0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba kizlar 16+4 günlük hamileyim bı kaç gündür öğleden sonra durup dururken uyuyakaliyorum ve çok gerçekçi rüyalar görüyorum sıçrayarak yada nefesim kesilerek uyanıyorum sebebi nedir sizce bazen aglamak istiyorum çok etkisinde kalıyorum :(

3 Cevaplar

0 oy
(306 puan) tarafından
Gebelikte olur canim bol bol dua oku kuran ac dinle
(1 puan) tarafından
Çok dinliyorum dua aslında ama ilk defa geliyo başıma ve hep eşimle ilgili oluyo bu rüyalar. Nedeni ne acaba sürekli beni bırakıp gittiğini yada başka bı kadınla birlikte olduğunu onunla gidip beni bıraktığını görüyorum çok ilginç.
tarafından
Tamamen bilinçaltı canım öyle şeyler düşünüyorsun demek ki
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
Aynısı bana da oluyor özellikle evimden uzakta annemlerde ya da kaynanamlarda yatıya kalınca %100 görüyorum ve ağlaya ağlaya uyanıyorum. Hamilelik kaygısından olabilir bilinç altında kalıyor bir şeyler çıkıyor işte. 32 haftalık oldum hala üzerimden atamadım eşimden ayrı yatmam da çok etkiliyor hayırlısı olsun. 
(1 puan) tarafından
İlk hamileligimde hiç böyle olmamıştım ilk defa geliyo başıma korkutuyo buda beni
(450 puan) tarafından
Kız ben sıçrayarak uyanıyorum rüya olduğunu anlayınca sakinleşiyorum ama yapıcak bişey yok ağlasam da zırlasam da uyuyorum mecbur
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sübiyen muskan yok mu
(1 puan) tarafından
O ne oluyo
(3,156 puan) tarafından
Hamilelik için yazılan bır muska bu tarz şeyleri yaşamamak için takılıyor örnek al basma yada karabasan derler ya korkutulmamak için hamilelik süresince kullanıyoruz biz çoğu ınsan bilir aslında

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 142 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde Meleksone (2,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 413 göst.