0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Sorum yukarda sleep ıslak mendil kullaniyorum zeytin yagli olanindan pisik olduk 

28 Cevaplar

+1 oy
(189 puan) tarafından
Uni baby kullanıyorum çok memnunum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben prima kullanıyorum ama geçenlerde A101 kini aldım güzeldi 
(4,646 puan) tarafından
Tospikimmm yalakalık yapayımmm hshsgsha Prima ıslak mendil aldığın zaman fişini ne yapıyon
tarafından
Ne yalakalığı kuzum estağfurullah didem arkadaşımız var burda genelde ona wp den gönderiyorum
Ama söz bidahaki sefere sana atarım olır mu
(4,646 puan) tarafından
Yaaaa birtanem çok sağol çok teşekkür ederim  olur ❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Favorilerime ekledim seni canım aldığımda gönderirim
(4,646 puan) tarafından
Tamam cnm bnm Allah razı olsun
0 oy
(119,150 puan) tarafından
Normal rulo mendil kullan her bez degistirmede popoyu kalip sabunlu ilik suda yika
(71 puan) tarafından
Bide öle denim ya bez prima kullaniyoruz dogdundan beri onda bisi yok ama bu kesin islak mendil yapiyo
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Baby ne çok guzel üni baby bide
(71 puan) tarafından
Deep fres dediler bana aldim bikere evet guzel yag gibi kayiyo popodan fakat bi paket ıslak mendil 15 tl ya
(5,721 puan) tarafından
Onu hiç bilmiyorum canim üni baby alamazsan babyme İslak mendil ve deterjanların tavsiye ederim
(775 puan) tarafından
Uni baby üçlü paketi 15 tl
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Molfix izotonik sulu olanı yapmiyo canm bende çok çektim pisikten
(71 puan) tarafından
Demek icin alim
0 oy
tarafından

image

Şundan kullanıyorum canım gayet güzel 
(71 puan) tarafından
Bende zeytin yagli olan kullaniyodum  iste
0 oy
(7,972 puan) tarafından
%99 su olan islak mendili kullaniyorum cok memnunum türkiyedede vardir muhakkak denemelisin
0 oy
tarafından
Ben bebek pamuğu kullanıyorum ıslak mendil jiç kullanmadım 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ben ıslak mendili direk sürmüyorum altını sileceğim kadarını çıkarıp yıkıyorum o şekilde kullanıyorum 15 aydır 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Canım ben baby turko 90 li paketini alıyorum güzelce yıkayıp sabununu arındırıp tupperin islak mendil kutusuna koyuyorum içine 1 buçuk bardak sıcak su ve az bisey bebe yagi koyuyorum hem yumuşacık yapıyor hemde pamukla siler gibi oluyor 
0 oy
tarafından
Islak mendilde mi pişik yapıyor 
0 oy
tarafından
Bimin islak mendilini yikayip kutuyo koyuyorum sukur pişik yapmadı az bi kizariklik gorsem krem sürüyorum hmn
0 oy
tarafından
Uni baby de güzel 
0 oy
(954 puan) tarafından
Molfix izotonik sulu bebek mendili kullanıyorum doğduğundan beri hiç pişik yapmadı
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Geceden ıslak mendilleri su dolu temiz bir leğene koy üzerine sıcak su koy sabah da çeşmenin altında yıka kapaklı saklama kabına koy üzerine gül suyu dök o şekilde kullan 
0 oy
tarafından
ben doğduğundan beri altını su sabunla yıkarım ıslak mendil kullanmam
0 oy
(423 puan) tarafından
Ablam hep.sleepy kullanır çokta.memnun
0 oy
(181 puan) tarafından
Sleepy natural
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bebek pamuğu 
0 oy
(806 puan) tarafından
Sürekli ıslak mendili kullanma ama o da tahriş ediyor artık. Ben kakasını yaptığı zamanlar çoğu kez ılık suda bebe şampuanı ile poposunu belden aşağısini güzelce yıkarım bu şekilde daha hijyenik oluyor hemde. Islak mendili de başka yerde yada dışarda olunca mecbur kullanıyoruz zaten.oldukca az kullanmaya özen gösteriyorum bebeğim için.O zaman hiç pişik olmaz canm.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 749 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 175 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

378,341 soru

11,324,460 cevap

34,775 kullanıcı

...