0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (609 puan) tarafından

Ya kızlar ben pek ne iş ne temizlik yapamıyorum dr cocuk için yasakladı tehlike var diye geçen de hamur yogurma makinesini kullanmak istedi aşçı kaynım eşimle abime özellikle söyledim 5 10 kere aletlerini makine kesinlikle atmayın kararır kullanma klavuzunda öyle yazıyordu ben hep elimde yıkadım parçalarını makineye atmışlar kapkara olmuş ya sinirden ağlıyorum suan nasıö eski hallerine getirebilirim ya bilgisi olan yazsın nolur ya ☹️☹️☹️☹️☹️☹️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Zengin insan sorunsalı:P:D

(609 puan) tarafından
Kız ne alakası var rabbim sana daha iyisini nasip etsin daha önce indirimdeydi heves edip almıştık
tarafından
Sağolasın bitanem:)) memnun musun bari benimde aklımda var
(609 puan) tarafından
Ben çok memnunum canım ama aparatlarını kesinlikle makineye atmayın ama yoğurma kabını atabilirsiniz kararma yapmıyor ben hatta makineden çıkarttığımda kuruluyordum
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Sanirim düzelmez canim
(609 puan) tarafından
Hadi ya parçalarını bulabilme şansım varmı
(712 puan) tarafından
Olabilir yedek parça satan yerlerde mutlaka vardır diye dusunuyorum
(609 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım netten baktım ama bulamadım
0 oy
(12,994 puan) tarafından

İlk atmada hemen kararmış mi :O

(609 puan) tarafından
Ben hep elimde yıkardım beyefendiler üşenmişler makineye atmışlar kapkara olmuş ya
(19 puan) tarafından
Bende attım yanlışlıkla çelik sandım ama değilmiş düzelmedi öyle kullanıyorum artık benimki emsan
(609 puan) tarafından
Benim ki Karaca dan aldım cookplus
0 oy
(119,251 puan) tarafından
degismezki karardiysa kalir oyle
(609 puan) tarafından
Dimi bide bana süngerle geçti diye kandırıyor sinirden ölücem ya
0 oy
tarafından
Benim makinanın da parçaları hep karardı fakir markası  pişman oldum valla elimde yıkamadığıma 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Karacanin internet sitesine bak yedek parca temini kisminda varsa ordan siparis olustur yoksa magazaya gidip magazadan siparis olusturt evine gelecek
(609 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim insallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 509 göst.
7 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
7 cevap 129 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
20 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Berfo ana (890 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...