0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar gelin geldiğim evden taşınıyoruz çok üzgünüm evimi çok seviyordum ama ev sahibi çıkmamizi istedi. Yavaş yavaş toplanmaya başladık 3 4 güne tasiniyoruz çok üzgünüm :( şimdiki taşınacağım ev bundan güzel degil ama çok çok daha pahalı. Orası da o yüzden içime sinmiyor çok üzgünüm inşallah atlatırım :( her yerde anılar var bu evde böyle duygusal biri olmayı hiç sevmiyorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben evi toplamaya bile gitmedim ilk evin başka oluyor ya 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benımde en nefret ettiğim duygum duygusal olmam 

Ama şöylede bişey var belliki kiracısınız bzim gbı kiracıysan hç bir evi benımseme fazla kiracısın bugun. Oturursun yarın çıkarsın bugun. Bu ev senın olur oturursun yarınn diğer evde oturursun 
0 oy
tarafından
Ben üniversitede evde kalıyordum çok rahattım. Üniversite bitti baba evine geri geldim. Çok zorlandım. 3 ay kaldım sonra köyde çalışmaya başladım 1 sene tek başıma lojmanda kaldım. Evin her yerinde anılarım vardı. Sonra evlendim eşyalarımızı evimize göre aldık güzelce kurduk 8 9 ay sonra başka şehire taşındık. 1 sene orada kaldık 4 ay önce tekrar taşındık. Maşallah sene dolmadan taşınıyoruz. İnsan gitgide aşılıyor. Ama taşınma telaşı eşyaların olup olmaması çok çok zor. Şimdiki oturduğumuz evde şehire çok uzak ıssız. Eşim nöbette kalıyor ben tek korkuyorum. Ee bebek de yolda arabamız yok her yere uzak şu an bile tekrar taşınmak istiyorum 
0 oy
(193 puan) tarafından
Ben ilk evimden seveseve tasndm iyikide tasnmism geri gün ev bakiyodm taşınmak icin gerci herkzn kendi düşüncesi de
(1,271 puan) tarafından
Ben evimden memnundum canım ya çok seviyordum şimdiki gideceğim ev bu kadar güzel değil maddi açıdan da zorlayacak ondan çok üzülüyorum
(193 puan) tarafından
Hm anladm canm smdi kiralar çok pahalı gercktn allah yardımcımz olsun ben memnun degldm ya o yzdn mutluydm taşınırken

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 512 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 273 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 242 göst.