0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Sanırım ilaç bir ise yaramadı:(((((

4 Cevaplar

0 oy
(175 puan) tarafından
Klomen sadece o ay ıcın gecerlı. Dıger aylarda etkısı olmuyo
(423 puan) tarafından
Hııı bilmiyodum canım teşekkür ederim
(175 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Doktor kontrolünde mi içtiniz adet oldunuz mu 
(423 puan) tarafından
Doktor kontrolünde içtim bugün olmam gerekiyodu ama olmadım ama belirti var adet olucam yani
(225 puan) tarafından
Adet döngünüz kaç gün biraz uzun geldi bana Kasım'da içmissiniz 40.gunu bile aşmış bı doktora gitseydiniz keşke tekrar liste dönüşmüş olmasın yumurtanız
(225 puan) tarafından
Kiste
0 oy
(902 puan) tarafından
Bende polikistik overde vardı. Ilk kutu kullandım  doktor gün verdi gel die gittim baktı 2 yumurta gelişmiş ilişki olsun su su gunler De die oldu kontrole gittim turrmadi adet oldum.tektat gittim istedim 1 2 ay dinlen adet olunca gel dedi gittim 2.kutuyu kullandım 1 yumurta gelişmişti doktorda bende umutsuzduk o yüzden çatlarla iğnesini yapmadı ilişki olsun ama tutmaz dedi sonra gecen yil 2ekimde gitmiştim kontrole 15 kasimdada öğrendim hamileydim.şuan oğlum yanimda uyuyo inşallah sanada tüm isteyenlerede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder .ha birde sakin stres yapma mutlu olacağin şeylerle ilgilen olur insallah 
(423 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(783 puan) tarafından
Klomen ilacı benim bildiğim bebek tutunmadi mi kiste dönüşüyor. Istersen hastaneye git ve baktır tehlikeli bir durum zaten adetin epey gecikmiş 
(423 puan) tarafından
Tamam canım sağol

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 95 göst.
30 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gvrcnn (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 845 göst.
0 oy
0 cevap 58 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde abnw (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 62 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merada (130 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,542 cevap

34,780 kullanıcı

...