0 oy
1,323 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Ben bu video izlediğini farketmedim girdiğin uygulamaları temizliyorsun ya kadirarak tek tek siliyordum cromeden girmisboldugu videoyu gördüm googleye geçmişe baktım hiçbişe yok silmiş direk o sayfadan çıkınca bana denk geldi ve onu görünce beyninden kaynar sular döküldü yüzüne vurmaya utandım sonra kendisi yatağa geçti ben kizimi uyuttum oturdum gelsene yanıma dedi napacam gelip dedim beni kendinden soğutmaya mi calisyrsyn başarmak üzeresin dedi bende sen başardın bana gerek kalmadı dedim ışıkları kapattıktan sonra yanında yatmadığın için kızdı izlediğin videonun geçmişini gördüm çok konuşma süs uyu dedim sesini bile çıkaramadı yattı baya uyumadı sigara falan içti kalktı sonra uyudu galiba bilmiyorum güven problemim kalmadı beni aldatmış gibi hissediyorum onunla artikbyasamak bile istemiyorum bu ihanet gibi çok kötü bisey ya napacam bem güven yıkıldı bikere hamileyim karnıma ağrılar giriyor 

22 Cevaplar

+11 oy
(6,859 puan) tarafından
Herkes noluyo bu erkeklere demiş ya. Edepsiz karılar yüzünden hepsi serefsizle r g.tlerini aça aça kudurttular. El kadar çocuk bile girse baksa herşeyi. Farkına varıyor. Eskiden ar namus vardı edep vardı şimdi. Daracık taytlarla gezer olmuş millet. Allah sonumuzu hayır etsn
(44,603 puan) tarafından
Melekk  yavv melekk:D yat uyu cigarani içip boşver takma yorumunu gizle gitsin sonunana kadar haklısın canım tek tek okudum ve hepsini :)
tarafından
Aynn çok haklı ya :)
(6,859 puan) tarafından
Üşenmedin wayy süt sağiyom yatcm birazdn bebgm
(44,603 puan) tarafından
Güzel hatun iyi geceler;)❤️❤️❤️❤️❤️
(6,859 puan) tarafından
İyi geceler bebeğim :*❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Erkeklerin klasik lafı beni soğutmayamı çalışıyosun pislik herif yaptığın dan utansın 
+1 oy
tarafından
Aldatmış zaten bacm video izleyen adam herşeyi yapar
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben konuşunca linçliyorsunuz herkes yakalayınca erkekler kudurdu diyip kahır yapıyorsunuz boşuna kendinizi yiyorsunuz. Bu konuda erkeklerin fizyolojisini ve nefsini bastıramazsınız. Şimdi yazanlar olacak kesin biliyorum eşim o ay sabretti bu ay sabretti bence siz kendinizi kandıyorsunuz. Geçen canım istemeyince eşim beni izliyor diyeni gördüm bu ne peki haram olmayınca olmuyor mu kadına da maşallah dedim. En son uyarı ve daha fazla tartışmamak için yorumumu gizledim. Lütfen tartışma çıkarmayın kendi fikrim bu. Koca platformda bana destek olan 10 tane kadın çıkmaz zaten. 
(2,014 puan) tarafından
++katılıyorum
(598 puan) tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim haklısın erkeklerin hepsi yapıyor telefonda izlemeseler bile yolda açık saçık kız gördükleri zaman bakiyolar Allah korkusu olan insan gözünü haramlardan sakindirir
(13,202 puan) tarafından
Elbette onun girdiği günah da beni ilgilendirmez bizler eksik koymadıkça bakar izlerlerse kendi kör nefisleridir.
0 oy
(27,353 puan) tarafından

2021 yılı heriflere ey gelmedi iyice sapıttilar dengesizler

0 oy
tarafından

Evet evet erkeklerin %90 izliyor buna artık çok eminim hergün muhakkak burda böyle post açılıyor :ermm:

Benim de midem kaldırmaz ya mide bulandırıcı bence her yakinlastiginda acaba oradaki kadınları hayal ederek mi yaklaşıyor dusunceksin

0 oy
tarafından
Çok sabırlı davranmışsın ben olsam rezillik çıkarırdım hem suçlu hem güçlü bir de
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Şu herifleri birileri silksin kendine getirsin hepsi azıp kudurmuş Estagfurtovbe kör olasıcalar çok zor bir durum olmalı canım ya üzüldüm 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Yaa noluyo bu erkeklere
0 oy
tarafından
İki gözü kör olsun inşallah boyu posu devrilsin uçkur düşkünü  herif... !!!!! Kız iyi alttan almışsın ben olsam kafasına tavayla vururdum yemin ederim ağzına mıçardım şimdi gelde güven vallahi çok hırslandım çokta üzüldüm 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Norml bunlar ben almistm artık 
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Sabirlisin gerçekten ben olsam bilmiyorum ne olurdu bende kaldıramam böyle şeyleri. Önce o pislik nefsini dizginlesinde sonra seni tehdit etsin kendinden sogutuyorsun diyor bide şeref.siz senin halini sormuyor ama kö.pek
0 oy
(347 puan) tarafından
adamlar pandemi depresyonuna mı girdi ne hepsi birden sapıttı valla
0 oy
tarafından
Ya sen bakma burdakilerin laflarına. Hepsi izliyor. İzlemiyorndiyende yakalamamistir.  Okadar sinirlendiren kendini. Hamilesin zaten bir buyutecegne iki üç büyütür insan böyleyken. Aldatmış gibi hissediyrom deme. Üzme kendini
0 oy
tarafından
Allah islah etsin 
0 oy
(783 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayr etsin. Allah sebep olanların belasını versin. Günah kaç kişinin yuvası bozuldu 
0 oy
tarafından
O eşin  sana kurban olsun kızın yazma tarzına bak dili varmıyor ayıp şeyler diyor ama o pislik insanlar açıp onlara bakabiliyor izleyebiliyor  iğrenç 
0 oy
(392 puan) tarafından
Hepsi yapıyor bunu. Bekarken edindikleri bir alışkanlık. İlişkiniz mükemmelde olsa dur bir bakayım diyorlar. Karşılarına çıkınca izliyorlar. Buna engel olamazsin. Yapmiyorum izlemiyorum der yine izler. Ben artık saldım napiosa yapsın siktikca daha da cok yapıyorlar. Düşünmüyorum bile canıma yazık 
0 oy
(726 puan) tarafından
Canım bence kafana takma bu normal birşey bunda sorun edilecek birşey yok erkeklerin hepsi aynı bekarlıklarından gelen alışkanlık sen artık karısı olmuşsun erkekler zamanla eşlerini çekici bulmuyor ama o videoları izlediklerinde nefisleri açılıyor ya karısına gidiyor yada kendi işini kendi hallediyor anlıcan üstüne gittiğin zamanda erkek karısından soğuyor başka kadınlarda mutluluğu aramaya çalışıyorlar cevremde gördüm biliyorum bence bütün kadınlar görsün benim bu mejazimi erkek isterse öyle de yapar böylede bence fazla yormayın kendinizi 
0 oy
(598 puan) tarafından
Artık Namus diye bişey kalmamış gerçekten kıyamete gidiyoruz Allah korkusu kimsede kalmamış.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,229 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Haticehasan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,146 göst.
0 oy
21 cevap 2,412 göst.
19 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 4,639 göst.
3 Kasım 2019 Aile kategorisinde Tubaramazan (8 puan) tarafından soruldu