0 oy
1,067 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Cok yiyir masallh ama kilo almıyor  aklıma çok takiliyi bide hiç yerinde duramayan bi çocuk hep hareket halinde 

10 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
Masallah canım  Allah hayırlı uzun ömür versin inşallah 

Eğer Hareketliyse Yediğini yakiyodur  canım benim kardeşlerimde öyle maşallah 
-Reklam-
0 oy
(857 puan) tarafından
Bende öyleydim yerdim almazdım hala öyletim çok güzel birşey hele bir bayana göre :) ama benim 22 aylık kuzenim 18 kilo 
(7,208 puan) tarafından
O da çok fazla değil mi ? İnşallah obezlik yoktur ..
(857 puan) tarafından
Çok fazla ya obeze doğru gidiyor
tarafından
Maşallah bence bi doktor a göstersinler. 22 aylık bir bebek için çok fazla
(857 puan) tarafından
5 kilo doğdu ya anne babasıda yapılı kendide çok yiyor :)
0 oy
(806 puan) tarafından
Ne güzel demekki metabolizma hızlı çocukta. Kız çocuk iyiyse ne gerek var kiloya. Bırak zayıf olsun sağlıklı olsun yemesi güzelmiş işte. Sanki çok güzel bişey de kilo. Takılma buna canım 
0 oy
tarafından
Benm oğlum da 5 yasinda 16 kilo malesef almıyor oda ama yemiyor da sadece kahvalti yapar
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence normaldir heralde kilolu olmasındansa zayıf olsun. Ablamın kızı alerji hastası ve kortizonlu ilaç kullanmıştı çocuk 4 yaşında 32 kilo obez şuan. Hiç sağlıklı bişey değil kilo. Çocuk yürürken zorlanıyor nefes almakta zorlanıyor ve hiç doğru düzgün kıyafet olmuyo bedenine. O yüzden sizde dert etmeyin bence 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Benim oğlumda 6 yaşında 17 kilo aynı cnm kilo almıyor 
0 oy
tarafından
Canım zayif olmasi bence proplem degil sagligi yerindeyse benim kizim 5 yasinda 31 kilo aldi basini gidiyo
0 oy
(497 puan) tarafından
benim oğlumda öle 9 yaşında daha 24 kilo yemesi çok güzeldi ama hiç durmaz olduğu yerde küçükken de oleydi makarnaya pilava ekmek banarbyerdi o yemeye tosun gibi olması lazım bu çocukta bişey var diyip doktora götürdüm doktor metebolizmasi hızlı çalışıyor yapacak bişey yok dedi 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Benim kızım da 4.5 yaşında 15 kg metabolizması çok hızlı 

Sağlıklı olsunlar da kg mesele değil 
0 oy
tarafından
Kilosu normal değil tabi ki cnım 3 yaşında Bi çocuğun kilosunda doktora götürdn mü hiç 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 210 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 380 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 340 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ismi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 581 göst.

380,948 soru

11,405,080 cevap

34,943 kullanıcı

...