0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Bilen bilir ev ayırma durumum vardı vivenseden alacaktım eşim gelmeden vazgeçtik. Bugün ev kura gittik 65 bin TL mobilyalar ve beyaz eşyalar tuttu. Daha halılar ve perdeler yok pazartesi kiralık ev bakcaz ona göre alcam halıları ve perdeleri. 10 bin tl de benden gidecek ıvır zıvır ev aletlerini falan almak için. Daha önceden de 7.500 TL karacanin emsan falan yemek takımı çelik tencere takımı granit tencere takımı elektirikli süpürge ütü fırın tost makinesi almıştım çatal bıçak seti. Bugünde mobilyaların üstüne hediye olarak ütü masası kurutma askısı ve günlük 30 parça çatal bıçak seti verdiler. Kızlar sonunda haftaya kurtuluyorum içimde öyle bir coşku var ki sanki bir çocuğun bayram sevinci. 3 yıllık süreç bitti. Büyük bir gayret, büyük bir sabırla. Hiç umudunuzu kesmeyin siz Allah deyin allah'ım ol derse her şey olur. Her şey için çok şükür. Umut imandandır. Siz umudunuzu kaybetmeyin sabrınızı ve savaşınızi verin her şey olur. Ben artık hayata inanıyorum çok güzel eşyalarım oldu. Bu kadar sevinme sebebim ise daha önce hiç gelinlik giymedim hiç eşyam olmadı. Çocuklarım bile rahat edemiyordu burda. Bitti kızlar bitti allah'ım bu gece dileğimi kabul etsin inşallah neyiniz eksikse size onu versin inşallah amin ❤️❤️❤️

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyle guzel sevinmissin ki okurken gulumsedim :) Rabbim huzurunuzu bozmasin esinle.. dilerim burda ki herkes ayri eve cikabilsin, bu keyfi bilsin. Esyalarin da hayirli olsun gule gule eskit :)
(45 puan) tarafından
O kadar heycanliyim ki uykum gelmiyor çocuklarım uyudu ben uyuyamıyorum çok teşekkür ederim >.<
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim bende iki buçuk ay önce ayrıldım 4 buçuk sene birlik durdum hamd olsun sevincini öyle iyi anlıyorum ki. Rabbim ağız tadı versin sevincin katlansin artsın. Huzurla sağlıkla oturun inşallah bir gün kendi evinizi de nasip etsin rabbim:-)
(45 puan) tarafından
Kuzum zaten evim var ama ben beğenmediğim için 3 yıl kaynanamla oturdum şimdi kiraya çıkıyorum bu eşyaların taksiti önümüzdeki yıl bugün bitiyor. O zaman eşimin babası evimi satıp sıfır alacak inşallah. Paha biçilemez bir mutluluk çok sağol çok çok amin ❤️
tarafından
Oh çok şükür Rabb'im isteyen herkese versin.sen şimdi diyeceksin ben üç yıl yasamamisim :-)
(45 puan) tarafından
Evet kuzum şimdi bile diyorum vallaha xbdbdb
0 oy
tarafından

Ayyy Canım Rabbim gönlüne göre versin en güzelleri en iyileri senin olsun <3

(45 puan) tarafından
Çok sağol birtanem Allah sanada ne istiyorsan onu versin inşallah ❤️ öpüyorum bal dudişinden
0 oy
(164 puan) tarafından
Aminn huzurla sağlıkla otur canim benimde icimde bir uhde benimkileride ben gelin olmadan kaynnm kendi zevkine gore aldrmis eşime daha degstiremedk inşallah darisi bana :-)
(45 puan) tarafından
İnşallah kuzum kaynanalarin kafasına meteor düşsün bdjdbdjd
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Rabbim daha güzellerini nasip etsin canım yeni evinde mutluluklar inş bende evimi istediğim gibi A dan Z ye tadilat yaptırırım kombi çaktırırım dua et canım belki kabul olur inş.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Rabbim evinde sAglikla huzurla oturmayi nasip etsin insallah cok sevindim senin adina darisida tum.kaynanalarla yasayanlara olsun insallah herkesin ayri evi olsun
0 oy
(389 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm bende 1 sene beraber oturup ayrılmıştıö zor  bir süreç borç kira  ama huzur olunca her şey oluyor allah yardımcınız olsun çok çok sevindim senin adına
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Gozun aydin canim darisi isteyen herkese olsun gule gule oturun
0 oy
(7,214 puan) tarafından
Oh oh ne de güzel rabbim ağız tadı ile oturmayı nasip etsin inşallah nasıl ayrılmaya karar verdi eşin merak ettim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canim benim insaallah daha iyi günlerin olsun eşyaları ni güzel mutlu günlerde kullan
0 oy
(489 puan) tarafından
Kız 65 bin nasıl ödenecek :/ ama rabbim hule güle kullanmayı nasip etsin :)
0 oy
tarafından
Bende 4 sene öncr ayrıldım cok güzel bişey rabbim huzur mutluluk saglık versin yenı yuvanda evinde
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Mobilya aldım deyince bızde fotobekledık :) 
0 oy
tarafından
65 bine mi düzdün evi maşallah rüzgar gibi geçti gözümün önünden  biz  20 bine Allah bereket versin anamız ağladı ona da
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Okurken ben mutlu oldum senin adına.. Hadi gözün aydın cnm bnm. RABBIM sağlıkla huzurla yaşamayı nasip etsin insallah :)<3

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 131 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 361 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,968 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,673 göst.