0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar testte çıktı kandada çıkar isallah çok heyecanlıyım çıkmazsa diyede çok endişeliyim bilmiyorum 1 saat nasıl geçecek  dua edin nolur kese falan görünmedi daha 

5 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından

Gonlunce olsun canım ınsallah hamılesındır<3

-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından

aayy hadi çıksın sonuçta cümleten rahata erelim :D

tarafından
Ahahha sonra hamileler bölümüne sararim :)))
tarafından
Aşkım maruz görün ya kimse yok sorup dertleşmek içimi dökecek doktugum insanlar bile kötü çıktı napiyim bitek siz varsiniz
kız şaka yapıyom alınma yaae
tarafından
Biliyorum canım öyle
Sonucu yaz bana
0 oy
tarafından
Cikarrr test sonucun pozitifti ben kimseye yazmam pozitif diye emin olmadan. Ayni tsst benimki attim postuna hatirlarsan. Kizim kucagimda cok sukur. Sende hamilesin insaAllahh
tarafından
Saol canım isallah çıkar heycandan bayilcam :) ilk çocuğumda bukadar heyecan yapmadim nie bunda bukadar heyecanlıyım bilmiyorum :)
0 oy
tarafından
Kız bu bebe resmen hepimizin bebesi oldu her aşamasına Şahidiz ha :=) hadı beklıyoruz hayırlısı olsun 
tarafından
Ahahah giz guldurdun beni ya sende gül mutlu ol isallah :) ay napiyim kız bitek siz varsınız hayatımda sorabilcegim :))
tarafından
Bende güldüm hadı dogru korona da bitsin de bebe görmeye geleyim sana :)
tarafından
Ah ah keşke valla seve seve misafir ederim :)
tarafından
Valla bnde ciddiyim şu covıd biterse buluşalım sohbet edelim buraya da resim atalım hahah
0 oy
tarafından
Hayırlısı neyse o olsun gülüm 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 496 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 380 göst.
20 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 712 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selimin annesi (9,007 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,755 cevap

34,882 kullanıcı

...