0 oy
514 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11,038 puan) tarafından

Kızlar nst de sancı cıktı filan denildi bu mu sancı? Boyle olup doguran var mı? 

image

4 Cevaplar

0 oy
(3,159 puan) tarafından
Evet sancın var canm sen hissetmiyo musun? Bende bu şekilde sancı çıkmıştı doktorm salmadı beni o gün 38+3 dğm o hafta akşam 10 da yavrum doğmuştu çok şükür :)
(3,159 puan) tarafından
Ağrıların düzenli mi yani 10 dk da bir mı geliyo korkma onlar geleceği zamanı biliyolar kuzum
tarafından
Yok kız erken değil daha 37. Hafta normal bende 37+3 de doğum yaptım merak etme şuan söyledikleri kilo kaç
(11,038 puan) tarafından
Su an 3600 mus. Oyle dedi. Ama eve gönderdi beni bu
tarafından
Merak etme birşey olmaz benim bebek dediklerinden kilolu doğdu, iyice sancılanırsan gidersin orada inan daha çok psikolojisi bozuluyor insanın
(11,038 puan) tarafından
Sagol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sancın var hissetmiyor musun inşallah bir avazda hemencecik doğurursun çok sağlıklı bir yavrun olur inşallah 
(11,038 puan) tarafından
Bacım erken daha ya korkuyorum hastahanede de tekim.
tarafından
Evet erken ama ben duamı baştan edeyim dedim: ) Korkmayın bir de  hiçbir şey yok bnde çok korkmuştum sizinki de büyük ihtimalle ilk gebelik doğumhanedeyseniz bağıran kadınları duymamaya çalışın ben duydukça korkardım boş bol dua edin kendiniz ve bebeğiniz için korkmayın hiçbir şey yok
(11,038 puan) tarafından
Sagol canım cok tesekkur ederim. Benim mecburi sezeryan olacak alır mı hemen diye korktum da ikinci benim ilki de sezeryan ama o sancı görmedim boyle yavas Yavas ta aslında vurmaya basladı
tarafından
Mecburi sezaryense sancınız olduğu için sizi bugün bırakmazlar bence sancı olunca eve asla yollamazlar hemen sezaryene alırlar
(11,038 puan) tarafından
Beni eve yolladı doktor neden acaba?
0 oy
(739 puan) tarafından
Evet sancı görünüyor 
(11,038 puan) tarafından
Peki normal mı dogum olurum Kı bu sancıyla
(739 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama benimde böyle çıkıyordu açılma yok diye almamıştı
0 oy
(61 puan) tarafından
Bnm 37 haftada suyun az diye yatış verdiler odaya çıktım acilman var 4 cnm bebek ters geliyor diye hemen sezaryana aldılar.  Kilosu fln normalse korkma 37 haftalık doğum erken değil . Sadece biraz minik oluyorlar.  Bnm bebeğim 2620 gr 47 cm dogmustu.  Şuan yasitlarina göre ortalamanın üstünde boyuda kilosuda.  Allah sahada hayırlı doğumlar nasip etsin . Sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah cnm. Korkma sakin ol
(11,038 puan) tarafından
İnşallah canım sagol beni gönderdi eve anlamadım bende.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Princess_s mother (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 216 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

397,123 soru

11,877,591 cevap

35,994 kullanıcı

...