0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (263 puan) tarafından
Kizlar cok uzuluyorum icim icimi yiyor yani keske icmeseydim diyorum 1 hafta emzirmeyin yaziyor aciklamasinda. Icen arkadaslar Siz ne kadar beklediniz? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
72 saat diye biliyorum ben 
(263 puan) tarafından
Sagol canim sana da
-Reklam-
0 oy
(372 puan) tarafından
Valla ben emzirdim eve gelince sk gıda yemiyodu mama içmedi mecbur rabbime şükür bişey olmadı
(263 puan) tarafından
Ben de dayanamiyorum cok zor cocuk mahvoldu
(372 puan) tarafından
Napıcan yaaa
0 oy
tarafından
Kuzum eczacı bana en az 5 gün emzirme dedi zaten oğlumda meme reddi vardı korktum iyice sütüm gider diye sağlık ocagini aradım o iki gün dedi kendi doktorumuz u ardaim çocuk doktorunu o 1 hafta emzirme sütünü üç saatte bir sağ ve dök dedi
(263 puan) tarafından
Dayanabildiniz mi 1 hafta peki :(
tarafından
İcmedim hapı ki ehhdhehhe göze alamadım herkes farklı zaman söyledi oğlum memeyi bırakır sütüm azalır giye icmedim kaza olup olmadığından emin değildim kesin bir kaza olsaydı içerdim kuzum
(263 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederim
0 oy
(319 puan) tarafından
4 5 saat emzirmedim sadece sonra yine emzirdim . Ama gebeliğe engel olmadı.  Hamileyim 
(10,047 puan) tarafından
Belkide emzirme demelerinin sebebide odur canim ilacin etkisinimi azaltiyor acaba
(263 puan) tarafından
Ah canim ne desem bilmiyorum nasipmis diyelim ben iliskiden hemen sonra kullandm bakalim bana ne gibi bir surpriz yapacak. Sen de ella mi kullanmistin canim?
(319 puan) tarafından
Doktor demişti sorun yok emzirmebilirsin  bikac saat sonra
(319 puan) tarafından
Yok benim başkaydı adını hatırlamıyorum
0 oy
(2,722 puan) tarafından
8saat sonra ilk sutu sagıp attım emzrdim eczaci v doktor oyle demiati 
(263 puan) tarafından
Ella marka icin mi soylendi bu canim?
(2,722 puan) tarafından
Ertesi72 ydi sanirim ama doktr marka dmeden 8 saat demisti
0 oy
(1,524 puan) tarafından
İnstagram da hekim anne var o 8 saatin yeterli olduğunu söylemişti. Yine de iyice araştır içine sineni yap 
(263 puan) tarafından
Canim ella marka icin mi soylendi bu yoksa genel olarak ertesi gun haplari icin mi soylendi
(1,524 puan) tarafından
Geneli için söylemişti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
0 oy
4 cevap 46 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde heygirls (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 142 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...