0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,090 puan) tarafından
Daha önceki ev eski diye ısınmıyor diye yeni dairenin bodrum katına taşındık sırf çocuklar rahatca oynasin diye onlar için ve uygun olack diye ama aynı masrafa geliyor ya bi daha iyi bir yerde oturabilicek masraf yapıyor buraya da ve ben çok sıkılıyorum ev karanlık söyle balkondan pencereden insan yüzü gördüğüm yok .Buna da sukur .tabi .Ailemle konuşmuyorum büyük sıkıntı yaşattılar. Kısaca kimsem yok konuşacak iki çocuk, eşim olcak insan sürekli iş güç kendine ekstra iş yapıyor geç geliyor gelince de sohbet muhabbet yok .Malum virüs. Iki çocuk tek başıma hareket edemyrm gidemiyrm bir yere .Bugün bir sürü kötü post okudum çok şükür diyorum halime .Ama anlayışsız bir eşle bu şekilde,yalnız ve iki çocukla çok yoruldum .Ne yapcam ağlamaktan dua etmekten başka rahtalayacak bir şey bulamdım bulamiyrm sizinle paylaşmak istedim anlatacak anlayacak da kimsem yok .

5 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Sen kimsesiz degislin RABBİN var namazini kil kuranini oku sıkıntilar elbet gecer
(1,090 puan) tarafından
Biliyorum Rabbim var tabiki de o terketmesin bizi önceden namazlarımı kılardım rahatlardım ama kafam o kadar dolu ki tekrar o huzur içime gelmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim durumumuza sukur tabi ama esin sohbet muhabbet etmiyorsa bu da cok kotu. Illa dövmüyor, aldatmiuor diye iyi demek degil. Burda boyle bir anlayis var niyeyse. 
(1,090 puan) tarafından
Şiddeti de var bazı zamnlar seslerimiz yükseldiğinde onu da yapıyor canım . Ama en büyük sıkıntı tabiki de muhabbet sohbet anlayış ve kimse de yok zaten konuşayım o da var ama yok olunca çok kötü oluyor.
tarafından
Kalibina tukreyim kocanin o zaman siddet varsa hic dayanamam
0 oy
(49 puan) tarafından
Bende ailemle konuşmuyorum eşimde ailesiyle konuşmuyor bilmediğimiz kimseyi tanımadığımız bir yerde oturuyoruz benimde bebeğim var virüsten dolayı dışarı cıkamıyorum havalarda soğudu çocuk hasta olmasın diye tüm gün evdeyim telefonda konuşabilecek bir arkadasim bile yok ama buna şükür diyoruz yapacak birşey yok 
(1,090 puan) tarafından
Canım mesele ailenin arkadaşının olup olmaması değil ki burada evinde birlikte yasadigin hayatı birlikte paylastigin insanla sohbet muhabbet etsen anlayış görsen zaten kimseye gerek kalmaz ki
(49 puan) tarafından
Haklısın elbette
0 oy
tarafından
Giriş kat çok zor biz kira da değiliz kayınpederin evi ama soğuk oluyo ev hep küf oluyo dökülüyor takmiyorum artık fazla düşünme bende sadece annem ile görüşüyorum kimsem yok arkadaşım da yok kendini mutlu etmesini bil ben bunu öğrendiğim günden beri daha iyiyim senden bi tane var bunu unutma kendi kendine yetersen kimse den bisey beklemeden yoluna devam edersin bebeler uyuyunca kahve iç sevdiğin birşeyleri izle inan o kadar iyi geliyo ki sevdiğim şeyleri yapıp yiyorum oğlumla 5 çayı yapıyoruz 2 yaşın da ama arkadaş oldu bana 
(1,090 puan) tarafından
Canım kendimi mutlu etmek istiyrm kemdime vakit ayiraym cocuklarıma daha faydalı olabileyim diye .Ama çocuk iki tane biri uyusa diğeri uyumuyor gece uykusu zaten yok bir dışarı çıkmak istesem gidemiyrm da hani tek olsa birini bırakırsın babasına vs ama onu da yapamyrm zaten mesele burda çok fazla bir şey istemiyrz aslında bi kafan rahat kahve içmek bile yeter insana
tarafından
Ben hic gitmiyorum virüs oldum eskiden canım sıkılır derdim 2 aydır asla ağzım dan çıkmadı çok zor geçirdim koltukta oturmak bile lüks olmuştu benim için es önemli tabi ki ama konuşmuyorsa seninle yapıcak bisey yok malesef kimi insanın yapısı böyle olduğu gibi kabulleniceksin yoksa hep mutsuz olursun pozitif düşün pozitif olsun hep insan bazen bunalıyor evet ama şu zaman da hasta olmakdan iyidir inan ki
(1,090 puan) tarafından
Tabiki herşeyin başında sağlık önemli şu zamanda bir de Rabbim hastalıkla sınamasın kimseyi
0 oy
tarafından
Elbet geçer bacım :( hep böyle eve tıkılacak değilsin illaki eşin bir gün anlar seni illaki bir gün istediğin gibi bir evde oturursun derdğ veren Allah dermanını da verir 
(1,090 puan) tarafından
Geçer ama insan da böyle yara bırakır . Inan derdim ev değil huzur anlayış olsa insanın oturduğu yerin o emi bile olmaz
tarafından
Aynn öyle bacım :( anladım ki senin tek derdin eşinden ilgi görmek o kdr demek ki eşin senle ilgilenmediği için sıkılıyorsun bunalıyorsun
(1,090 puan) tarafından
Yani ondan ilgi yok kendim bir şeyler yapamiyrm ondan bunaldim
tarafından
El işi bilmiyor musunuz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 364 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,090 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 364 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif ayca (2,035 puan) tarafından soruldu
0 oy