0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Hergun sabah 7 gece 1 e kadar kavga gurultu cocuk sesı artık kaldıramıyorum 3 cocugu var cocktan cok annelerınjn bagırma sesleri gelıyor benımdw 5 aylık kızım var ve sureklı seslerıne uyanıyor kac kere uyardım ama aynı degıden bısey yok kızımı uyuttum smdı tam yatıcam bagırıs cıgırıs kapıları hızlı kapatma yerlere bısyler atıldı ve kızım uyandı kendımı zor tutuyorum ya agzımı bozucam artık 

15 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ara zabitayi canim madem uyarmissin kac ker senden gunah gitti
(76 puan) tarafından
Ayy aramak cok ıstıyorum ama esımın aılesının aıle dostlerıymıs flan onlarads soyledım yapıcak bısey yok hep boyledı onlar dedı kafayı yıcem artık
(6,978 puan) tarafından
O zaman cirkefleseceksin canim baska turlu anlamazlar
-Reklam-
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Allah sabır versin gerçekten insan deli oluyo bende bu eve taşındım bahçeli fln her sabah kaz seslerinden uyuniyo oğlum merdivenlerden kosuyolar gün güm diye sanki deprem oluyo 
(76 puan) tarafından
Amın canım ya kotu olmak ıstemıyorum dıyorum ya cok kotu patlıcam
(7,959 puan) tarafından
Valla haklısın insan çıldırıyor
0 oy
tarafından

