0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oğlum 3035 kilo doğdu. 3 gün sonra şişliği gidince 2740a düştü. Boyu da 49 cmdi.. bugün 1 aylık aşısına götürdüm 4870 kilosu boyu da 59 cm. Gayet iyi gelişmiş. 

Ama bebegim 1 saat arayla hep emmek istiyor doymuyor diye düşünüyorum sütüm yetmiyor diye yani. Göğüslerim yumuşak ama suyu bol bol iciyorum süt yapan şeyler yeyip içiyorum hep. Sorum şu. Madem doyuyorsa neden 1 saat arayla emmek istiyor. Ikinci sorum da göğüslerinin yumuşak olması sutumun olmadığını ya da az olduğunu mu gösterir? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Göğüslerin yumusakliginin sütle alakası olmaz. Sütün olmasa sürekli ağlar ve tuvaletini yapmaz. Ayrıca kilo da almaz. Yenidoğan bebek yarim saatte bir de emmek isteyebilir.  Anne kokusunu istediği için. Sen ne zaman isterse ver canim 
tarafından
Ama bazen goguslerim yaş gibi oluyor bazen yumuşak ondan sordum canm
tarafından
Uzun süre emzirmezsen birikir o yüzden şiş olur.
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Canım daha küçük doyma hissi yok o yüzden hep emmek istiyorlar o dönemlerde de kusma çok oluyor 2.soru ise illaki sert olmasına gerek yok tabi bünyeden bünyeye değişir mi bilemiyorum bol su dediğin gibi bide rezene çayı da güzel süt yapar banyodan çıkmadan önce göğüslerine sıcak suyla masaj yap 
tarafından
Rezeneyi her akşam iciyorum. Humana çayı da içiyorum ama bazen göğüslerim çok sert oluyor bazen de yumuşak oluyor o yüzden sorayim dedim
(1,946 puan) tarafından
5.aylık benimkide öle oluyor bazen azalıyor gibi oluyor ama bebeğim emmek istemiyor fazla o yüzden bol bol emzir veya sag ki daha çok gelsin inşallah
0 oy
tarafından
Sen emzir dur zamanla saat araligida olusur yumusak olmasi sut olmadigi anlamina gelmez. 
tarafından
Derin uykuya da dalmiyo3 işte ben doymadigi için dalamıyor zannediyorum
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ilk zamalr benimde göğsüm bazen tas gibi bazen yumuşak olurdu ayni şekilde bebeğim sürekli emek isterdi ama bebekler emmek istediğinde hep ac olduğu için emmez anne sıcaklığını ister kokusunda huzur bulduğu için emmek ister günde 6 veya 8 defa çişini yapıyorsa doyuyor demektir 
tarafından
4 5 kere dolu dolu bez değiştiriyorum canm
0 oy
tarafından
İstedikçe emzir sen süt zaten bebek emdikçe üretilen biseydir goguslerin yumuşak olsada sütün vardır kilosu gelişimi gayet iyi demekki bebiş tok :)
tarafından
Bende ona şaşırıyorum ya saten :)
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Göğsünün yumuşak olması süt olmadığı anlamına gelmiyor ve Yenidoğan doydugunu hisssetmez.Aldigi kiloda doğduğu kilonun üstüne gelinerek ölçüm yapılır yani verdiği kilo onemsiz
tarafından
Anladım canm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sutun olmazsa doymazsa bu kdr kilo almaz kafanda bu sekilde dusunce hatta bir yerde okudum yumusak goguste daha cok yagli sut vardir die 1 saat arayla emmesi gayet normal cunku daha cok kucuk benim kiz o zmnlar hic memeden ayrilmiodu 1 saat bile yarim saate bir memeydi yani doymamasindan degil seni kokunu istedgi icin memede durmak istior daha cok kucuk annesi sen bol bol.emzir
tarafından
Emziriyorum zaten canm ama yinede anneyim ya tedirgin oluotrum
0 oy
(10,034 puan) tarafından
Masallah kiz 10 cmmi uzamis boyu 1 ayda
tarafından
Evet canm
(10,034 puan) tarafından
Masallah çok guzel uzamis iyide kilo almis :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
11 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.