0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Eşimin işi gereği izimire taşınıyoruz memleketimden ayrı kalmak ailemden arkadaşlarımdan orda bir başıma kalmak çok üzdü beni =((

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alışırsın canım ben 3 yıldır ailemden uzağım alışıyo insan 
(405 puan) tarafından
Inşallah canım ama ne bileyim üzüldum
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bende trabzondan izmire gelin geldim haziranda üzülme kız nelere alışıyo insan :) 
(405 puan) tarafından
Bende erzurumdan gitcem
(5,220 puan) tarafından
kız sıcak buralar gel mis gibi havası var korona olmasa gezilecekte çok yeri var üzülme
(405 puan) tarafından
Sıcağı hiç sevmem vallahi
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun canım doğduğun yer değil doyduğun yer demişler belki herşey çok güzel olacak bilemezsin
(405 puan) tarafından
Öyle evet ama bu yaşıma kadar hiç ayrı kalmadım çok zorlancam belliki
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Alışırsın canim zamanla bende gurbetlik çektim şimdi annemgildeyim seneye tayin çıkacak yine ayrı kalacam ailemden alıştım artik
(405 puan) tarafından
Inşallah ama baya zorlancam belli ki=(
0 oy
(108 puan) tarafından
Neresine geliyorsun ben sana arkadaşlık yaparım kuzum üzülme 
(405 puan) tarafından
Eşimle konuştum görev yeri belli olmamıs.sadece izmir de gel ev bak demişler en kısa zamanda
(108 puan) tarafından
Sen belli olunca yaz Bn arkadaşlk yparm
(405 puan) tarafından
Tamam canım sen izmirli misin
(108 puan) tarafından
Ankaraliydim evlendim bend e buraya geldim tatlım
(405 puan) tarafından
Hımm anladım canım =)
0 oy
tarafından
Kız maşallah gözlerin ne güzel 
(405 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım o senin güzelliğin
0 oy
(179 puan) tarafından

Nerden gelıyosun canım

İzmirimiz çok güzeldir ailenın yerını tutmaz ama hemen arkadas bulursun kendıne sıcak kanlıyızdır :) neresıne gelıyosun

(405 puan) tarafından
Görev yeri daha belli olmamıs sadece gel ev bul ek kısa zamanda demişler offf
(179 puan) tarafından
Mesleği ne
Allah yardım etsin sana canım zor tabi
(405 puan) tarafından
Şirkette bölge müdürü önceden doğu anadolu bölge müdürü şimdi ege bölge müdürü oldu o yüzden mecbur gitmemiz lazım
(179 puan) tarafından
Belli oldugunda yıne yorum yap yardım ederız sana
Arkadaşlık yaparız üzülme hakkınızda hayırlısı olsun
(405 puan) tarafından
Tamam canım söylerim teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Gel sarılalım iki ay önce aynı şekilde ben de geldim ailemden uzak kaynana ve eltiyle aynı kafayı yemek üzereyim 
(405 puan) tarafından
Ah canım benim sen de izmire mi gittin neresindensin..Allahım yar ve yardımcın olsun benjm kayınvalidenin de gelme ihtimali var o gelirse hiç iyi olmaz nefret ediyorum kendisinden
tarafından
Karşıyakadayız canım malesef geldik geldiğimize değmedi de eşim de hiç memnun değil bilmiyorum olacak? Kaynanamı severim ama çok israf eden biri evde hiç tasarruf namına bişey yok
0 oy
tarafından
Seni en iyi ben anlarım İstanbul'dan İzmir'e gelin geldim iki yıldır burdayım canım ne insanlarına nede buraya alisabildim. Eşime diyorum gidelim buralardan dha az önce bu yüzden ağladım en iyi bn anlıyorum seni
(405 puan) tarafından
Ah canım benim=(ben de bugün hep ağladım çünkü bu yaşıma kadar hiç ayrı kalmadım kendi ailemden memleketimden kimsen olmasa bile insanın içtiği şu gezdiği sokak bildiği bir yer olunca bile huzur veriyor insana =(hiç gelmek istemiyorum tek başıma nasıl alışacak napcam inan hiç bilmiyorum =(
tarafından
Haklısın canım düşün ben bizim mahllede bakkalci apo abi vardı onu özledim ağladım gecen annem demişti insan kapıdaki dîsi köpeği özler diye gülmüştüm ama ne demek istediğini bu iki yıldır anlıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 323 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 472 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,277 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 696 göst.