0 oy
1,043 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bugün içimiz yandı inanamadık arkadaşımızın öldüğüne bende geçirdim Bu hastalığı ancak yaşayanlar bilir ağır geçiyo göğüs kafesine o kadar baskı yapıyo ki nefes alamıyorsunuz kemikleriniz kırılmışcasına ağrı oluyo koku tat alma duyusu yok şükürler olsun rabbime Allah evlatlarıma bağışladı beni ama herkes şanslı değil bu kadar 

Doğum günü kutlamayın nolur 

Bebek görmeye gelmek isteyenlere izin vermeyin nolur krılır alınır diyenlere kulak asmayın kırılsınlar alınsınlar hiçbişey sizin sağlığınızdan önemli değil evladınızdan önemli değil nolur lütfenn :'(

24 Cevaplar

+3 oy
(1,396 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Off çok haklısın şimdi kim beni lincleyecekse linclesin günde bir kişi tarif soruyor yok kahvaltıya gelecek kahvenin yanına ne koyayım yok kaç çeşit pasta yapayim yok amcam dayım yeni gittiler ya Allah aşkına hep sizler gibilerin yüzünden bu hastalık çoğalıyor bu illet bitmiyor biz can degilmiyiz çocuğum doğduğundan beri annem babam kardeşlerim görmemiş ben 1 senedir kardeşime babama hasretim göremiyorum bizim gibilerin günahını alıyorsunuz parti yapanlara gönlünce eğlencelerde dolaşanlar in Allah belasini versin ki bu küçücük yavru annesiz kaldı şuan

ÇIKMAYIN EVDEN MİSAFİR KABUL ETMEYİN YA ALLAH AŞKINA SADECE BU YAVRU GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNE GELSİN YA İÇİM PARÇALANDI VALLAHİ OĞLUM DİYE DİYE ÖLDÜ
tarafından
Çok doğru diyosun okadar üzgünüm ki bugün tarifi yok halen inanamıyorum :(
tarafından
Oğlum diye diye öldü :D bı gülmek aldı beni bir gülmek sormaa hahahahah
tarafından
Hahaaa sus laaa tövbe estağfurullah
tarafından
:D iyi bee
-Reklam-
+1 oy
(2,009 puan) tarafından
Kim soyluyosn ki canim dinleyen mi var herkes heryerde
tarafından
Çok üzüldüm yaa bu kadarmı ucuz insan canı :(
+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Anlayana.... 
tarafından
Anlamayanlara sinir oluyorum zaten
+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben bana gelmek isteyenleri red ediorum misafir kabul etmioruz kizim daha cok kucuk diorum ister kirilsinlar ister alinsinlar fingir fingir geziolar bide kizimi sevmeye mi gelecekler dusuncesizler
tarafından
İnan bana çok ağır geçiyo nefesin daralıyo göğüs kafesin kırılmışcasına ağrın oluyo
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Dogru soylüyorsn valla 
tarafından
Çok üzgünüm bugün zaten :(
(2,257 puan) tarafından
Allah hc bir evladı anne babasız birakmasin kimseyi de evlat acısıyla sınamasın :((
0 oy
tarafından
2 fotoğraf uğruna, gösteriş uğruna canlar gidiyor. Sadece ailelerimiz gelecek diyorlar. Birşey olmaz diyorlar. Ama virüsün marketten aldığın herhangi birşey yüzünden bulacağını düşünemiyorlar. Söyleyince de çemkiriyorlar. Ne yazıkki gösteriş uğruna canlar gidiyor
tarafından
Olan böyle zavallı insanlara oluyo işde
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım virüsten ötürü ilk defa şehrimizde bize gelecek gidecek kimsemiz olmadığına sevindim desem yeridir Bizim alt komşumuz atlattı 4 büyük 3 çocuk hepside geçirdi üstelşk adam birde polis ona rağmen maskesiz çıkıyolar hala kimi küme şikayet etcen işte daha kanun uygulayıcılar uymuyor yasaklara. Karsı bina komşumuzda eşini kaybetti  gencecikti adam o kadar da dikkat ediyorlsrdı sırf bu misafirciler yüzünden oldu İstanbuldan kuzenleri gelmiş bilmiyolsrmış covid olduklarını öldü adam ya.
tarafından
Offff işde onun vebali nolcak Allah rahmet eylesin :(
0 oy
tarafından
Bana gelen giden yok ama bende baya korktum şuanda bu arada ne kadar doğru szce buradaki arkadaşın ölümü 
tarafından
Doğru ise allah rahmet eylesin ama böyle şaka neden yapılsın ki onuda düşünüyorum ne bileyim şuanda korktum kendi adıma bu illetten ne zaman kurtulucaz daha kaç can alacak
tarafından
Bilemiyorum kuzum, babam öldü diye post açmış, kayınbabam öldü demiş sürekli birileri öldü demiş, yani beni linçleyecekler ama ben pek inanmadım postlarında sürekli biri öldü demiş
tarafından
Aileden herkes ölebilir kronik rahatsızlığı varsa ama inşallah yalandır yalan olsun yarabbim
tarafından
Ee insanlar bundan elifinde öldüğünü mü çıkarmış garip geldi bana bu kadın öldü diyelim nasıl burada öldüğünü bilicez öldükten sonra öldüm yazacak hali yok umarım doğru değildir
tarafından
Evet bende merak ettim ölüm bilgisi nerden geldi acaba
0 oy
(790 puan) tarafından
Eltim kaynanam gorumcem toplanip güvec yaptilar gitmedim gitmemde kaynanamin gezdigi yerlerin haddu hesabi yok
tarafından
Zaten onlara bişey olmaz dikkat eden bizlere olur nolursa
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bu hastalık dışarıdaki insanlardan değil en yakınımızdan bulaşıyor lanet olsun gel diyorsun görüşmüyelim diyorsun yok anlayan ben çarşıda gezerken covid olanı duymadım nerde çokluk orda b......... Luk
tarafından
Çok doğru nolur otursalar:(
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Misafirliği geçtim sokak çocuk kaynıyor hiç birinde maske yok nasıl aileleri anneleri var bilmiyorum başından savmak için izin veriyorlsr çocuklara akşama kadar eve gitmiyorlar bende onlara üzülüyorum birine bulassa hepsine gelecek :(
tarafından
Geçmeyince bilmiyolar işde ben biraz ağır geçirdim çok korktum
0 oy
(969 puan) tarafından
Ben 6 aydir ailemin yanına bile gitmiyordum...

