0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Soru başlıkta kizlar .s

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki gebelikte te gelmedi. Doğum anında patlatti
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
3 dogumum dada dogum animda patladi 
0 oy
tarafından
Valla bikdigin tuvalete sıkışırsin kendini tuvalete zor atarsin ya benim aha aynen boyle geldi :D kendimi sıkıyordum gelemsin diye 4 kat havlu koydugumda bile araba islanmistii serum veriyorlardu surekli 
tarafından
Kav haftaliksin
(138 puan) tarafından
34+5 cnm benm
tarafından
Sen bi kontrolu elden birakma kuzu nolur nolmaz
(138 puan) tarafından
Bugün kontrolden geldim  doktor 2 hafta daha istirat dedi erken doğum riski varya
tarafından
Haa sen dinlen nolur nolmaz. Su zaten anlarsin. Eger akintiysa leke kalir suysa su gibi izi kalir. Bide su seffaf ve kokusuz kivami suya gore daha kivamli
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Önce nişan geldi hastaneye gittik 1 saat sonra nst den kalkarken önlük ıpıslaktı anlamadım bile anneme dedim anne üzerim ıslandı annem dedi suyun kızım diye 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Gelmedi Dr açtı keseyi ikisinde de:)

0 oy
(3,156 puan) tarafından

Benim gelmedi doğumda patlattılardı :angel:

0 oy
tarafından

Tuvalete gittim geldim yattım anlık bir ağrı girdi sonra akıntı gibi geldi hemen ayağa kalktım baktım anam suyum geliyor :D

0 oy
tarafından
Doğumu soruyorsan sabah saat 5 ti nasıl uyandım sancı açılma olmadan ilk suyum geldi hastaneye gittim 10 saat sonra anca açılma oldu ve dogurdum
tarafından
Sağlıkla doğur canim
(138 puan) tarafından
Su  çok içmedim  iki gündür yanmam var ve az geliyor idrar
tarafından
Anladım şimdi ne desem bilemedim bence bi acilr git canim sen sancida eşlik ediyorsa dogumdur heralde
(138 puan) tarafından
Yok su  çok içmedim diye idrarım  böle oluyor çok içmeyince günde düzenli su  içerdim  bi de af edersin iduştan.cikinca  da yanma oluyor benim .s
tarafından
Bnde de oluyordu doktor bol bol su iç dedi bna son zamanlarimdi ilaçta kullanmadım gecti
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Uyurken bir ıslaklıkla uyandim. Idrarimi kaçırıyorum sandım. Tuvalete gittim baktim tutamiyorum ve rengi falan idrar gibi degil. O zaman suyum geldiğini anladım.
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Hastanede sancı çekiyordum zaten bir anda afedersin ama sanki altına işemişsin gibi bacaklarıma sıcak  sıcak aktı hemen ebeyi cagirdim doğum başlamış dedi. 
0 oy
tarafından
Doğum anında patladı bende
0 oy
(578 puan) tarafından
İlk kizimda olsu 2.de hastanede patlattılar sancıyla gittim ve şu şekilde oldu gece uykudan birden uyandim ve bacaklarımda assya  su akli o şekilde yani baya akti
(138 puan) tarafından
Önce nisan mi gelir yoksa sumu
(578 puan) tarafından
İlk kızımda alt muanede kahverengi akıntı oldu ama normal dedi bu hafta sonra su geldi 2. Kızımda Nisan geldi 10 gün sonra öldü su gelirse hemen gitmem lazım
(138 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasin  benim doktor dedi su  geldimi idrar gibi akar ve hissedersin bacaktan aşağı akar  demişti
(578 puan) tarafından
Evet canım idrar yapar gibi ama kiminde az az gelip azaliyirmus burda okudum benim birden geldi ama
(138 puan) tarafından
Normal doğum sonrası idrar yapmakta zorluk çektin ni idrar yolu enfeksiyonu gibi
0 oy
(636 puan) tarafından
Gece 4 gibi karnım ağrıyor gibi oldu. 6da wcye gittim idrar yapıyorum sandım. Ama baktım durmuyo sonra temizlendm çıktım wcden. 5 dk sonra baktım tutamıyorum sızıntı gibi geliyor hala. Wcye gittim tekrar. Ayağa kalksam bile akıyor. Hafifde karın ağrısı geliyo gidiyo sandım ama çok şiddetli değildi. Eşimi uyandırdım. Kalk ben ya altıma işiyom tuvaletimi tutamıyom ya da suyum geliyor diye. 5 dk sonra baktım hafif leke geldi. Hemen duşa girdim ılık bi duş aldım. Görümcem vardı alt katım da onu çağırdım anlatrım. Oda senin suyun geliyo hemen gidin doktora dedi. Gittik sancım çok yokmuş ama suyum gelmiş yani. Sancısız da gelebiliyor su. 
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Pat diye bi ses geldi .d sonra ayağa bi kalktım çeşmeden boşalır gbi geldi:D

0 oy
(879 puan) tarafından
Gelmedi canım hastanede ebeler patlattı :)
0 oy
tarafından
Uzanmıştım karnimdan bi ses geldi ayağı kalkınca baya su geldi hemen hastaneye gittim gidene kadar baya baya boşaldı ustum başım batmıştı 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Benim gelmedi doğum anında geldi 
(138 puan) tarafından
idrar yapar gibi mi geldi
(13,099 puan) tarafından
Sanırım doktor patlardı suyu
Ama öncesinde demişti idrar gibi gelecek ama idrarı tutabiliyorsun suyu tutamazsın
(138 puan) tarafından
Normal.dogum mu yaptin
(13,099 puan) tarafından
Evet normal doğum yaptım Suni sanci ile
(138 puan) tarafından
Doğum.somrasi  idrar nasildi
0 oy
tarafından
Benimki geldi mi gelmedi mi bilmiyorum
0 oy
(180 puan) tarafından
Nisanım geldi hastaneye gittik doktorun önünde birden geldi ay ilk gebeliğimdi çok utanmıştım 
(138 puan) tarafından
Doğum sonrası idrar sorunu yasadinmi
(180 puan) tarafından
Ilk başlarda yaşadım sonra geçti
(138 puan) tarafından
idrar yolu enfeksiyonu gibimi yanma varmi
(180 puan) tarafından
Yok canım
0 oy
(325 puan) tarafından
Yengem dogum yapti refakatci olarak yaninda kalmak istedim ve kadim akşam saat 7 oldu hicbiseyim yoktu hersey yolundaydi bi baktim suyum geldi ama öyle böyle deyillll hic durmadi acil hemen ciger geliştirilip sezeryana alindim

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 292 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 299 göst.
0 oy
35 cevap 374 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 193 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde .SU. (4,997 puan) tarafından soruldu