0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 18 aylık anne sütü alıyor göğüslerim egzama lakin emzirmeyi bırakmak istemiyorum kaynanam 1.5 yaşına kadar emdi bıraktır deyip duruyor kaynanamın annesi de öyle ağzı kokarmis hayır diyorum yine devam ediyorlar bu virüs zamanında bıraktıramam 

13 Cevaplar

+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Bu anneyle bebeğin arasında olan bir konudur ve baba dahi karışamaz benim fikrime göre.
tarafından
Eşim canın açıyorsa bıraktır diyor sadece bende olsun diyorum.  O duyguyu kendimden bebeğimden mahrum etmek istemiyorum
(3,213 puan) tarafından
Sen nasıl istiyosan öyle olmalı canım bebek bırakmak istese zaten dönmüyor memeye. Demek istediğim ikinizin arasındaki mevzuya babası dahi yorum yapmamalı.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora danıştin mi bişey olmaz dediyse bırakma 
tarafından
Sadece sen acı çekersin o etkilenmez dedi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Egzama ya bebeğine bulaşırsa ağız bu her an açık yaraya müsait. Sırf süt için bebeğine mikrop kaptırmaya razı mısın? Ki 6 aydan sonra pek de faydası olmadığını biliyorsundur muhtemelen. 
tarafından
Temizliyorum tabikide kremlerimi düzenli kullanıyorum 8 aydır öyleyim çok acı çekiyorum ama emsin istiyorm bir daha çocuk düşünmüyorum oğlumda yaşayamadım bu duyguyu kızımda doyasıya yaşamak istiyorum
(10,315 puan) tarafından
Yok kuzum ben senin için demedim arkadaşım emzirdi egzama ile uzun süre ona öyle demişlerdi
(13,202 puan) tarafından
Valla sen bilirsin canım anne sütüne doymuş artık o 2 yaştan sonra yapışır insan içinde aç diye görümceminki öyle yapıyordu
(4,948 puan) tarafından
Anne sütü 2 yaşına kadar şifadır cocuk açıp isteyecek diye keyfi sutten mi kessin kendisi razi
(13,202 puan) tarafından
Kendi bilir canım kaynananın veya benim dememle kesecek değil ya
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Biz bebek bırakmıyor etmeyi diye şükrediyoruz seninkilerde bıraktırma peşinde. Eger egzama açısından bi sıkıntı olusturmuyorsa bırakma derim.
tarafından
Yok kuzum üç doktora gittim hepsi sen acı çekersin ona bir şey olmaz dedi
0 oy
(10,315 puan) tarafından
24 ayına kadar emzir kız 2 yaşına kadar ihtiyacı var kuzunun. Çok biliyo onlar önce kendi ağızlarına baksın
tarafından
Beni düşündüğüne değil yani :D istedikleri kadar konuşsunlar
(10,315 puan) tarafından
Aynen he de ar totonun altına
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Eğer egzemanın bebeğine olumsuz bi yansıması olmuycaksa ve sende istiyorsan tabiki emzir kimseyi dinleme. Daha bırakmak için zamanı var ayrıca anne sütü sadece madden değil anne bebek arasındaki duygusal bağ içinde mucizevi bir şeydir. Ve tabii ki faydası inkar edilemez :) 
tarafından
Yok hayır anca ben çekiyorum kızım emerken ona da razıyım
(1,524 puan) tarafından
Öyleyse takma canım emzirmeye devam :) 22 aylık benim oğlum çok severek emziriyorum henüz kesmeye de niyetim yok bazen 2 ayı kaldı şurda filan diyenler oluyo desin dursunlar biz kendimizi ne zaman hazır hissedersek o zaman kescem inşallah bebeğini emzirmek gibisi var mı:))
0 oy
tarafından
Memee senin çocuk senin kimene bacım
tarafından
Bende öyle diyorum ama her gördüğümde biraktirmadin mi dhaa diyorlar
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Amannn desin dursunlar

tarafından
Anca sinir bozuyorlar
0 oy
tarafından
Bit düşsün çenelerine 
tarafından
Ayy aminnnnnnn
0 oy
(564 puan) tarafından
Kimseyi takma canım sen doktorun da onay vermiş bebeğin ve sen ne kadar isteseniz o kadar emzir bildiğim kadarıyla egzama bulaşıcı değil keşke benim sütüm olsaydı da bende emzirseydim anne sütünden şifalı bişey var mı
tarafından
Aynen öyle oğlum emmedi kızım da ne güzel emiyor varsın acısın canım diyorum
(564 puan) tarafından
Bebeğin için en iyisini sen bilirsin canım doğru bildiğini yapmaya devam et ve kimseye aldırma ❤️
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Niye onlarımi emcekmis tövbe tövbe
tarafından
Ağzı kokarmis öyle diyorlar egzamayi düşündüklerine değil
(1,908 puan) tarafından
Ahahhahahahhahah sütünde sarımsakmi varmış ne saçma yaa
0 oy
(739 puan) tarafından
Off saçma saçma şeyler ne alanaymış koku bnm kaynanada batıdan sonra emzirme ağzı kokar diyodu bağrış şeyler canın ne zaman isterse o zaman kes can kimene ya
tarafından
Öyle diyorum yine her gördüklerinde diyorlar ne memeymis be canı acıyan benim tasasi onların

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 717 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 464 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.