0 oy
611 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (461 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Artık evde ayagımızı uzatamaz olduk. Kızım 1 bucuk yasında. Bız ayagımızı uzattıgımız zaman hemn gelıyo ustune uzanıyo ve garıp hareketler yapıyor. Sankı zevk alıyor gıbı. Baska bısylere yapmıyo sadece ayagımızı uzattıgımız zaman.  Bı defa burda cocuk masturbasyonu dıye okumuştum. O olabılır mı dıye suphe ettım.  Ama oyle olsa baska seylerlede dener dedım sonra. Neden ya kafam karısık. 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkek çocuklarında da oluyormu aceba
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Olabilir tabiki o an kızıp tepki vermek yerine başka oyalayıcı hemen dikkat dağıtmaya odaklanın ayaklarınızı toplayın aaa bak vs diye oyun ile meşgul edin 
0 oy
tarafından
Kızmayın, bağırmayın. Dikkatini farklı yöne çekin  
(461 puan) tarafından
Yok asla. Dıkkat dagıtıyırım. Ne anlasın kı
tarafından
Oyun oynat dolaştır
0 oy
(84 puan) tarafından
Olabilir olmayadabilir. Muhtemelen o bölgeden haz alındığını fark etmiştir. Dikkat dagıtmak gerekir sadece. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kaşıntısı vardır belki yada öyle yaptığında bezi hareket edince hoşuna gidiyordu hrnen öyle şeyler düşünmeyin bence 
0 oy
(119,434 puan) tarafından
Sadece kizlardamj oluyo oglanlar da oluyomu
Aboooo ohaaaa yuuuhhh 2 yas mi bidee ulaan yazin bizde hamama giderik diyoduk
Anoooowww yandik desene
tarafından
Bnm oğlumda  yapiyo ve baska birinin yanında  yapınca kotu oluyorum
(3,036 puan) tarafından
Kuzenimin oğlu var bi gün duvarda amuda kalmış pıpisine diliyle uzanmaya çalışıyormuş 2 yaşında annesi demiş napiyosun dondurmayı yaliyorum diyomus :D
(2,627 puan) tarafından
2 oglum var şu an cok fena tirstim
Benim buyuk oglanda 22 aylik bezi acinca hemen şeyini elliyo :(
0 oy
tarafından
Kızmayın o an dikkatini başka şeye çekin 
0 oy
(41 puan) tarafından
Belki kaşınıyordur yada genital de mantar vardır ve öyle rahatlıyordur sonuçta bizde kolumuz kaşındçsa kaşıdıkça kaşıyasımız geliyor o da öyle bie şeydir belki 
0 oy
(450 puan) tarafından
O ne ya ben ilk defa duyuyorum öyle birseyi kaç yaşında çocuğunuz 
(461 puan) tarafından
1 bucuk yasında
0 oy
(183 puan) tarafından
Yeni fark ettiyseniz çocugunızla sürekli ilgilenerek dikkati başka yone çekin. Dışarı çıkartın dikkati başka yöne çekin. Birde altını açık bırakmayın. Olabiliyormış bazı çocuklarda sürekli yapıyorsa bir uzmana danışın. Hassas bir konu. Anlatımınıza göre yeni keşfetmiş olmalı kızmayın ona 
(461 puan) tarafından
Yok kızmıyorım zaten hemn dikkat dagıtmaya çalışıyorum. Neddn altı acık kalmasın kı
0 oy
(874 puan) tarafından
Bu normal bir süreç ve de geçici eğer ki genital bölgede enfeksiyon söz konusu değilse tabi . Mastürbasyon şeklinde hareket normal fakat bize hoş görünmüyor can sıkıcı o an arkadaşların da dediği gibi dikkatini dağıtmak gerekli 
0 oy
(1,390 puan) tarafından
O postu ben paylaşmıştım bir ara belki onu okumuşsundur. Kızımda gün içinde yapmıyordu sadece uyku zamanı biberon verildiğinde yapıyordu sürtünüyordu. 2 ay fln sürdü nerdeyse. Her yatırışımda devam etti ben izin vermedim aldım biberonu. Allahıma şükür geçti. Doktoruma da sordum yaptırma biberonu al ama tepki verme kızma demişti. Sizde öyle yapın canım. Bu zevk büyük insanlardaki bir cinsel zevk değil bebek daha onlar ama hoşlantı gibi diş kaşımak gibi bişeymiş. Endişelenme ama yaptırma zamanla unutur inşallah o da
(461 puan) tarafından
Ayn canm bılıyorum tbı yetişkinler gıbı zevk almayacaklarını. Kızmıyorum cunku ne bılsın garıbım.
0 oy
tarafından
Olabilir kuzum eşimin kız kardeşi en küçüğü,,3 yaşında oda yapıyor hâlâ da ara sıra koltuk kolları makine çubuğu bebek ne varsa doktor bebek mastürbasyonu dedi zamanla geçecek o esnada kafasını dağıtın dedi 
(461 puan) tarafından
Yok bnm kıızm sadece ayaklarımızı uzattıgımız zaman yapıyo. Baska hıc bıssye yapmıyo
0 oy
(149 puan) tarafından
Aynı problem i karşı komşum yaşadı en yakın zamanda çocuk psikiyatrisi ne gitmeniz lazım şakayla olacak bişey değil vurup kızmayın sürekli oyun oynayın ilgilenin kız veya erkek fark etmez çocuğunuzdan da utanacaginiz bişey olmasın bu ne kadar erken doktora başvurmanız o kadar iyi 
0 oy
tarafından
Genelde erkek çocuklarında görülür ama kızlardada olur tabi mümkünse bir Pedagoga gidin.
0 oy
(136 puan) tarafından
Bizim komşunun oğluda 5 6 yaşlarında ama sürekli eli pantolonun içindeydi arkadaslari6la oynarken bile alışkanlık olmuş artık dikkatini dağıtmaya çalışın 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Silam (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 494 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Handemyy (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.