Eşimin iş arkadaşı memlekete gitmis gelmis ondan iş yerinde esime bulaşmış bizde geçirdik korona kziim 16 aylık üç gün ateşler içindeydi ben çok kotuydum ne yapacağimi bilemd keşke herkes dikkat etse 
tarafından
Etmiyolar işde çok üzücü :(
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kimse anlamak  istemiyorki hala  misafir çağıran war ne menü hazrlasam diye düşünen war  sen doğruyu söyleyince seni kötüyü biliyorlar 
tarafından
BİŞEY deyince sanane diyolar :(
0 oy
(1,327 puan) tarafından
annemle sadece 3 dakıkalık uzaklıkta oturuyoruz 3 ay gitmedim kardeşlerime 1 seneye yakındır gitmiyorum Kaynanamlara 3 ay oldu yani toplam bu hastalık çıktığından beri toplam anneme ve Kaynanamlara 3 4 kez ya gittik yada gitmedık herkes kolay saniyor takı içlerinden biri ölene kadar inanmiyolar Allah akıl fikir versin İnşaAllah 
tarafından
Amin inşallah annem aylardır gelip gitmiyo yanıma :(
0 oy
(649 puan) tarafından
Kız deme öyle sonra kime gösteriş yapacaklar kekleri falan göstermek lazım boşver virüsü kekler tatlılar önemli burası hamarat kaynıyor baksana..... 
tarafından
Görüyorum ne yazıkki :(
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Sirf kimseyi kabul etmedigim icin ailede herseyi cok abartiyora cikti adim diyorum en azindan icim rahat acaba oldummu duye dusunmuyorum anlamiyorlar 
tarafından
Onlar anlamaz başlarına gelmeden
(2,590 puan) tarafından
Kiz baslarina da geldi oldular hafif gecirdiler cogu gene akillanmadilar
0 oy
(119,310 puan) tarafından
Haklisin bacim
tarafından
Ahh sevdammm ahh :(
0 oy
tarafından

Ağlıyorum şuan ya icim yandı diyecek bir şey bulamiyorum lanet olsunnn dikkat etmeyen insanlara:'( kızıma gidip elbise bile alamıyorum korkudan insanlarda da anca kıçını açıp gezsin 

tarafından
Ben aylardır evdeyim ne annem geliyo ne başka kimse :(
tarafından
Malesef bende öyleyim hastenede dışında dışarıya çıkmıyorum:/
tarafından
Boşver bacım çıkmayalım zaten ağır geçiyo çünkü ben bikez atlattım ama 2 yi belki atlatamaö
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bm kimseyi eve almıyorum kimseye de gitmiyorum çocuğum var onu düşünmem lazım kırılan kırılsın küsen küssün kızının ailemin sağlığı herkesten önemli bn kızım doğduğundan beri çarşı yüzü görmedim ilk başta küçük hasta olur dedim bizim burası çok soğuk hep kar yağar sonrada zaten vürüs çıktı yine gitmedim ne oldu ki biryerimden bişey mi eksildi sanki çok haklisin kuzum yazdıklarında anlayana çeken bilir allaha çok şükür hiç koronaysa kapmadık sadece eşim dışarı gider oda berber mecbur işe  gitmesi lazım kimseninde cemaline giremem 
tarafından
Bak düşün, dolmuşla gidin, dediler bize hastaneye covid olmadan önce bilseydim covid olduğumu binermiydim hiç 2 saat yürürdüm ya başkasına geçdiyse diye diye yedim bitirdim kendimi
(3,167 puan) tarafından
Rabbim bir daha göstermesin inşallah  keşke herkes senin gibi duyarlı olsa
tarafından
Olmuyorlar ne yazıkki üzgünüm :(
0 oy
tarafından
Anlamıyor lar malesef o hastane köşelerinin nasıl bir yer olduğunu ne acılar çekildiğini görseler böyle yapabilirler mi acaba virüs geldiğinden beri ne kimse geldi ne gittim sokmam asla evime kuswnse cehennemin dibine girsin 
tarafından
Ölene yazık oluyo çocukları kalıyo meydanda
tarafından
Başlarına gelmeyince anlamıyorlar canım hasta çocuğum var inan korkudan uyku bile uyuyamiyormm ben temizlik hastası oldum her gün ev temizliyorum inan ellerim yara oldu
tarafından
Rabbim yardımcımız olsun :(
tarafından
Amin inş geçer bu virüs

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 925 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 503 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 766 göst.
0 oy
21 cevap 364 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...