0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (2,587 puan) tarafından
Meseme gidiyor liseyi disardan bitirecek.

Otelde çalışıyor 

Sağlık sigortası yapılıyor 

Ve 3600 maaş alıyor maaşı ben çekiyorum malum yasi küçük 

Diyorum ki her ay 1 tane çeyrek alıp koysam parasına bakmadan mesela çeyrek bugun şu fiyat bu fiyat demesem 18 yaşına kadar biriktirsem nasıl olur biraz harçlık veriyorum üzerine biseyler alıyor kontur alıyor fazla vermiyorum çünkü hesab yapmayı bilmiyor 

9 Cevaplar

0 oy
(985 puan) tarafından
Bu devirde nakit parayı elinde tutmak çok mantıksız. Altına çevir en iyi yatırım olur . Lakin bana soracak olursan durumunuz iyiyse kızını okut çalışmasın.
(2,587 puan) tarafından
Tatlım pandemi döneminde 2 sene gitmedi okula liseyi böyle disardan bitirecek okula gitmeyi hiç sevmedi kafam almıyor dedi böylede liseyi bitirecek mezun olacak
tarafından
Aynen katılıyorum
(985 puan) tarafından
Anladım.  O halde Türk lirasının pek kıymeti kalmadı biliyorsun altına çevirmen çok daha iyi olur
-Reklam-
0 oy
(36 puan) tarafından
Bence altın en mantıklısı anladığım kadarıyla bu 4 gun is 1 gun okul programinda okuyo . Biriktir yarın bigun üniversiteye giderse lazım olur
(2,587 puan) tarafından
Okula gitmiyor surekli sınavları erteliyorlar
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Altından ziyade vadeli bi hesap açsanız bence daha iyi olur altının düşme ihtimali var ne bileyim çalınır filan hesap en garanti yol bence 
0 oy
(4,121 puan) tarafından
Altın hesabı acın ne kadar para varsa gram alın en mantıklısı, altın her daim yukselen bısey
(2,587 puan) tarafından
17 yaş altı olunca hesab açılmıyor canim 18 doldurcak
(4,121 puan) tarafından
Sen kendi adına ac
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Parayı bankaya altın hesabında yatırın bence altın değerlendiğinde paranız da değerlenir bizde kızıma gelen çeyrekleri hesaba yatırdık grma olarak gözüküyor evde altın bulundurmak sıkıntılı bu dönemde korkuyor insan 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım sana şöyle bir anımı anlatayım .Yanlış hatırlamıyorsam 2014yılıydı arkadaşım avukat yanında sekreter olarak çalışıyordu.Her ay 1çeyrek alıyormuş maaşına o şekilde birikim yapıyormuş.O zaman çeyrek altın 70tlydi.Ben de çalışıyordum ama ben alamadım , babam inşaat boyacısıydı kışın çalışamıyordu aileme destek oluyordum.Eğer ki o zaman alıp elimde tutabilseydim şuan deli param olacaktı .

Dediğin gibi yap kızın için güzel bir yatırım olur
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Yani doğru olanı yapıyorsun.

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bankada altın hesabı aç canım daha iyi olur 

Altını nerde saklayacaksın
(2,587 puan) tarafından
Kuzum biriktirip bileklik yaptircam
0 oy
(3,491 puan) tarafından