0 oy
1,179 göst.
Diğer kategorisinde (5,376 puan) tarafından

Kızlar burdan bi arkadaş covidden vefat etmiş 7 aylık oğlu varmış şimdi gördüm eski postlarını okudum hep oğlumu çok özledim hastanedeyim beni unutur mu fln demiş Allahım ciğerim yanıyo hıçkıra hıçkıra ağlayasım var ya nası üzüldüm Allahım cennette kavuştursun inşallah hasret gtti resmen evladına off herşey boş herşey :'(

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Oyüzden hep diyoruz ben Covid-19 geçirdim evinize misafir almayın kimseyi kırmamak uğruna yapmayın nolur dedikçe hep bahane buldular buradakiler ağır geçiyo ben bizzat yaşadım halen koku tat alma duyusu yok 3 sy olmak üzere dile kolay elhamdülillah bu halime yinede Rabbim beni evlatlarıma bağışladı nolur yine diyorum Allah adını verdim evinize misafir kabul etmeyin lütfen evlatlarınız için nolur :'(

(5,376 puan) tarafından
Aynen canm biz hiç evden çıkmıyoz kimseyle de gelip gitmedik daha hiç.. bi gün çocuğu görsün diye ananeme gittik çok özlemişti ona da pat diye teyzemler geldi nası vicdan azabı çektim bşy olursa keşke gelmeseydik diye insanlar umursamıyo benim arkadaşım ist da fıldır fıldır geziyodu covid oldu iyileştiği an hemen kıyafet almaya gezmeye gitmiş şok olduk akıllanmıyo bazıları cidden
tarafından
Acı ama gerçek :(
(2,794 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama kaynanam her gün geliyo yeri geliyo 9 eylül hastanesine giti gün bile geliyo yarın kahvaltıya gelin dedi ben yasak var dedim gelemem kesin kendileri gelir
tarafından
Ayy çok kötü :(
(2,794 puan) tarafından
Cocu özlyz diyo dayanamyz diyo annemler çocu 3 aydr görmedi 7 ay dahada görmicek nasl dayanıysa ailem szde dayancanz
-Reklam-
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Oyyy kurban olurum yaa 7 aylık bide Allah rahmet eylesin ayy çok üzüldüm yaa:'(

(5,376 puan) tarafından
Bnde ya mahvoldum postlarını okuyunca :(
(44,714 puan) tarafından
Kim canım onuda merak ettim
(5,376 puan) tarafından
Elifsu34 canm
0 oy
(5,559 puan) tarafından

Evet bende gördüm:( Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.  :'(

(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum :(
0 oy
tarafından
mekani cennet olsun . Ne ki kullanıcı adi
tarafından
Aynen bende cok kotu oldum ama biz biraz anne olduğumuz için safiz hemen inanıyoruz.açtığı postlara baktim 27 aralıkta ciğere inmedi yazmis.cigere inince ölümcül oluyo. Onca insanın hakkını nasi verecek acep
tarafından
Bende hiç inanmadım kuzum, eşi varken arkadaşına vermesi saçma teli, arkadaşıda girip uygulamaya annelere sor bölümüne tıklayıp gebelik dışı sohbete girip bunu yazacak hiç inandırıcı değil. Ayrica yazım hatası yapmış önceki postlarında da ve büyük harflerle yazılmış,. Bundada büyük harfle yazılmış ve yazım hatası var
(12,856 puan) tarafından
Telefonu değil de bence giriş bilgilerini vermiş olabilir Google üzerinden de giriliyor sonuçta bende ciğerlerime indi diye okudum neden böyle bir şey yapsın ki yani eline ne geçicek ki kızlar
tarafından
Bak gördünüz mü ben tekrar size yorum yazana kadar ölen dirilmis kizlar :)
(12,856 puan) tarafından
Ay inanmıyorum ya şok oldum beyin özürlü insan sinir oldum
0 oy
(51 puan) tarafından
okuduğumdan beri kendine gelemiyorum..benim de 7 aylik oğlum var.ogluma sarılıp agladim..çok üzücü cokkk..Allah'ım o yavruyu iyi insanlarla karsilastirsin.omrunu bahtini güzel eylesin..gencecik kadına yazık oldu.insanin rahmet okumaya bile dili varmıo resmen.Allhim mekanini cennet eylesin insallah..
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzum mahvoldum bende mahvoldum dicek bşy bulamıyom :(
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm işte insan oğluna ders olsun herkes birbirini kırma merakından baz geçsin 

