0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ÖNCELİKLE KUSURA BAKMAYIN CANLAR DUA EDENLERDEN ALLAH RAZİ OLSUN ETMEYENNDE CANİ SAG OLSUN

BİRİ VARDİ SEVDGM MORALİM BOZUK BURAYA GİRMİORM BU POSTU ACMAK İCİN GİRDİM CEVAP VERMEK İÇİN SİZE♥️

KİZİMİN durumu belli oldu amma geçmiyor çok ağrısı oluyor ağrı kesicilerle duruyor pazartesi günü tkrr gidicgz belkide başka bir şey var bilemiorz

Moralim sıfır kendimde değilim yüreğim yangın yeri bacaklri hala aynı 

4 Cevaplar

0 oy
(833 puan) tarafından
Aslında hiç muhattap olmuycktn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim bebegine hayirli sifalar versin 
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah canisi Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Rabb'im evladını sana bağışlasın kardeşim. Öncelikle önceden okuduğum kadarıyla kızında otizm başlangıcı gibi bir durum mu vardı o sen miydin eğer öyleyse sakin o konuya takılma annesin biliyorum ama öğrencim vardı ve üstün zekalıydi sınıftaki çoğu çocuktan daha başarılıydı erken teşhis tedavi üzerine düşünce iyi oluyor buna inan. Bizde hep hastalıkta sinaniriz oğlum kelebek ben panik atak falan olsun hamd Olsun diyeceğiz Rabb'im seni seviyor ki dert gönderiyor dua edelim dermanı kolay olan dert olsun . Çok geçmiş olsun 
(3,769 puan) tarafından
Öncelikle Allah razı olsun kardeşim ❤️

Ve onun haricinde birşey daha çıktı ortaya canım bcaklarnda sıkıntı var zor yürüyor düşüyor durmadan dengesini sağlamakta zrlanior kosamior üç haftadır da onun haricinde uykusu yoktu ağlayarak uyanıyordu hep canı yanıyordu 5 6gundur bacaklrnda bu meydana geldi
tarafından
Acaba dizlerinde sıvı kaybı mi oldu. Aklıma o geldi en masumu o zaten umarım korktuğun değildir ki Rabb'im korktuklarimiza ugratmasin amiiiiiiiiiiiin. ,♥️
tarafından
Bilgilendir bzi de
(3,769 puan) tarafından
Yok canım o değil tamam cnm ❤️
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Canim sana gecen yorum da yazdım.nehir eflinime dualar ediyorum hatta özel mesajda attım ama iletilme olmadi cok üzüldüm gerçekten mevlam şifalar versin 
(3,769 puan) tarafından
Aslı ablam ❤️ valla hep aklımdasın inan
Ama elin gitmiyor hiç yazmaya kimseye bide kixizla ilglbiorm evin jsj fln pazartesi günü tkrr özele gidicgz

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 633 göst.
12 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,538 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 229 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 649 göst.
11 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,262 cevap

34,850 kullanıcı

...