0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

7 gun once sezeryan oldum cok fazla makat agrisi oluyor sanki orda buyuk birsey varmista o baski yapiyomus gibi ayakda hic duramiyorum neden oluyor olabilirki?:( (kabizlik feln yok)

5 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Basur olmuş olabilersin

tarafından
Nasil gecicek peki
(27,348 puan) tarafından
Eğer basursa bı doktora gitmen gerekebilir
-Reklam-
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Ahaa basur olmussun bacim ilik suya otur
tarafından
Gecermi oyle
Tamammen gecmez anlik aciyi azaltir
tarafından
Peki nasil gececek
dr gitmelisin krem falan yazar bacım ertelemr ilerlerse amelıyatlık duruma gelır
0 oy
(38 puan) tarafından

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Bende sezeryan sonrası aynı durumu yaşadım. Doktorum o zaman bi krem söylemişti onu kullandım. İsterseniz doktorunuza danışabilirsiniz, doğum uzmanına. O acıyı gerçekten sadece çeken bilir. İlaç sadece anlık uyuşturma sağladı bende bir de kabızlık yaptı geçmeyince daha da ağırlaştım. Kabızlığı şuan hissedemiyor olabilirsiniz. İçeriden baskı oldukça o bölgeyi daha da dayanılmaz acı çeker hâle getiriyor. Ben lavman yaparak rahatladım. Sonrasında da geçebe kadar doktorumun verdiği ilacı her gün kullandım. Bir de annem patlıcan kürü yapmıştı o da çok rahatlattı yani netten bakabilirsiniz. Sezeryan acısı bi yandan bu tarz basur acısı bi yandan yıpratıcı oluyor çok geçmiş olsun . Detaylı yazdım kusura bakmayın yardımcı olmak için anca çeken bilir malum :) 

Yardım, destek almayo ihmal etmeyin.

tarafından
Cok sagolun bnde gidicem insallah dra
0 oy
tarafından
Basurun vardır ya :( zamanla geçer merak etme ama duş alırken sıcak su tut oraya dokunduğunda eline et geliyordur 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bende oldu ama gaz sancısıydi zamanla geçti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,600 göst.
2 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fts33 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ruya 6516 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.