Beni mi anlatıyon yoksa haha bende 3 çocukluyumya 

(76 puan) tarafından
Hahaha :) buraz daha konusursam bır ıhtımak olabılır dıyormusum  ya lafım yok cocuklara benjmde kızım var ne olcak bılemem ama annesi cıkdırtıyor beni canım
0 oy
tarafından
Canm biz sen sen biz olamazson onun icin içinden ne geloyorsa onu ysp ben olsam palisu arardim
(76 puan) tarafından
Aıle dostuymus esımın aıkesının. Ama bende kafaya koydum tepınıcem evde artık onların yaptığını yapıcam
0 oy
(568 puan) tarafından
Valla bugün bende kavga edecem evleri yine misafir dolu millet virüsten de korkmuyo zaten sabaha kadar yatamiorm ağrıdan bide bunların koşması oyun oynaması bıktım ya 15 yaşında çocuk kosarmi evde ya
(76 puan) tarafından
Vallahı anlamıs degılım korkuyorlar cıddıye almıyorlar gercı bzılere zararı dokunmasına ne yaparsa yapsınlar
0 oy
tarafından
Ara direk polisi yazsın cezayı aklı başına gelsin 
(76 puan) tarafından
Aıle dostı esımın aılesının onlarda umursamadı ama cıldırıcsm gunum bırınde yapıcam
tarafından
Canım rica edersin polisten isim vermeyin diye zaten vermiyorlar
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Benim sağım solum altım ve üstüm de öyle malesef. Rabbim bi an önce hayırlısıyla burdan kurtulmamızı nasip etsin inşallah 
(76 puan) tarafından
Amın canım benım
0 oy
tarafından
Allah kimsenin evine huzursuzluk vermesin 
(76 puan) tarafından
Canım bu karı koca kavgası degıl esının sesını hıc duymuyoruz kadın batırıyor gece gunduz cocuklara yaramaz tamam ama cocklarsam cok onun sesı geliyor dusunmesı lazım bu evde bebek var dusuncesız ınsan ıste
0 oy
(879 puan) tarafından
Canım walla 2 gece önce böyle bir olay yaşadık eşim yönetici gitti uyardı olmadı üst üste en sonunda polisi çağırdık şikayetci olduk yarın hatta bende şahit olarak ifade verip gelecem yoksa yok yani arsız insanalr laftan anlamiyor 
(76 puan) tarafından
Aynen arsızla bas edılmez Allah yardımcımız olsun benjm kaderımm bu ev hızım onlar tasınmadan ben rahat edemem
0 oy
(200 puan) tarafından
İyi sabrediyosun balla ben kizimda bir yasinda kesinlikle gurultulu ortamda uyuyo oglen onemlidegil ama aksam illa sesiz ortam olcak evdekileri susturuyom cocugu tam uyuttum diyelim yukarda iki cocuk sagolsun anasi dansi heosi bir agzidan saniyesinde uyandiriyolar yavrumu bide kadinin konusma tarzi bile bagirmali hani sen dusun hergun aksam saat hic farketmez abla yrter cocuk uyutuyorum susun diye mesaj atıyorum butun bina sikayetci ama sadeve benim sesim cikiyo valla hic katlanamam gecenin bi yarisi cikarim balkona yeter susun diyr bagiririm yeterki benim sinirlerimle oynamasinlar onlar insansa altlarinda oturanda insan bugun gunduz kayinvalidemdeyid cocuklar bende camisir duruyodum bi kapi carpma sesi ama boyle bir iki kere degil defalarca kapi carptilar ustumde kosturdular tamam eyvallah cocugum yoltu ama benimkide kafa canim dinlenmrk ki zorundayim annesi isi gitmis cocuklar varmış binayi ayaga kaldirdim resmen en sonunda poslisi cagircam yeter artik susun falan diye kapilarina ciktim kiz delirttiler beni
(76 puan) tarafından
Senı cok ıyı anlıyorum canım bazen o kadar hassas oluyorkı uykusu zorla uyutuyorum ama cocuk uyuyamıyorkı uyanıyor aglayarak Kac kere uyardım aynı duzeme yok esımın aıkesıde umursamadı bırde kaynana dıyorkı mutfakta uyut cocugu  agzıma geleni soyledım mıletın keyfı ıcın mı hareket edecım mutfakta cocukmu uyurmus ne sacmalıyorsun dedim bıde onların Boyle cahıllıyle ugrasıyorım   toplum ıcımde torun torun millet gıdınce yuzne bakan yok
(200 puan) tarafından
Nekadar sacma ya allah akilfikir versin valla oldu millet kayfince evde tepinsin bzide onalar rahatsiz olamasinayni delilikte dema etsinler keyiflerini bozmayalim diye bebeklerimizi mutfakta uyutcaz oldu canim başka derdin allahim ya oyle seymi olurmus suc sizinkinlerde basta esin sonra kayinvaliden ayip ya sonra torun diye gotlerini yirtarlar yokvalla hic sabredemem ben oyle seylere eger ses yaparlarsa  ve benim cocugum onlar yzunden uyanirsa hic acimsm zaten zar zor uyutmusum bide onlarin gurultulerinden uyancsk oldu ben yeri geli esimle ogluma bile odadan disari cikmama yasago veriyorum oglumda iki yasinda ben bebegi uyuturken babasi ogluma bakiyo en ufak seste cigiri cigiri veriyirum odadan mutfaga gitmeleri bile yasak benim iki yasindaki çocuğum sesiz durabiliyosa ben susturta biliyom milete ayiltir söylemesi gotunu sıksın sustursun cocugunu oyle bizimkiler gibi kucukte degil ha
(76 puan) tarafından
Esımden Allah razı olsun hep arkdam da o lafı duyunca gıttı soyledı babasının yanında nasıl oyle soylersın koza ben cocugumu neden mutfakta uyutucam deyince kıvırmıs ben öyle demek ıstemwdım demıs babasıda sen konus kocasıyla Ozaman ben konuşamam demıs o kadar sınır oluyorımkı Boyle setlerde buyukluk yapmıyoarlar benjm ıhtıyacım olmadııg zamanda rahatsızlık vermeyi cok sevıyorlar
(200 puan) tarafından
Allah sana sabir versin kuzum valla sikinti ya
(76 puan) tarafından
O kadar güzel soylemıssınkı mıllete gosterıs olsun torun sevgısı mıllet ortadan gıdınce ne sevgı ne ılgı kalıyor ah canım benim dersım bır degıl ıkı dgıl Allah'tan hayırlı bor ese sahıbım rabbim yuuzme guldu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ara polisi canım 12 den sonra ses zaten yasak bir gunnolur iki gün olur her gün her gün milletin sesini mi çekçen çocuk olmasa neyse
(76 puan) tarafından
Benım Gıbı Boyle olanlar cekıyo ıste canım karsı tarafta cırkef dusuncesız olunca Boyle oluyor esımkm aılesınım sole dostlarıymıs yoksa ben yapıcamı bılırdım
0 oy
(157 puan) tarafından
Valla 3çocuğum var 3üde en geç 10da yatakta :) gündüz ister istemez ses oluyor ama Allah tan alt katım boş, hollandadalar yazları 1ay için gelip giderler, diyorum alt katım dolu olsaydı kapıma dayanırlar mıydı acaba :) ama sizin için gerçekten zor Allah yardımcınız olsun hele bebek uyuyunca evde çıt sesi olmaz bizim, gecenin 1i sabahın 7si ne demek :(
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum zorr
(76 puan) tarafından
Amn canım benim
0 oy
(181 puan) tarafından
komsulardan cektigimj kimseden cekmedim seni cok iyi anliyrm bu evdn tasinsam evden once binadakileri arastiricam bende yan taraftaki seslerde. biktim yan binadan bu kadar ses gelirmi sanki yan odadalar her ses geliyor anlayin yani ben soylemeye utaniyrm soyleyemedim kadina bikac kere duvara vurdum esimden utaniyrm ya
0 oy
tarafından
Benimle öle komsum vardı evden cıkarttık  valla cekilmiyo öle komşu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 242 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 440 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 344 göst.