İllet hastalık bu herkes çok dikkat etsin 
(5,376 puan) tarafından
Aynen çok dikkatli olmak gerekiyo off tubiş mahvoldum Rabbim mekanını cennet eylesin evladıyla cennette kavuşsunlar inşallah :(
(12,777 puan) tarafından
Amin amin rabbim ailesine sabır versin
0 oy
tarafından
Oo kaynaananın içine otursun inşallah o dedigi sözler ilk başta inanmak istemedim o postlara girip okuyunca içimden o kız yerine o kadın öleydi dedim. :(((
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm hem o bulaştrmış hem de kadıncağza neler etmiş yok oğlun seni istemiyo bilmemne al öldü gtti işte kına yaksın hasret gitti evladına :(
0 oy
tarafından
İnanılmaz üzüldüm yaa gerçekten bu dünyadan hep iyiler gitmek zorunda :( Allah o kaynanasinin bin belasını versin o ad.i y.ılan kadının binbir türlü belasını versin aşağ.lık hayi.n do.muz yakınımda olsa o kadını gider parçalarım öyle sinirlendim şuan ya :(( kime yanayım.gencecik anneyemi el kadar bebeyemi :(( Allah'ım yavrusuna dokunamadan göremeden gitti Allah'ım rahmet eylesin mekanını cennet eylesin :(((
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzum aynen o kadını Allah bildiği gibi yapsın neler demiş pislikkk o halde bile nası üzmüşler kadını artık bu insanlardan bıktım ya kimsede merhamet kalmamış nası bi dünya oldu burası :(
tarafından
Gerçekten çok sinirlendim o kadına ya alsın şimdi oğlunun bacaklarını bı t.a.r.afına soksun kaynanalik yapma derdindeymis ya yatak döşek yatan kadına :(( Allah belasını versin böyle insanların ya gerçekten lanet gelsin ya :(( nolucak şimdi o bebeğe hayata 1/0 yenik başlayacak gencecik kadın uçtu gitti ya :((
(5,376 puan) tarafından
Bu dünyanın öbür dünyası da var elbet vercek bunun hesabını o ve onun gibiler Allah yanına bırakmasın inşallah
tarafından
Ben o buraya haber veren arkadaşının yerinde olsam o kadına haddini bildirirdim benim arkadaşıma neler yaptın sen diye amin inşallah :((
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Hala agliorum istem disi:'(

(5,376 puan) tarafından
Valla hiç sorma mahvoldum off off Rabbim sen yardım et :(
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Gözlerim dolu dolu o yavruyu düşünüyorum hasret gitti yavrusuna :(((
(5,376 puan) tarafından
Aynen içim yanıyo :(
0 oy
(320 puan) tarafından
Allah'ım rahmet eylesin bende okudum hepsini üzüldüm. bende hamileyken covid kayınvalidemden kaptım geçirdim .şu düşüncesiz insanlar geçirse akıllansa diyorum hep sonra vicdanım rahat etmiyor.neyse diyorum. geçiriyorlar ama akıllanmıyorlar hafif geçirdiği için bide iyice salıyolar nasıl olsa ayakta geçirdik die .gebeyim hala korkuyorum ama kayınvalidemlerin hiç umrunda değil cahillikten mi rahatlıktan mı bilmiyorum.Allah ıslah etsin değdimi bi melek annesiz kaldı .Allah'ım sen şifa ver tüm anneneri evlatları birbirine bağışla 
(5,376 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum ne dicem bilmiom inan Allah rahmet eylesin :(
0 oy
(152 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya ona moral falan vermeye çalışmıştık kiyamam Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 

Aklım çocuğunda kaldi yasinda bile değil annesiz kaldi şimdi ona nasıl bakacaklar annesi gibi bakabilecekler mi çok üzgünüm ya 

O kaynanası olacak pislik kadında zil taksin şimdi nasıl bi insan nasil bi vicdanı var çok ofkeliyim onada yazıklar olsun Toprak kabul etmesin  ve onun gibileri inşallah dahada dicek lafım yok 
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm kına yaksın şimdi bu nası bi vicdansızlık hiç mi merhamet yok insanlarda aklım almıyo çok üzgünüm ya dicek kelime yok :(
(152 puan) tarafından
Postu gördüğümden beridir çok üzgünüm ya kızımı kaç kere optum kokladım keşke o cocuguda yanıma alabilsem diye düşündüm biz bu yaşta annemize bisi olsa kahroluruz
0 oy
(1,327 puan) tarafından
aynen öyle canım iki günlük dünya ne kalp kırmaya nede başkasi için yaşamaya deymıyor hayat okadarkı kısa 
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzum....
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Mekani cennet olsunnn çoook üzücü bir durummm keşke size şaka yaptim dese 
(5,376 puan) tarafından
Keşke canm keşke
0 oy
tarafından

Kim ya nolmus nerde okudunuz Allahim :'(

(5,376 puan) tarafından
Off Aytaçımm ya elifsu34 diye ismi postlarını bi okudum mahvoldum :(
tarafından
Ay gordum şaka olsum nolur yani cok uzuldm Allahim sabr versin zaten lohusaym hersey kafama takiyorum olucem olucem deyip duruyorum ya
(5,376 puan) tarafından
Takma sen üzülme ömerime iyi bak
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende gördüm çok üzüldüm Allah rahmet eylesin inşallah çocugu annesiz büyücek bu daha acı verici 
(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum aynen öyle
0 oy
tarafından
Yaaaaa çok üzüldüm :( 
(5,376 puan) tarafından
Bnde kuzum :(
0 oy
tarafından
En cok neye uzuldum biliyo musun gozu acik gidecek kadin. Oğlunu kaynanasigile bırakmak istemiyordu bi ömür onlara mecbur olacak annesiz büyüyecek çok kötü ya
(5,376 puan) tarafından
Aynen buketim :(
0 oy
(2,722 puan) tarafından
İsmi n kuzum bnde bakim ya postlarina merak ettim Allahim rahmet eylesin olan minnacik yavruya olcak simdi kimin elinde n sekilde buyuyecek of Allhm herkese kendi evladini buyutmeyi nasip etsin 
(5,376 puan) tarafından
Elifsu34 canm
0 oy
(1,320 puan) tarafından
O kocası ve kaynanası olacak kadın 

Burada bu yazıları elbet bir gün okursun , kızın burnundan getirmissiniz Allah size de bu dünyada da diğer dünya dada rahat vermesin . 
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm aynen

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 804 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Karcicegi (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 355 göst.
25 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Smkrbber123 (373 puan) tarafından soruldu

380,277 soru

11,385,900 cevap

34,886 kullanıcı

...