum :)
tarafından
Evet yaaa :( biraz pahalı yurt dışından geldi banada hediye bende bu kadar para vermem şahsen fikir olsun diye
(564 puan) tarafından
Güle güle kullan canım baya güzel bi marka diye biliyorum :)
tarafından
Güzel valla iki ayrı kasesi ve aparatları falan var çok fonksiyonel bişey baya kuvvetli sende inşallah gönlüne göre bulursun canım :))
(564 puan) tarafından
İnşallah canım ya çok teşekkürler :)
0 oy
(119,251 puan) tarafından

image

tefalin herseyi guzel bu varya şahanee bisi siddetle tavsiye ederim
(564 puan) tarafından
Fiyatı nedir canım maksimum 2000 bütçem
(119,251 puan) tarafından
Fiyati bilmiyom bacim bu modeli kullaniyodum ben birkik yasarjen aynisi netten bulup atttim sana
(564 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler :)
0 oy
tarafından
yorumlara bak ya sjdjsj sanki parasını onlar vericek, kadının durumu var ki alıyor gerekli görüyor demekki ne var bunda
(564 puan) tarafından
Yaa valla canım ya çocukla çok zor oluyor bide uzun uzun yoğurunca güzel oluyor eşimde çok sever hamur işi her gün yapsan yer alıcam inşallah :)))
0 oy
(446 puan) tarafından
Çok güzel annem de kullanıyor 5 dakika da hazır oluyor tavsiye ederim yani
(564 puan) tarafından
Bana da başta gereksiz geliyordu canım ama kullanan birkaç kişiden duydum baya kolaylık oluyor dediler anneninkinin markası modeli nedir memnunsan öğrenebilir miyim :)
(446 puan) tarafından
Evet annem memnun hemde çok büyük bir yük kalkmış üstünden aynasından rengi mordu canım
(564 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım :)
(446 puan) tarafından
Ne demek
0 oy
(3,856 puan) tarafından
homend var bizde ama biz alali 2 yil olacak bir de pembe rengi satilmiyor diye bi tik daha ucuzdu onu almistik . memnunum , tek sorun cok gurultulu calisiyor hele devir artinca
(564 puan) tarafından
Rengi hiç önemli değil canım ya benim fırınımda pembe 3 sene önce diğer renklerinin yarısı fiyatına aldım uygun olursa her renk alırım :)
0 oy
(306 puan) tarafından
Cnm cok pahali ya elde yogursan beleşe gelir 5 dakikani almaz 
(564 puan) tarafından
Çok yoğurmak gerekiyor canım ekşi mayalı ekmeği anca öyle güzel oluyor en uygununu bulmaya çalışıyorum bende önceden 500 600 falanmış şimdi biraz artmış fiyatlar indirimde alıcam bekliyorum hala

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
7 cevap 129 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (672 puan) tarafından soruldu

379,364 soru